reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Kurcze, znowu miałam skargę na Franka, że jest niegrzeczny w przedszkolu :/ Muszę chyba się tam przejść i pogadać.
W domu też świruje ostatnio, ale generalnie się słucha. Nie jest gorszy niż zwykle. Nie wiem, o co chodzi z tym przedszkolem :/
 
reklama
hej Dziewczyny... Staram się Was czytac na bierząco, ale różnie z tym bywa... Ostatnio jestem taka gelejza, że szok... tu boli tam strzyka, tu ciągnie.dużo "gorsza" ciąża niż z Bianką. dziś nawet hafciłam... ugotowałam pomidorówkę, bo miałam ochotę, zjadłam trochę i haft za haftem.
Remont się nam przeciąga...
widzę, że seks na tapecie, my mamy embargo narazie na seks ze wzgl. na szyjkę. Ale mąż to rozumie. Jest ok.
 
Jaspis, nie ma się co śmiać ;)
Przykro mi strasznie, bo to jest dobry chłopak, tylko mu czasem coś odbija. Mam nadzieję, że mu przejdzie. Jakiś głupi czas ma teraz..
 
ewa w grupie Franek pewnie odważniejszy :) z kolegami przecież trzeba pobrykać :) pewnie poczuł się bezpiecznie w końcu w przedszkolu- zawsze można znaleźć jakiś pozytyw!

Ja odprawiłam dzieci z zajęć dodatkowych, wypiłam mleczko miodowo- czosnkowe i teraz czas na nudę. Mężul dopiero po 21 z pracy będzie ehhhh
 
CARRI - Kupiłam taki hurtowy zestaw 12 opakowań chusteczek :happy2: i wiecie co no brakuje mi kilku drobiazgów. 1 koszulki do karmienia, biustonosza, i fotela...ale poluję na taki ikeowski i 14 po wizycie może uda się podjechać i kupić... No i w sumie mogę rodzić...
No mogłabym się doczepić...bo apteczka jeszcze ma braki...ale malusie ale zrobiona już lista i po NR zamówię ostatnie witaminy, leki przeciwgorączkowe ...A tak gotowa i to z zapasem kilku- miesięcznym :tak:

Tyle, że ja od początku mówiła, że kompletuję sobie wszystko na tzw raty i z ilością większą...więc generalnie nie zbankrutuję w lutym :dry: mam nadzieję :-);-)

MLODAMAMA- BARDZO FAJNA ...TO KOŁYSKA PRAWDA???

KAMAA - JA TEŻ w tej aptece zamawiam...TANIO JAK W ŻADNEJ :tak:

Ja padam dziś na pyszczek... jak legnę po 20 -stej to do 9 rano się chyba nie podniosę...o ile brzusio o kręgosłup pozwoli :cool:
 
Wlasnie wróciliśmy z zakupow z lidla i tez już jestem posiadaczka książki. :-D I musze powiedziec, ze mi się ta ksiazka bardzo podoba! :tak:
Mielismy jechac jeszcze jakies prezentowe zakupy zrobic ale jakos nie mam dzis na nic sily, chyba się zraz poloze. Może jutro uda się kupic jakies prezenty…

Karolinusia u nas remont tez już się zaczyna przeciągać. Już powinna być lazienka, a tu scian nawet jeszcze nie ma :eek:, ale mam caly czas nadzieje ze do konca stycznia już będzie wszystko gotowe. :tak:

ewa86 no to faktycznie się rozbrykal, ale tak jak katrine mowi, pewnie przy kolegach chce być odważny itd.

Nikusia82 zazdroszcze, ze już masz wszystko skompletowane. Ja to na razie na samiutkim początku zakupow jestem i mam coraz mniej sily na to wszystko…

mlodamama21 super kolyska! Widzialam takie w sklepie i wyglądały na bardzo solidne. :tak:

jaspis My niestety tez będziemy mieć 2 wigilie i tez wolalabym ja spędzić tylko z mezem…:-(

Carri a ta ksiazka w lidlu jest jedna: z jednej strony jest Okrasa a z drugiej Pascal. A nam się nie spieszy żeby zdążyć do swiat z remontem tylko do porodu hehe ;-)

kamaa chyba będę musiala tez na ta apteke spojrzec, jak mowicie ze tak tanio i wogole.

Agnis83 super obrazek, od razu mi się humor poprawil! :-) No to widze ze masz tak samo jak ja z mezem i prezentami. Ja zawsze staram się cos wybrac co mu będzie się podobac i do tej pory zawsze się cieszyl jak dziecko wiec mi chyba wychodzi. A jego prezenty no to nie zawsze sa tak udane… Ale mam na to sposób hehe Jak cos mi się marzy to zaczynam pare tygodni wczesniej o tym mowic i czasami uda mu się załapać hehe ;-)
 
mlodamamusia- apteka gemini. Tak się nazywa :tak:Dermokosmetyki, suplementy diety, artykuły higieniczne, leki bez recepty Zakupy normalnie jak w każdym sklepie :tak:

Monisia - Bo ja taka jestem lekko przezorna. :sorry2:

Oczywiście po porodzie zapewne wyjdzie, że coś nam tam brakuje...No ale przynajmniej bajońskich sum wydawała nie będę a tym bardziej, że już wtedy jedynie na 80 % pensji jechać będę to już w ogóle... wolę te parę miesięcy mieć zabezpieczone w pieluchy, chusteczki, kosmetyki...Bo tego będzie szło i na to kasy będzie szło...
Wyprawkę ubraniową mam od siostry więc też kasa zaoszczędzona, podejrzewam, że zakupy ubraniowe dopiero koło nast jesieni... także luzzz.
 
reklama
Zgadzam się z Karolonusią- doczytać Was nie jest łatwo,ale staram się :-) Też ostatnio zdarzają mi się chwile gorszego samopoczucia, problemy ze spaniem w nocy, bóle brzucha a dziś również mdłości!:szok: masakra...trzeci trymestr zbliża się wielkimi krokami. Widzę,że piszecie o seksie...ja to bym z chęcią czasem uskuteczniła łóżkowe działania,ale mojego męża nie da się przekonać-jest sparaliżowany strachem że zrobi krzywdę dziecku,albo że ja potem trafię do szpitala...i nie przetłumaczysz chłopu....eh,przecież go nie zmuszę.
Co do kołyski, to mi koleżanka dziś zaproponowała że może mi odsprzedać po swoim dziecku - i się własnie zastanawiam, nie myślałam o tym wcześniej. Myślicie,że warto mieć? Przydaje się? Podobno ma wibracje, kołysanie itp....
Aha, dzięki za kciuki w sprawie zaliczenia - poszło gładko :cool2:
Jutro idę na glukozę, mam mieć stężenie 50 mg...trochę się obawiam zwłaszcza,że ostatnio mdłości wracają.......
 
Do góry