reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Marcia...nie wiem o co chodzi tej wychowawczyni, bo ja uważam, że Twoja córcia ubiera się ok. Co ma wór pokutny założyć... Uwzięła się i już. Może podejdź do niej i zapytaj czy jest jakiś regulamin ubioru, skoro cokolwiek córka nie założy to jest złe. I czy to co się tyczy ubioru to są jedynie jej uwagi czy całego grona pedagogicznego, bo chętnie dowiesz się na co zwracać konkretnie uwagę w ubiorze córki, bo TY uwazasz, że jest ok.

Ewa86... ja sobie majtki za 2 zł kupiłam bawełniane w pepco, jak się zaszmacą to wywalę... mam sporo takich od kompletów z bielizną, ale na koniec wygląda to tak, że praktycznie rzadko je noszę i najlepiej lubię takie bawełnianki

Juspis... mój Tadzik zaczął chodzic w 80 cm jak miał prawie rok, bo dokładnie w grudniu zeszłego roku. Przechodził całą zimę... Nie wiem czy jest sens kupować na zapas, dzieci różnie rosną. Mój np w wagą jest ciągle na 50 centylu, a ze wzrostem wyżej. Kombinezony zawsze fajen dobre gatunkowo na jesieni można kupić w sklepie TCHIBO. Ja w tym roku kupiłam kombinezon Tadziowi, ale cholera zimy nie ma i w sumie to go chyba nie założy.

Generalnie zaczynacie mnie stresować... ciuchy po Tadziu mam uprane i popakowane w takich torbach próżniowych, ale za cholerę nie pamiętam ile tego mam i co mam jeszcze dokupić, a nie chcę tego ściągać dopóki nie mam tej komody.

Aneta imponujące becikowe...

Mnie się jutro szykuje zalatany dzień. Rano na krew i mocz, póżniej pogrzeb, może skoczymy po na zakupy jak Tadzik u babci przyśnie i póżniej jeszcze na ślub do siostry ciotecznej i soboty nie ma.
 
reklama
Dziękuję... przeczytałam i tak jak radzicie nie będę już przesadzać z zakupami... najwyżej dokupię... bo tak naprawdę to ja nie wiem w co chcę ubierać :szok: Na początek to najpierw będę musiała w ogóle ubrać by krzywdy nie zrobić, a potem będę kombinować najwyżej.

Do mnie właśnie szlafrok dotarł (i przy okazji z nim pieluszki flanelowe), a zamawiałam go wczoraj w nocy :szok: No i to się nazywa obsługa :-)
Teraz mam cienki szlafroczek, więc miejsca w torbie mniej potrzeba :-D
 
Moniqa tez potrzebuje cienki szlafroczek....a nie tego mojego grubego puchacza, w sobote chyba jedziemy do Ikea do Łodzi to w galerii poszukam czegos na wyprzy :-)

ja na poczatek mam body, pajace, takie ubranka bardziej po domu bo w lutym raczej nie bede wychodziła nigdzie sie pokazywac tylko do lekarza, na wiosne zaczne ubierac bardziej wyjsciowo :-)
 
Moniqa krzywdy nie zrobisz. Najłatwiej ubrać bodziak i śpiochy. Po tygodniu dojdziesz do wprawy:-D
Ale mega szybka wysyłka:szok::-D
Megi to naprawdę szykuje Ci się straszny dzień
My jutro jedziemy do Wschowy podziwiać szopkę i zwiedzić klasztor, a po drodze do wujka na kawkę. Godzinkę w aucie w jedną stronę, ale od 15 lat tata nas tam zabiera i w koncu go wnuczka zmobilizowała:-D
 
hej
juz mi dzis lepiej:))
ja Hani kupilam w tym roku kombinezon z Lidla- oddychający cieply, spodnie i kurtka-bardzo fajny gatunkowo w sumie za 100 zł także nie jest źle a naprawde fajnie się jej w nim chodzi.Dla Maluchów też były po 50 zl takze sie opłaca. Wogole to czekam az beda w ludlu jakies rzeczy dla Mam ale pewnie się nie doczekam:(Muszę wyprawkę uzupełnić zwłaszcza o rzeczy dla mnie-nie wiem czy po cc trzeba majtki poporodowe?? i laktator nie wiem czy kupować- szkoda mi kasy ale pewnie się przyda.

powodzenia na wizytach
Mamusiu- mój też traktuje lodówkę jak tv- a potem się dziwi ze co chwilę się załącza

a i ja na razie nie moge prac ubranek, bo szafa nie skrecona- złą stronę dostawki zamówiliśmy i małż musi domówić jeden bok i jakoś to skręcić...wogole ta dostawka z voxu przyszła poobijana ale już nie chce nam się jej zwracac

a ja mam większośc używanych ubranek- w lidlu (znowu) kupiłam ostatnio dresy welurowe za 17zł, musze kupić małemu jakieś spiochy na wyjście ze szpitala, żeby mial nowe..a tak to spoojnie- jeszcze koleżanka ma mi odesłać rzeczy które dałam jej kiedyś po Hani

lece małża gonic żeby do tego Obi podjechał bo na 14 do pracy idzie więc ma mało czasu

miłego dnia
 
Moj szlafrok jeszcze nie jest przeceniony 109,90 kosztuje :-(

kainkas ja tez kupuje ubranka w Lidlu :-)

MegiPeg
i powodzenia jutro!


A ja walcze z lodówką, Hrabia Julian jeszcze spi :-) Miałam pojechac do siostry na kawe ale zanim sie z ta lodwka ogarne to chyba po obiedzie pojade.......tymczasem kawe w domu sobie zrobie tylko musze wyjsc po mleko na dwor bo zawartośc lodwki wystawiłam za drzwi ............
 
Mamusiu synka... ale masz fajnego śpiocha...
Ja mam teraz masakrę... codziennie budzę się punkt 5.40 i nawet jak próbuję zasnąć to się nie da... bo chwilę później słyszę "mama", "mama", a nawet jak mąż podejdzie to jest "tata nie"... tak więc jedyna rada na wyspanie chodzić spać równo z moim synem.
 
JA tez kocham ubranka z lidla, są super. Mała teraz ma prawie 40% szafy z lidla
Zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. Sąsiadka nie dość że bibę zrobiła i o 2 w nocy meble przestawiała i ktoś od niej wychodząc zrobił sobie zabawę w stukanie w barierkę, to teraz się tłuką:wściekła/y::wściekła/y: W sumie niech się tłucze po klatce to jak wyleci "Ruda" to da jej bobu:-D oj nie zal mi jej bo od roku sobie zbiera. Niech już jedzie do tych Niemiec dziadkom pampersy zmieniać, będzie cisza i spokój.
 
reklama
Do góry