reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mlodamama, dzieki za pomysl, mojemu kupie takie stringi :-D a sa moze jakies zyrsfki, czy tylko sloniki? Haha kurcze, wy mnie zawsze musicie czyms rozbawic :-D
 
reklama
młodamamo:pnie myślałam o niczym czym bym mogła go rozbudzić :p nie mam siły na igraszki :p

Jagna ma rację niestety jak dziecko widzi coś u innego to też chce takie mieć

Mamusia synka ja nie umiem sobie sprawdzić szyjki i wolę nie kombinować :p chyba lepiej żyje mi się teraz w nieświadomości ... chociaż trochę wkurzył mnie ostatnio mój ginekolog bo już na koniec się pytam go a co z szyjką i .. a on że wszystko w porządku .. to co na zwykłym usg coś zobaczył skoro mnie nie badał?:eek:
 
scereto ale ja tez nie umiem tylko czuje roznicę jak wkładam Luteine do konca, jednym razem do konca to wchodzi pol palca i juz czuje na koncu cos miękkiego a innym razem troche wiecej niz pol palca to wiem, ze jest wyzej....... nie na zwykłym usg nie zobaczyl szyjki, trzeba ta glowica dopochwowa albo palcem sprawdzic zeby bylo wiadomo jak jest.....
 
koreczek są też myszki i inne pluszaczki:-D

secreto ale trzeba się chociaż z męzlulkami naszymi pośmiać i poprzytulać by całkiem nie zdziadzieć.. teraz nie, po porodzie nie i wgl najlepiej by chłop sobie jajeczka do pudełka pochował..
 
Scoretto to masz tak jak ja z igraszkami,z reszta jak mam już ochotę to młody staje okoniem i kopie, i jakoś tak ochota przechodzi:-(
Aaaaa moje dziecko dziś od stóp do głów w różowym ale takim wpadającym w bordo, sama wybrała bluzkę, a spodnie ma ocieplane różowe od babci, na szczęście getry ma fioletowe w przedszkolu na przebranie uffff i kurtkę czarną;-)
Moja panna sama już wybiera w czym pójdzie, wiec nieraz naprawdę mam mono kolorystycznie ja ubraną, bo się zmówią z koleżankami wchodzisz a tam wszystkie z grupy na różowe, albo wszystkie w sukienkach:-) ich pani ma nieraz dość;-)
 
mamusia synka no też sobie tak pomyślałam dlatego lekko zniesmaczona wyszłam z gabinetu ... czasami mi się jego zbyt luźne zachowanie nie podoba
chociaż może lepiej bo tak to bym świrowała ... a swoje i tak leże ... sama nie wiem;/

Jagna jakoś w ciąży przyjemności mi to nie sprawia ;/
 
Słonik jest genialny :-D Muszę się mocno zastanowić.... ;-)

Ja też jestem zielona w sprawach szyiki... ale ten plus, że gin za każdym razem robi mi USG dowcipne bo wydaje mu się w badaniu, że szyjka za krótka... No ale jak już się dowiedziałam- tak mam, że w badaniu nie wygląda ciekawie, a na USG okazuje się ponad normę nawet...
 
mamusia synka no też sobie tak pomyślałam dlatego lekko zniesmaczona wyszłam z gabinetu ... czasami mi się jego zbyt luźne zachowanie nie podoba
chociaż może lepiej bo tak to bym świrowała ... a swoje i tak leże ... sama nie wiem;/

Jagna jakoś w ciąży przyjemności mi to nie sprawia ;/

ej laski no normalne, że w ciązy to dziecko kopie, to boli czasem... ale są inne formy wyrażania uczuć niż tylko zwyczajny seks..ja tam wole sama mojemu cos tam pomóc niż by potem sam po kiblach z telefonem w ręku trzepał do innej baby:szok: to że my nie musimy wgl nie znaczy, że ich nie ciśnie.. mój nic nigdy nie mówi ale ja widzę po samym humorze..
 
reklama
no to mój jakiś dziwny bo tylko raz mi badał ;/

młodamama no coś w tym jest :p więc myślę sobie, że jestem straszną egoistką bo skupiam się tylko na sobie;P
 
Do góry