reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

I mam pytanie czy miałyście zlecone badanie Hbs, bo ja mam zrobić na początku lutego i to jest zwykłe badanie z krwi, tak?

Bo wymaz na paciorkowca (GBS) to zrobi ginekolog?
 
reklama
Hbs z krwi i to chyba jest żółtaczka, jak się nie mylę.

Celinka zjada obiadek w domu, bo nieraz w przedszkolu jest co nie lubi. Zresztą ona ma takie napady jednego dnia nie je, a drugiego zje wszystko i to w masakrycznych ilościach;-) W piątek np nic nie jadła, a w sobotę zjadła misę płatków o 9, o 11 był obiad to zjadła 1,5 łyżki ziemniaków, a o 14 porcje frytek i 8 nugetsów:szok:
 
HBS to żółtaczka? To ja już miałam. Podobnie jak wszystkie kiły, HIV-y i inne takie ;)

Joasia, ja robię taką: BaBy w kuchni: Pizza
A właściwie mój Mąż robi ;)

Mamusia, Franek je w domu śniadanie, potem o 8.30 ma śniadanie w przedszkolu, o 12 obiad i o 14.30 podwieczorek. Wraca do domu i o 16 zjada drugi obiad, a o 19 kolację... A żebra mu spod koszulki wystają :/ Też bym tak chciała ;)
 
reklama
Hbs wirusowe zapalenie wątroby typu B (kto był szczepiony .. robi przeciwciała)
HCV wirusowe zapalenie wątroby typu C wszystko z krwi

Ale mi zrobiłyście ochotę na domową pizze ...:confused2: a tymczasem ogarnia mnie wielka senność.. miałam ogarnąć na księdza ale chyba zrobi to mój p jak przyjdzie....... coś znowu z tym ciśnieniem nie tak.. nie lubię zmian pogody :(
 
Ostatnia edycja:
Do góry