reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Nastka - warto jednak mieć ciśnienie pod kontrolą... Ja często mam mierzone zaraz po przyjechaniu do Kliniki... w tam trzeba i po schodach wejść itd. I czasem się śmieję z położną, żeby chwilę poczekała niech odsapnę bo się okaże, że coś jest znowu nie halo :confused2:

Agnis- wcale bym się nie zdziwiła... uzdrawiająca moc samego przybycia do szpitala :rofl2::-D

nikusiaa85 - a rzeczywiście... zalogowana jesteś długo prze de mną ...patrz, że tu się spotkałyśmy :cool2:...ale Twój mąż będzie miał babiniec ;-):-)
U nas gin też na pierwszych 3 wizytach już chłopaka widział także... no raczej pipki z tego naszego Domisia nie będzie :happy:
 
Dzisiaj 2 styczniowki juz urodzily i 4kolejne w szpitalu :szok: ale tempo :D

Mi jakos niewyspanie juz przeszlo... Mala za to teraz nadrabia :tak: spi na sofie :) a ja mysle co by tu robic? Musze znalesc jakies zajecie w przeciwnym razie wyladuje na allegro z pelnym koszykiem :sorry:

Ide do dzieciecego pokoju :tak: moze cos pokombinuje
 
Koreczek no jak już miałaś zawroty glowy i na wymioty Ci sie zbierało to dobrze zrobilas ze pojechalas! Trzymam kciuki za Was!!!
 
Koreczek trzymaj się tam dzielnie i dobrze będzie grunt że masz opiekę.

Aneta co do rozwodu to zdecydowanie za długo trwa jeśli nie macie podziłu majatku jakiegoś skomplikowanego polecam napisanie pisma straszącego skargą na przewlekłość postępowania i napisania w nim także że ty już drugiego dziecka sie spodziewasz z innym mężczyzną i chciałabyśmieć uregulowaną sytuację prawną. Zapewniam że groźba skargi na przewlekłość działa cuda a i najlepiek to pismo wysłać do samego prezesa Sądu Okręgowego.
 
Witajcie...

Ja praktycznie cały dzień dziś spędziałam w poradni diabetologicznej (od 8:30 do 15)... tyle pacjentów i tylko jeden lekarz:szok: bo drugi na l-4, a jeszcze ten lekarz bardzo kompetentny i trzymał pacjentki nawet 30 minut (na szczęście).... ale i tak musiałabym czekać do 13 na insulinoterapię to mi jakoś się w tej kolejce nie spieszyło....
Niestety dostałam insulinę... na szczęście tylko 2 jednostki przed 1 śniadaniem, ale prawdopodobnie dawki będą zwiększane, bo im późniejsza ciąża tym cukru więcej się wytwarza w organizmie, no zobaczymy jak to będzie... kolejna wizyta w poradni 15.01.
Pisałyście wczoraj o wadze... u mnie niestety na tej mega wypaśniej diecie -1 kg :-( było już 59,22, a dziś 58,05 :-( i to przez 4 dni, jak będę tak chudła to będę mieć więcej kalorii i co za tym idzie większą dawkę insuliny:eek:

Agnis
ja z chęcią przyjmę troszkę biustu tak aby po ciąży mieć taki jak teraz, bo ja z niczego mam teraz 75C ;-)

Zmykam doczytam Was jak wrócę bo mamy dziś pierwsze zajęcia w szkole rodzenia:-)
 
reklama
Joasia ja mam najlepszego (ponoc) adwokata :tak:
Niestety moj maz ubzdural sobie ze Michelle jest jego dzieckiem. O tej ciazy sad nie wie. Nie chcemy wiekszych klopotow. Nalegalismy rok czasu na testy dna... Bez zaprzeczenia ojcostwa nie dostane rozwodu. Dopiero niedawno prokurator zezwolil na dna i cos zaczyna sie dziac :szok: a ja przez ten czas w pl nie bylam ani razu :( chce miec na papierze ze on nie jest jej ojecem :tak: nawet Michelle jako norwezka ma polski akt urodzenia i wpisany jest moj obecny partner jako ojciec i ze urodzona w Norwegii :tak:
 
Do góry