reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
mlodamama - u moich rodziców paczki były robione z Funduszu Socjalnego. I teraz tak u mnie w pracy takowy jest..a paczek jak nie było nigdy tak nie ma...:no: ale za to my bony na ok 400 zł dostajemy.

U męża też Fundusz jest i paczki były, zarówno dla dzieci jak i dla pracowników plus Bony! Pamiętam jak nasz Nika miała 3 miesiące i już miała paczkę ze słodyczami bo liczyło się każde dziecko...a od 2 lat dupa :no:...mąż tylko jakieś 200 zł bonów dostaje..A przecież Fundusz jest tak????
 
Aneta - nauralne planowanie rodziny, czyli obserwujesz swój organizm, żeby wyłapać dni płodne i wtedy nie współżyć, żeby do nieplanowanego zapłodnienia nie doszło.
 
hej
u nas paczki tez jakieś dziadowskie ale bony są po 300 zl chyba dostaniemy z chłopem
co do przytulanek- to u nas celibat 9 miesiecy już drugi raz, na poczatku plamienia i zakaz a teraz to bałabym się- siostra jak rodzila to przywieźli dziewczynę w 6 m-cu, której po seksie odeszły wody...to ja wolę poczekać niż potem wyrzucać sobie do końca życia..ja wytrzymuje to i małż musi...ale nie narzeka..przynajmniej nie słyszłam...ale mysle, że tu tez ma wpływ ile sie jest już razem, my w kwietniu bedziemy miec 8 rocznice slubu wieć już "stare malżeństwo" to i potrzeby inne.
 
Przeciez to zadna metoda... Takie chybil trafil. Nie wierze w taka antykoncepcje :)
A po za tym jesli naszla by mnie ochota na seks i bym nie moga bo w tym dniu akurat jetem plodna to bym chyba oszalala :D nie nie to nie dla mnie :)
 
Aneta, ja nie stosuję również, ale to działa i wiele małżeństw z tego korzysta i niechcianych w danym momencie dzieci nie mają, ale to trzeba zgłębić temat, bo tych sposobów jest kilka ;)
 
ja mam takie zaburzenia hormonalne że mi się śluz nie zmienia prawie wgl.. więc choćbym chciała to na samej temp bazować nie będę.. zresztą chyba wole gumki bo chce to zakładam i moge się kochać nawet w nocy o północy..są teraz te unimile skyin i są super delikatne i ani mi ani mężowi jakoś nie wadzą... zwłaszcza że jakoś przy dzieciach które idą spać jak moja córka o 22 a czesm później to trzeba korzystać z chwili i jak wypada w płodne to trudno;-)
 
Kainkas my w kwietniu 5 lat po ślubie, a 9 razem więc już świeżynkami też nie jesteśmy..ale ta sfera dalej dla nas ważna. Ale jakbyśmy nie mieli przyzwolenia od doktorka to trzebaby bybo jakoś się obyć. Jakbym miała jakiekolwiek problemy to też raczej bym odpuściła...strach bylby silniejszy..
Co o NPR my nie stosowaliśmy..jedynie patrzyłam mniej więcej w kalendarz, żeby innej metody w te dni płodne użyć. Ale to jak Dla mnie ta metoda to dobra jest dla takich co jak wpadną to nie bedzie myślenia co teraz ;)

Powoli tworzę listę, co zamówić z apteki internetowej... ale jakoś mnie to ciągle przeraża że to już czas robić takie zakupy :-D
A przy okazji mam pytanie, bo kiedyś mi mignęło przy okazji apteczki dla maluszka. Ale nie miałam głowy żeby zapisać a teraz w życiu tego nie znajdę ;-) chodzi mi o środek do przemywania pepuszka, co się używa zamiast roztworu spirytusu?
 
Ostatnia edycja:
reklama
heja :happy2:

JESTEM PO GLUKOZIE....TO BYŁA MASAKRA :-:)-:)-(

Muniuś -
co do zafarbowanego prania u mnie poskutkowało kolejne pranie z Vanishem i w wysokiej temp. Co do chusty to na razie widzieliśmy na żywo jak pani na targach prezentowała...oczarowani wyszliśmy i raczej od niej kupimy bo ona od razu szkoli w wiązaniu :tak:

Nastka - miałam dziś glukozę ale Bogu dzięki kryzys przypadł na czas jak już dojechałam do domu..ale mnie telepało :confused2::baffled: i to ja sama autem jechałam dobre 30 km w jedną stronę :-(

Kamaa - ZDRÓWKA DLA CIEBIE!!!

SUSI - SKORO LEKARZE i to dwóch mówi, żeby się na zapas nie martwić,.... to posłuchaj... bo i tak nic nie poradzisz teraz...

Jagna - niech się cieszy, że w ogóle paczkę dostała... U mojego męża jakby mogli to by tylko czekoladę dziecku dali...ŻENUJĄCE!!!!
JA pamiętam jakie paki, nie paczki przywozili moi rodzice...BOSZZZZZZZZZ ALE BYŁA WYŻERA....A teraz :no: masakra...

malpawzoo - super wiadomości...i zakupy widzę udane :tak:

Ewa- my ubieramy żywą więc zapewne dopiero w sobotę 21 grudnia bądź w poniedziałek 23 stanie w salonie... Za wcześnie nie ma co ubierać..moim zdaniem!!!

Co do potrzeb seksualnych...cóż MY również z tych co NPR stosują i on wiele nas nauczył!!!
Dobraliśmy się z moim mężem idealnie ... :happy2: :-)cóż więcej pisać...

Idę poleżeć bo padam na pyszczek :cool:
No wiesz socjal maja mega wypas paczki, bony 800zł, kolonie i obozy dla dzieci za 40% ceny (tzn ja placę 40% a resztę zaklad, nie ważne czy nad Bałtykiem czy Hiszpania) Ale jak zanm firmę robiąca paczkę to czekolada ktora w sklepie kosztuje 10zł u nich na fakturze będzie za 20zł.

hej
u nas paczki tez jakieś dziadowskie ale bony są po 300 zl chyba dostaniemy z chłopem
co do przytulanek- to u nas celibat 9 miesiecy już drugi raz, na poczatku plamienia i zakaz a teraz to bałabym się- siostra jak rodzila to przywieźli dziewczynę w 6 m-cu, której po seksie odeszły wody...to ja wolę poczekać niż potem wyrzucać sobie do końca życia..ja wytrzymuje to i małż musi...ale nie narzeka..przynajmniej nie słyszłam...ale mysle, że tu tez ma wpływ ile sie jest już razem, my w kwietniu bedziemy miec 8 rocznice slubu wieć już "stare malżeństwo" to i potrzeby inne.
U nas 7 lat po slubie a razem 13, a dalej jak na początku.

Przeciez to zadna metoda... Takie chybil trafil. Nie wierze w taka antykoncepcje :)
A po za tym jesli naszla by mnie ochota na seks i bym nie moga bo w tym dniu akurat jetem plodna to bym chyba oszalala :D nie nie to nie dla mnie :)
A w tym dniu by Ci się chciało, organizm by świrował. Ja planuję wkładkę hormonalną tak jak po Celinie.

Bigos gotowy, prezent od babci kupiony i zapakowany:-D
 
Do góry