reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Witam z rana :-)
Marcia Ty jak zwykle już na nogach :laugh2:Powodzenia w laboratorium no i moje gratulacje z okazji rocznicy ślubu:laugh2:
Ja pije kawke zaraz budze młodego do szkoły...niestety zawsze chodzimy piechotką a to jest kawałek ale spacer rano dobrze mi zrobi. I tak zresztą muszę iść na zakupy, żeby mieć z czego obiad zrobić a tak z rana to najlepiej, bo nawet kolejek długich nie ma :-)
Dziś zrobię mielone i marchewkę z gorszkiem - mój mąż ją uwielbia, zresztą ja też no i zdrowo będzie :laugh2:

Dziś też podobno jest jakieś święto misia i na wszelki wypadek zabieramy ze sobą miśka do szkoły :eek:

Do później zatem dziewczynki :laugh2:

Ps.wskoczył 25 tydzień :laugh2:
 
reklama
Glukoza wypita, poszlo calkiem niezle , wypilam na jednym bezdechu i od razu po wypiciu oddychalam przez buzie zeby nie czuc tego smaku i zaskakujaco dobrze mi poszlo. Siedze teraz w samochodzie i czekam. Gdybym siedziala w poczekalni pewnie by mnie zemdlilo wole siedziec w zimnie. Tylko teraz wysiedziec te dwie godziny na glodniaka.
Pytalam w labie czy jest jakas szansa ze z tym moim progesteronem to blad i pan powiedzial ze raczej nie bo wszystko robi maszyna i przesyla wyniki do kompa zeby uniknac przepisywania recznego ....no zobaczymy co ginka powie
 
No i masz ci los.. Młody chory wiec lecimy do lekarza. A tam szok na 10.. Masakra. Ja mowie ze z dzieckiem. Niewazne. Mam wg pań isc do domu.. Jasna cholera z chorym dzieckiem i w ciazy mam latac w te i we wte :mad: siedzimy i czekamy... Jak sie tu zaraze bedzie miód malina..:mad:
 
Dzien dobry!

Ja juz nasikalam do probowki i leze chwile bo Pati budze tak 6:35 zawioze do szkoly i jade do labu musze zrobic se cos do jedzenia bo jak skoncze glukoze to zostaje mi pol godziny do wizyty z ginka wiec wezme kanapeczki, swoj glukometr zeby sobie samej zmierzyc cukier to bede wiedziala mniej wiecej czy mam sie bac czy ok , musze jeszcze sprawdzic swoj cisnieniomierz z tym co ma ginka bo u niej zawsze moje cisnienie jest za wysokie..

munius ja z lekarzami zrobilam tak samo tzn mam ginke na nfz i trzymam sie jej zalecen do lutki itd ale ona jest malo dostepna bo tylko dwa dni po kilka godz i nigdzie wiecej nie przyjmuje, sprzet ma przedpotopowy ( na szczesnie nie ma problemu z zapisaniem w terminie na badanie) i drugiego lekarza w prywatnej klinice nad ktora sie zastanawiam w kwestii porodu, on tam jest caly tydzien od rana do wieczora bo jak nie w klinice to w poradni, jak cos sie dzieje to zawsze go scignei sprzet maja super. I moi tez o sobie nie wiedza...

katarine to dawaj zdjecia pokoju...

aneta ale sniegu, a kto bedzie odsniezal jak maz wyjedzie? U mnie w tym roku maz kupil po sezonie traktorek do koszenia w ktorym mozna przyczepic plog, wszystko przymocowal i czeka na snieg.....a ja zaczelam sie smiac ze jak moj maz przygotowany do odsniezania to znaczy ze smiegu nie bedzie :-) bo on taki pechowiec...i poki co ani grama sniegu nie spadlo

susi dzieki za info o thermomixie bo sie zastanawialam czy on sprzedawany taki "goly" i trzeba se wszystkie bajery dokupic czy wszystko jest

ozili no nasze swieta sa specyficzne ale ty w Australii masz inne walory, ktorych my w PL nie mamy

ale sie rozpisalam , zmykam sie szykowac. Pewnie bede sie odzywac jak bede siedziec te dwie godz bo biore IPada ze soba.
p.s my dzisiaj z mezem mamy 13 rocznice slubu:szok:

hmmm... u nas kurde śniegu napadało rano! z 3 cm jest jak nic..
 
Hej dziewczyny!
Ja tez coś spać nie mogłam niestety. Rano jak wstałam to za oknem snieg zobaczyłam wiec nam troszke Anetko jednak nawiało no ale u Was to masakra aż mi sie zimno zrobiło, uważaj tam na siebie.

Agnuis moja córa tez coś sie rozkłada i nie pojechała do przeczkola w związku z czym ja nie poszłam na badania bo mąz do pracy pojechał.

Marcia zazdroszcze ,że juz po wypiciu ja sie tak nastawiałam i lipa jestem nie wyspana i z chorym dzieckiem w domciu bedzie "wesoło." Może jutro uda mi sie pójśc na badanie jak załatwie kogoś do Olinki a najpóźniej w czwartek musze pójść by miec komplet badań na wizyte 5 grudnia ( na przeciwciała czeka sie tu tydzień)
No i wszytskiego dobrego z okazji rocznicy jakies atrakcje dziś w planie z tej okazji.
Kciuki za wizytę.

Susi fajny staż i oby tych latek jak najwięcej :) !

Ozila 22 do 26 stopni to moja ulubiona temperaturka. Zime lubie tylko na swieta i sylwestra ale najczęściej wtedy ostatnio unas nie ma śniegu :(

Młodamamo dzieńdobry umnie tez tyle sniezku.
 
muniuś on ma elektryczną z brauna i wcale jej nie lubi:no: dlatego chce taką i ową dostanie...

agnis do szkoły rodzenia nie chodziłam i się nie wybieram.. nie mam gdzie córki dać a mąż wraca o 16 do domu więc zanim do teściowej ją odwiozę i zajadę do miasta obok to już będzie po lekcjach:-D

Aneta ja swojego poznałam w dniu imienin koleżanki.. przyjechał do niej z jej kolegami.. mieli mnie odwieźć do domu a jeszcze wpadliśmy do rynku na kawę i tak się zaczęło;-) znam go hmm..6lat:tak: w tym 3 lata po ślubie..
UWAŻAJ Z ODŚNŻANIEM BYŚ NIC NIE WYROBIŁA! ŚNIEG JEST CIĘŻKI!

Czarnyloczek z oddechem mam tak samo... albo jak stoję długo bez ruchu to kurcze jakby mi kamień na piersiach siedział...męczę się staniem:-D wolę już chodzić..

ja jutro 3d... już dziś mam stracha..

josek Witam!:) zapraszam na gorące, parzone kakao!
 
Hej witam was po weekendzie! Ja też nie bardzo mogę spać w nocy... budzę się na siku i potem ciężko usnąć;/ rano max 7 a ja już na nogach;/ U mnie bardziej taka ciapa jest śnieg z deszczem.. niezbyt przyjemnie;/

Wczoraj robiłam testowe pierniczki po raz pierwszy przed świętami i muszę wam bardzoo polecić przepis Megi.. wyszły pyszne :D dla porównania robiłam jeszcze z jednego przepisu i tamte wyszły suche i nie bardzo zjadliwe ;/ Kuchenne Megi Rewolucje: na Boże Narodzenie Uwielbiam zapach piernikowy do teraz pięknie w domu pachnie :D w weekend zrobię kilkanaście do puszki, żeby poleżały do świąt :D ale oczywiście w święta zrobię jeszcze jedne nawet dla samego zapachu :)

I znowu muszę napisać, że jak wczoraj wróciłam od rodziców do Krakowa Pola znowu mniej się rusza;/ nie wiem o co chodzi bo jak jestem u rodziców to bardzo czuję ruchy :] i nie wiem czy ona już jest taka duża bo czasami mam wrażenie, że ruchy czuję bardzo wysoko, 3-4 cm od pępka

Marcia gratuluję rocznicy !! 3-mam kciuki za wizytę :) na pewno będzie dobrze

Co do pokoiku to dalej szukam inspiracji i nie wiem na co się zdecydować.. w ogóle zauważyłam, że w ciąży bardzo ciężko mi podjąć nawet najprostszą decyzję ;/
I znowu "wyrosłam" ze swoich większych spodni i zaopatrzyłam się już w wygodne leginsy, muszę jakąś tunikę jeszcze kupić.. ja już czuję się strasznie brzydka i gruba ;/

I nie wiem co zrobimy ze świętami? mieliśmy w planach w tym roku spędzić je sami w domu... ale nie wiem czy do końca tak bym chciała ;/
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny:-) U nas też zima... już dzwoniłam do teścia żeby mi zakupy zrobił bo z domu nogi nie wystawie :p A dopiero zaczyna sypać. U mnie intensywny weekend, mój chrześniak miał roczek i odpowiedzialna byłam za jedzonko więc już od piątku stałam przy garach. Niedzielę miałam z mężem, robiliśmy razem nic:-)
Chciałam was doczytać ale jeszcze trochę mi zejdzie.
W tym tygodniu muszę iść na glukozę i toksoplazmozę bo 4.12 mam wizytę. Mały w piątek i sobotę chyba praktycznie nie spał.
Odezwe się jak was doczytam :-)
No i mamy już 24 tydzień!:-)
 

Załączniki

  • 1385365390454.jpg
    1385365390454.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
reklama
Secreto ja z ruchami mam podobnie tzn zalezy jak sie maly ulozy i czasami tez go czuje sporo ponad pepkiem ale to chyba nic dziwnego biorac pod uwage ze dno macicy mam juz sporo nad pepkiem to i maly mam tam dostep :-)
 
Do góry