reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mlodamama za ta cene ...rewelacyjna kolyska nie dziwe ci się ze się nie moglas oprzec :-):-):-) :-) Nic trzeba wstać i cos zjeść
 
reklama
Jaspis, położne mają maszynki jednorazowe ;)

Mamusia, tak przypuszczałam, że cytujesz :)
Ja tylko mówię, że takie rozróżnienia nie mają sensu w przypadku idei tej metody. Moim zdaniem oczywiście :)
 
no ja się bardzo cieszę, że sobie taką znalazłam.. fajnie się bujać powinna, ma tez blokadę bujania, kółeczka.. no i pościel mam z głowy.. nawet rożek:-D później mała pójdzie do łózeczka po siostrze... będę dziś chodziła z bananem na twarzy:-D
 
Agnis zaszalałaś. Ja tez muszę kupić torbę, ale nie wiem jakiej wielkości - jak kupie wszystkie rzeczy do szpitala to zobaczę ile tego jest i wtedy kupię.

młodamama ja się nie golę w łaty, tylko golę to co wychodzi za granicę bielizny i ciut dalej a środkowy pasek trymerem traktuje. Krowy w paski to nie widziałam:-D.
Mamusia synka to prawda NPR stworzono po to by mieć dzieci:tak:. Ja lubię ta metodę, ale nie unikałam seksu w dni płodne (z zabezpieczeniem), bo lubię taki spontan a to już nijak ma się do idei NPR.
kamaa ja tez się na darmową załapałam, ale jeszcze dla siebie kremik wzięłam;-).
 
Ja też z NPR korzystałam żeby właśnie zaplanować maleństwo. Stosowałam od stycznia- jak odstawiłam tabletki. Nawet kupiłam sobie książeczkę sztuka planowania rodziny i rzeczywiście mnóstwo zasad tam jest- co chwilę zaglądałam coś sprawdzić... Ale owulację udawało się odnaleźć bezbłędnie po jakimś czasie :) po urodzeniu też planuję do niej powrócić ale ja też z tych, co trochę odbiegają- tzn. z zabezpieczeniem w dni płodne jak jest ochota :-)
 
Agnis zaszalałaś. Ja tez muszę kupić torbę, ale nie wiem jakiej wielkości - jak kupie wszystkie rzeczy do szpitala to zobaczę ile tego jest i wtedy kupię.

młodamama ja się nie golę w łaty, tylko golę to co wychodzi za granicę bielizny i ciut dalej a środkowy pasek trymerem traktuje. Krowy w paski to nie widziałam:-D.
Mamusia synka to prawda NPR stworzono po to by mieć dzieci:tak:. Ja lubię ta metodę, ale nie unikałam seksu w dni płodne (z zabezpieczeniem), bo lubię taki spontan a to już nijak ma się do idei NPR.
kamaa ja tez się na darmową załapałam, ale jeszcze dla siebie kremik wzięłam;-).

ale mi chodziło o to że jak wygolisz to miejsce do nacięcia a reszty nie to bedzie jakoś dziwnie.. ja to jak już golę tam to przód też.. akurat to odrasta szybko:)
 
Ponieważ dziś dzień seksowy :-D macie tu coś hihi

527348_532671696759646_1207044489_n.jpg
 

Załączniki

  • 527348_532671696759646_1207044489_n.jpg
    527348_532671696759646_1207044489_n.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 44
młodamama jak będę miała ogolić sobie kawałek na łyso to już po całości pojadę, ciekawe jak jest u mnie w szpitalu, bo z tego co piszecie to różnie.

A ja właśnie siedzę i wymyślam potrawy na wigilię i po jakimś cieście, które wypadałoby zawieść do teściów i mojej mamy (bo u nas dwie wigilię) i doszłam do wniosku że bez sensu są te dwie wigilię. Najchętniej to bym w domu z mężem spędziła ten dzień.
 
reklama
Do góry