reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czytam, czytam i czytam i nie daje rady:-) Posty przybywają w zawrotnym tempie.:szok:

Widziałam coś tam o kremach na rozstępy. Ważne żeby przez okres ciąży smarować się codziennie balsamem nawilżającycm, nie musi być od razu dla kobiet w ciaży, grunt to nawilżać i uelastyczniać skórę.

Mam nadzieję ze u dziewczyn, które mają jakieś problemy będzie wszystko dobrze i się wszystko uspokoi.

Moją uwagę dziś od forum odwrócił mój zacny małżonek, który mówi do mnie tak :"Jak mi w piątek cos dadza na imieniny w pracy (imie Mikołaj... :cool2:) to mi na poniedziałek 4 blachy upieczesz....:szok::szok::szok:
Że co? Mówię ze chyba oszalał (wie ze nie przepadam za pieczeniem, a jak długo stoje to mni ekregoslup boli)..Nawet na swieta 2 pieke...
Jeszcze mowi do mnie ze na góra 15 osób.... To mu mowie ze najwyżej 2 blachy... Pokazałam focha... Apotem dostałam smsa ze zartował ze 4 blachy....:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jak on mnie czasem wkurza...Dżizes... :dry:
 
reklama
Chce żeby miała coś dziewczynkowatego :D ale np. różowego wózka bym nie kupiła
Najważniejsza jest równowaga:p
A jakbym miała synka to.... https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1464674_252869474862644_374026559_n.png
:D
a dziewczynka http://urstyle.pl/site_media/szafka/modna-dziewczynka-622978.jpg
tyle że takie ubranka na niemowlaka jakie mi się podobają np.z zary są mega drogie i nie opłaca się kupować na 2 miesiące

Agnis to już chyba dzisiaj pieczenie musisz zacząć :-)
 
Ostatnia edycja:
Secreto, 140 cm to spoko - Franek na takim śpi u Dziadków :)

Ja bym tam chętnie obciążyła dziecko niechęcią do różu, bo to brzydki kolor jest ;p

Franka ulubiony kolor to brązowy :/ Jak CZEKOLADA :D
 
Wy narzekacie na róż, a ja to bym chciała coś różowego w domu.... Bo 1 to chłopak, teraz znowu syn. Nawet mam ochote lalke kupic jak nieraz jestem w sklepie, tak bym chciała żeby za 3 razem udala się córka..ale co Pan Bóg da to będzie :tak:
A tak to wszystko niebieskie, zielone, granatowe... Same chlopy i ja, nawet mój pies to pies a nie suka :-D
 
czesc wszystkim

jagna
ja tez slyszłam o tym, ze dziewuszki na niebiesko a chłopaki na rozowo, Maryja bylo na niebiesko ubrana i dlatego tak :-)

Ja mam duzo ubranek, rozowych i niebieskich po moim i mojej siostry chłopakach :-)


Ewa Julka ulubiony to żólty :-) wszystko zołte wybiera :-)


Secreto
ja mam materac gryka kokos bez pianki :) ja posciel mam zolta i zielona, nic rozowego ......


dzis w nocy mnie mega brzuch bolał, nie mogłam spać, nawet sobie poduszke pod tyłek zwinelam zeby byl wyzej bo juz sie wystrachałam, ze cos sie dzieje, wczoraj wieczorem jak wkładałam Luteinę szyjką byla pol palca od wejscia :-( masakra :-( dzis rano troche dalej.........


Jeszcze sprzedaliśmy kanape i mamy pusty salon, nie ma na czym siedziec i trzeba jechac cos kupic a ja taka ni na chodzie......
 
Koreczek Pharmaceris M, Tocoreduct Forte (Krem redukujący rozstępy) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)
Pharmaceris Pharmaceris M, Tocoreduct, Krem zmniejszający rozstępy opinie - bangla.pl
Bio Oil, Bio Oil (Uniwersalny olejek to twarzy i ciała) - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC)
BIO OIL specjalistyczny olejek do ciała na blizny, rozstępy, nierówny koloryt, do skóry suchej 60 ml - Ceneo.pl

młodamama nie mam siły żeby mu sprawiać przyjemność :p jestem biedniejsza od niego i to on powinien mi teraz sprawiać przyjemność:D

katrine no już go wczoraj kurowałam herbata z cytryną i miodem, aspiryną
jednak zostanę przy różu postaram się żeby pokój był taki delikatny nie cały różowy zobaczymy co wyjdzie:)
a jeśli chodzi o prezent to też mu kazałam napisać list i oprócz skarpetek i klawiatury był jeszcze jakiś pistolet gazowy :confused:hehe no ale to odpada chciałam jeszcze kupić coś co go zaskoczy ale nie mam pomysłu :|

Wiem jak to teraz jest ale to jednak faceci są i czasem czegoś potrzebują.. gdyby nie potrzebowali to by dopiero trzeba było by sie martwić:-D

chcesz go zaskoczyć? kup mu stringi z trąbą:-D chyba mnie zła godzina zlapała:-D inde ks.jpg
 

Załączniki

  • inde ks.jpg
    inde ks.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 10
Ewa nie da się, pójdzie do przedszkola a tam dziewczynki mają różowe bluzeczki, też będzie chciała.
Mój mąż uparł się na ścinanie małej włosków na boba, bo jej ładnie, poszła do przedszkola i co zapuszczamy, bo dziewczynki noszą kitki i warkoczyki;-) Nie powiem jak ma krótkie takie do ucha włoski wygląda super, ale moda w przedszkolu ważniejsza no i do komunii trzeba myśleć o fryzurce, a włosy nie rosną z dnia na dzień. i wiecie co teraz nie da zrobić malej 2 kitek, bo w końskim ogonie mu się podoba jego księżniczka:-D
 
Jagna, ja już się oswoiłam trochę z tym różem ;) Tyle go nadostawaliśmy :) Ale mimo wszystko nie ubieram jej od stóp do głów na różowo, bo mnie wtedy mdli ;)

Nuśka ma dwóch Braci i mam nadzieję, że oni ją będą pacyfikować ;P Ja też mam dwóch i w życiu w różu nie chodziłam, bo zaraz ze mnie szydzili :p
 
reklama
Do góry