reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
ale lepiej być całkiem bo jak pęknie tam gdzie będą włoski to się może jadzić.. zresztą jak już gdzieś całkiem się goli to bez sensu zostawiać reszte i być jak krowa w łaty:-D

kołyskę kupiłam, uprzediłam, że wpłacę za zaraz po wypłacie przez PAU więc będzie miec tego samego dnia na koncie.. może nie będzie się czepiać..

moge się pochwalić? mogę mogę?
 
Mlodamama jesli placisz przez payU masz na to 10 dni :) ale inaczej niz payU to przewaznie kazdy zaznacza ze czeka do 7dni na wplate.
A co do golenia do porodu na lyso to ja nie bylam... Mialam ok 1,5tyg zarost i zadnego problemu.
 
Mi by pasowało NPR, bo mam masakryczne migreny po hormonach, tylko na wkładce dawałam rade bo mała ilość i uwalniana tam gdzie trzeba, a nie do krwi, gumek nie mogę. Ale mąż chce mieć pewność na 100% i wykluczyć nasz błąd. Ja po wyjęciu wkładki stosowałam przez rok ze skutkiem kalendarzyk razem z NPR. Tylko ja mam miesiączki regularnie co 30dni. Aż po urodzinach koleżanki (dyskoteka, trochę alkoholu) z molestowałam męża;-);-)nałożył się na to stres bo mala miała operacje wycięcia migdałków i mamy efekty:-D:-D
Ja czytałam gdzieś, że już nie trzeba się golić do porodu.
 
Hej no i udało mi się nadrobić zaleglosci :-)


Anetko nie mart sie na zapas , beedzie dobrze
A i widze ze i ciebie szal zakupowy dopadl :)
No i super ze urodzinki sie udaly, a i prezentow widze ze mnostwo Twoja dostala , no ale te wozek jest poprostu bajeczny :))

Juszka dobrze ze wyniki wszystkie masz dobre :)

Mroowka ,Nastka
ja tez miewam kiepskie noce , wiercilam sie ciagle, czesto wstawalam ...masakra jakas Już czasem mysle o tej poduszce dla kobiet w ciąży z zastosowaniem później dla maluszka :))

Katrine duzo zdrowka zycze no i fajnie ze takie gratisy podostawalas ze sklepu
A koszule z allegro fajne kupilas :))
Wiesz i chyba ja sobie zrobie grzanki z czosnkiem ...

Monius widze ze i ty tez szalejsze z zakupami
i NIE przejmuj sie tym wyjazdem meza na stok w styczniu :)) W nastepna zime posmigasz sobie :))
A co do sportow to moze po urodzeniu dzieciatka moze jakas zumba badz fitnes albo bieganie - czas pokaze
Monius oj zawsze sie bede bala o męża jak idzie pojezdzic, poki co obyło sie bez przykrych zdrzen, wczesniej z nim jezdzilam ale jak tylko Madzia sie pojawila postanowil zmienic motor do lasu wiec mam mniejszego stresu :))
A co do herabtki bez cukru no jak ktos musi tak pic , to trzeba sie niestety przemeczyc :) Choc herbate to jeszcze rozumiem ale kawe ...to juz nie
A co do Mikolajek, ja nie mam pomyslu , chyba kupie mu piwko jakies miodowe bo takie lubi i tyle :) A ta whisky to niezly pomysl :)

Nastka83 na u nas na wizyte nie trzeba sie golic jak juz to tylko do porodu :))

Ewula m ja tez poluje na ksiazke z Lidla ale na OKRASE

Susi gratuluje chlopaka :))))) A badaniami nie martw sie na zapas bedzie dobrze :)) A dzis lez i wypoczywaj A CORECZKA za te serduszko zapewne zostala wycalowana :))

Secreto gryka kokos bedzie dobrym rozwiazaniem jako materacyk
A co do tego kompletu to bym wybrala ten bezowy :)

Agnis u nas tez w szpitalu jest podobnie tylko dla maluszka oprocz chusteczek potrzeba pampersy no i tak ja u ciebie jedynie ciuszki nawyjscie ze szpitala
Oj fajnie miec samych rycerzy kolo siebie :))
A co do scyzoryka fajna sprawa , jednak ja bym sie ograniczyla domniejszej wersji tzn bez np nozyczek

A wspominaliscie cos o przyjemnosci mnie to tak czasem natchnie ze hej :))) AZ MĄŻ sie czasem obawia tego :)) Uwielbam być na gorze ale niestety maz się na to teraz nie godzi stosujemy i inne pozycje:))) Przy ciąży zawsze mam większość chec na seks, nie myślcie ze jak nie było ciąży to u nas kiepsko ale w ciąży tak mam ze mogłabym wszędzie to robic i bardzo często :)))

Malpawzoo gratukuje dobrych wiesci od lekarza i udanych zakupow dla maleństwa a co do książeczek to polecam ksiazeczki z dzwiekami u mnie sie sprawdzilo :))

Ewwa86 zdrowka zycze dla Nusi:)) Ja choinke bede ubiera w polowie grudnia :)) Choc w sumie mozna by wczesniej dla dzieciaczka
A i ostatnio wspomnialas cos o porodzie żeby nie był za szybko, w takim razie trzymam kciuki za to

Mamusiasynka wypoczywaj chocby na kocu na podlodze ale lez lez i jeszcze raz lez

Pinki jaki tatuaz masz na plecach??A i dzięki ze wyjasnilas mi o tym soku malnowym musiałam coz zle zrozumieć

Nikusia ile ty chusteczke zakupilas 12 paczek ...?? Niezle
Ty to chyba juz wszystko masz :))

Monisia ja w poprzedniej ciazy chodzilam na szkole rodzenia :)) Uwazam ze choc raz warto z tego skorzystac

Mlodamama ale stringi hehe

Gaga jeszcze chwilka i wrócisz do uprawiania sportu , a i dobrze ze moja mala mało mowi i nie musze jej odpowiadać skad się biora dzieci :))

Nieznajoma dobrza ze z dzidzia ok a o mocz sie nie martw zrobia posiew moze dobiora odpowiednie leki i to wylecza :))

Kainkas tez dzis zakupilam dla Madziulki pare rzeczy w Lidlu
Ale masz sliczna coreczke :))

Koreczek moze ten Twoj kolega ma za narzeczona wiedzme jaka czy co??
Cale szczescie nie musisz juz jej ogladac :)) A co do kolejek i starszych ludzi - no brak slow i mnie to wkurza ze niby starsi to wszystko im wolno Co do kremu ja smaruje sie teraz ziaja a wczesniej smarowalam sie perfecta ale jak skora popekala to nie mam pomyslu jaki krem na to bylby dobry


Ale was wzielo na remonty ze hoho oby do swiat sie wyrobic :))) Ja jak sie patrze przez okno a mieszkam na 3 pietrze to sie smieje z ludzi zawsze przed swietami jest szal na remontowanie ...non stop widze ze ktos remontuje a potem tylko pospiech i wielka gonitwa bo swieta tuz tuz

Co do urokow mi tez sasiedzi wciskali czerwona kokardke do wozeczka ale ja sie nie dalam i nikt moje Madzi nie zauroczyl

Acha mowiliscie cos o kolorze ciuszek , ja uważam tak jak większość z was ze ciuszki rozowe z góry sa narzucone dla dziewczynek, gdzie się wejdzie do sklepu i poprosi o sukienke, spodnie czy bluzeczke zawsze sprzedawcy rzucają rozowe kolory, Ja mala swoja ubieram neutralnie do twarzy jej w fioletowym, czerwonym, tazke nie skupiam się na rozowym , choć i takie ciuszki tez dostaje

Co do lozeczka i baldachimu ja miałam w zestawie tez takie cudo ale nie uzywalam tego wogole a moja pościel jak dla dziewczynki była zolto kremow z pszczółami 12 elementowa :)) A i jak jestem już na etapie lozkowym to wy tez tak kladliscie maluszki - materacyk z jednej strony dawaliście wyżej by dzieciatko nie spalo na plasko i przekladaliscie je co noc inaczej ??
 
dane.jpgkołyska.jpg
patrzcie jakie cudo.. no musiałam!!!do tego są 3 zestawy pościeli:) wszystko w opisie jest zresztą.. za 260zł.. moim zdaniem całkiem spoko cena!

i fajna bo wytrzymała.. miała zdj jak dziecko takie wielkie się w środku bawi:) więc spoko powinna być.. a miałam nie kupować nic.. ahh.. mąż zrozumie
 

Załączniki

  • dane.jpg
    dane.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 48
  • kołyska.jpg
    kołyska.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 59
Jaspis u nas nie trzeba byc ogolonym na zero, tylko w miejscu naciecia krocza, ale to polozna sprawdzi, jak jest nie tak to poprawi ;-)

Ja napisałam, ze NPR byla wymyslona po to zeby dzieci mieć a teraz jest stosowana raczej po to zeby do ciazy nie doszlo ogladam in vitro czekajac na dziecko i to slowa jednego z doktorków z tego programu, sama tego nie wiedziałam, nie wymyślilam.....
 
Ewula, jest trochę trudniej.
Zasad jest kilka:
* współżycie maks co 2 dni
* każdy śluz, plamienie itp. uznajesz za płodne
* czekasz aż śluz zniknie i jeśli jest skok temp., który się utrzymuje 3-4 dni, to znaczy że była ow. i czekasz sobie na @
* jeśli nie było skoku temp., to 3 dzień chyba już uznajesz za niepłodny na pewno, bo już temp. nie wzrośnie
* i tak w kółko aż w końcu dojdzie do ow. :)

To tak z grubsza oczywiście :)
 
Jaspis właśnie siedzę na stronie gemini i dodaję sobie do koszyka... spokojnie na darmową wysyłkę się załapię :szok:
młodamama21 śliczna ta kołyska.
 
reklama
Do góry