reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Ja mam tak w sypialni

Cos mi krzywo zdjecie wyszlo. I czeka mnie odswiezenie scian ;///
 

Załączniki

  • 1389099762125.jpg
    1389099762125.jpg
    16,1 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
Josek Aspat Alat to próby wątrobowe, badanie w ciąży robi się w kierunku cholestazy ciążowej. Mi lekarz nie kazał robić.
 
CUDEM udało mi się wejść na kompa w takiej godz....wieczorem chyba bym się pochlastała... :sorry:

Ja poproszę was do mnie, trzeba dom ogarnąć, uprać, uprasować, odkurzyć, dziecko do szkoły zawieźć, zjeść i zacząć torbę pakować...Bo ja nie wiem kiedy Wy macie czas na bycie na bieżąco na FORUM...A I PISANIE....:cool2:

Temat kolędy i księży wczoraj na tapecie był...
U nas będzie ks. w piątek dajemy 50 zł, jasno i wyraźnie ks opisał na co będzie kolęda przeznaczona.Nasz proboszcz robi mega inwestycje w parafii w Kościele, z każdej złotówki niemalże rozlicza się publicznie z ambony... Do tego co miesiąc jedna taca na remont i potrzeby...uwierzcie mi to jest cicha taca, nawet moneta nie brzęknie...ZDARZAŁY się sytuacje, że ksiądz wchodząc do domu i widząc np. warunki pytał jak się żyje itd...to mało tego że nie wziął to wyjmował swój portfel i ludziom zostawiał....
TAKICH PROBOSZCZÓW NIESTETY JEST NIE WIELU...Nasz taki jest!!!:tak:


Ale jak poprzedni proboszcz 2 lata temu wrzeszczał o kasę a nic nie robił to ludzie nie dawali.
Moim zdaniem każdy robi wedle swojego sumienia, i zasobności portfela... jak jest licho dajemy 20 zł, jak nas stać 50 zł w życiu nie daliśmy więcej. Znam wielu księży osobiście, kilku często nas odwiedza żyjemy w przyjaźni i ja im szczerze współczuję...bo taka nagonka jak jest obecnie to jakaś masakra :-(

AGNIS - W życiu bym nie powiedziała, ze masz perukę...zresztą taka ładna z Ciebie kobietka, że nie ma co się mężowi dziwić :tak:

MOTORHEAD - JA mam niestety 12 na plusie...nie pytaj skąd bo nie wiem ...olewam to...każda tyje inaczej.


KATRINE - JA cię rozumiem, mam mega problemy ze snem, jak jednej nocy w miarę tak w kolejnej za cholerę :no: I GRATULUJĘ ZOSTANIA CIOCIĄ!!!


Ewa- &&&& Za wizytę...oby Twoja szyjka jeszcze trochę wytrzymała

Secreto - ubić koguta, będzie pożytek---rosół :tak:

niuksiaa85 - WITAJ...ALE MASZ PODOBNY DO MNIE NICK :-)

MONISIA - &&&&&&& ZA WIZYTĘ I PODGLĄDANIE MALUCHA!!!

KAMAA - Gratulacje 32 tydz.

JASPIS - Ja jutro jadę zrobić ponownie Hbs (nie wiem czemu drugi raz?) i drugi raz VDRL, czyli doczyn Wassermana ALE PO CO DRUGI RAZ???
a GBS a to pewnie zleci na teraźniejszej wizycie bo mam 16 stycznia!

Udało mi się coś odpisać...
Ja robiłam pizze w sobotę miodzio wyszła a wczoraj indyka z warzywami... przepisy mega proste a dania mmmmmm mniam
 
Nikusia, nagonka jest, bo kilku księży robi brzydko mówiąc koło dupy wszystkim. (czy to braniem kasy, czy pedofilią, czy wtrącaniem się do polityki) I tak jest z każdym zawodem, policją, lekarzami, ratownikami medycznymi. Swoją drogą ludzi też irytują przywileje kościoła jak np. nie płacenie tylu podatków co zwykli śmiertelnicy.
 
Ewula - No dokładnie...wystarczy, że jeden lekarz coś tam nie dopilnuje albo jakaś afera wokół niego i cały świat służby zdrowia jest mieszany z błotem... wiem bo pracuję :sorry:

Dziewczyny ale mam mega chcicę na ser biały od tygodnia wpierdzielam nabiał a ser biały jak dzika świnka no :sorry:...myślałam, że etap zachcianek mam za sobą :happy:
 
Witam popoludniowo!

ja hbs robilam pod koniec sierpnia a proby watrobowe tez mi kazala na poczatku zrobic:sorry:

Zaraz musze jechac po bratanka do przedszkola...znowu juz mam dosyc, ciekawe co oni zrobia jak ja urodze i nie bede mogla po niego pojechac....

a tak poza tym mam dzisiaj lenia :-)
 
reklama
MARCIA - To może zapytaj???Kurcze toż TY też przecież nie leżysz tylko masz swoje obowiązki :-(

Lenia to ja miałam wczoraj... :sorry: dziś znowu jakaś naładowana chodzę... idę odkurzać chatę, dziś nowa szczotka do odkurzacza przyszła bo stara została zdewastowana przez porządki świąteczne :cool2:
 
Do góry