reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

moniuś - dekorki w pokoiku dziewczynek czyli przeyklejalismy boldery z motylkami i wazkami, malowalismy kwiatki na scianach takie od szablonu, naklejki z ptaszkami bo my jeszcze swiezo po remoncie mieszkania ale dzieci pokoj jest bez szalenstwa bo pewnie pojdzie pod wynajem znowu za 1,5 roku jezeli wrocimy do Krk; teraz najwiecej bedziemy tyc no i zalezy jak mdlosci cie meczyly i apetyt dopisywala w 1 trym; ja nie wiem ile przytylam bo nie mam wagi na ostatniej wizycie mialam 4kg na plusie ale to bylo w 18tc jutro zobacze jaki pzryrost teraz ale na pewno wiecej bo mdlosci mialam do 18tc wlasnie i apetyt zerowy; no ja wpisalam sie tu na nfz i jutro ide zeby badania miec free ale jak mi nie podejdzie to moze cos prywatnie pojde no ale za miesiac to powinnam z medicy byc ubezpieczona razem z mezem wiec luz
gofry - moze gupie pytanie ale jak myslicie mozna zrobic gofry bez gorfownicy?jakos na patelni/w piekarniku - no smaka mi narobilyscie a nie mam...
agnis- no ja sie w zlobku/przedszkolu dowiedzialam rano ze dziz swieto misia a mala zabrala ze soba z domu male laleczki - jakbym wiedziala to by misia zabrala;szkola rodzenia przy 2 dziecku to chyba zbedna no chyb a ze ktos mial 1 cesrake a teraz bardzo na sn sie nastawia i chce nauczyc oddychania itd
secreto - zazdroszcze tych ruchow powyzej pęp[ka:( ja czuje tylko na granicy majtek wiec do pepka jeszcze hoho a co dopiero ponad


a my w czwartek bedziemy miec 4 rocznice cywilnego no ale to taki tylko papaier musilismy miec do kupna mieskzania bo normalny slub byl pol roku pozniej a znamy sie od 7 lat a jakies 5,5 jestesmy para
piekne słonko u nas choć zimno!
 
reklama
no i w rezultacie nie spałam 3 godziny w nocy :/ a jak już usnęłam to jak trzeba, to się dobudzić nie mogłam... A zaraz muszę wychodzić do pracy :/ w dodatku ciężki dzień dziś- chyba będę musiała sama z grupą dzieciaków zostać, a nie jak zwykle na indywidualne zajęcia ehhh

marcia
gratuluję rocznicy!

Aneta powodzenia na usg i dziewczyny na glukozie. Ja odkładam ile mogę ;) za tydzień zrobię.
 
Witam z rana
U nas wczoraj wieczorem troszkę śnieg z deszczem popadał a dzisiaj rano już sam śnieg padał ale pewnie w ciągu dnia stopnieje bo słoneczko wychodzi. Moja córka jak zobaczyła rano to się ucieszyła - bo jak stwierdziła zima się zaczęła a ona na koniec zimy ma urodziny więc już blisko :)
ozila - 40C i Mikołaj - to dopiero zupełnie inna bajka
katrine - Ciebie tak jak i mnie bezsenność męczyła wczoraj - normalnie zasnąć nie mogłam i siedziałam i doczytywałam Wasze posty
agnis - oby nic poważnego z synkiem nie było
aneta - kciuki za wizytę i uważaj z tym śniegiem
marcia - ja też już mam tą książkę dla niemowlaków - super jest :)
Wszystkim świętującym rocznice - gratulacje :tak:
Ja dzisiaj zaczynam świąteczne porządki w domku :-)
 
U lekarza poszło szybciej niż się spodziewałam, opatrzność czuwa:happy:
Na szczęście to lekkie przeziębienie wiec młody jutro do szkoły. Ma brać pulneo i wit C. No ale stop z treningami w tym tygodniu
Uff...
W srode ide na wizyte do mojej gin. Ciekawe ile przytylam :eek:
 
Dzień dobry wszystkim:) weekend zajęty miałam odwiedziny teściów a wy teyle pisałyście że tylko pobieznie przejżałam.

Kamaa wytrazy współczucia z powodu taty.

Tym które mają dziś glukozę powodzenia i trzymam kciuki za wizyty.

Marcia gratuluję rocznicy.

Anetka powodzenia na usg i z nerkami napewno ok.

Wszytkiego najlepszego dla wszytkich Katarzyn z forum:)

Co do glukozy to moja gin powiedziła, ze 75 robić żeby potem nie powtażac jak by 50 źle wyszła.

My z mężem jesteśmy ze sobą 11 lat a po ślubie 7 lat.
Ale mi się dziś nic nie chce siedze w piżamie pod kocem i muli mnie strasznie chyba dziś wezmę się za prasowanie i muszę po Miłosza do przedszkola dziś jechać bo M zawiózł go i do Wawy pojechał. Dobrze ze obiad mam z wczoraj to gotować nie muszę.
 
My znamy się z moim mężem prawie 5 lat, będzie w styczniu. W maju tego roku minęło nam 3 lata po ślubie. Już nie pamiętam jak było jak go nie było :)
Za mną też pracowity weekend. Już pisałam, że się narobiłam. Wczoraj miałam wolne popołudnie. Mąż pojechał z małym do znajomych, ale nic nie odpoczęłam. Miałam full roboty takiej na to szkolenie co chodzę... I jeszcze nie skończyłam. Na wszystko brakuje mi czasu.

Mnie też czeka glukoza, ale ja nie mam jakiś hardcorowych wspomnień. Najgorsze, że nie mam się kiedy wybrać. Niby w pracy mogłabym powiedzieć,że mi się należy wolne z tego tytułu, ale mam singielki koleżanki i zaraz będzie gadania, że wykorzystuje sytuacje. Zostaje tylko sobota.

Jutro mam wolne (dzień opieki nad dzieckiem), więc z Tadziem go spędzę. Tylko musimy iść znowu do lekarza, bo ciągle kaszle. Już było lepiej, a rano chrychał jak gruźlik. Nie mam pojęcia co mu jest. Gorączki nie ma. A trzyma go ten kaszel już drugi tydzień. Zaczynam się zastanawiać czy nie ma czegoś takiego jak bezobjawowe zapalenie płuc. Choć osłuchowo nic mu nie wychodzi.
 
MegiPegi Julek jak mial bezobjawowe zapalenie płuc to kaszlu nie miał, mial sapke i siniało mu wokol ust, w słuchawkach nic nie bylo słychac tylko na zdjeciu wyszly zmiany.......
 
Aneta ja też trzymam kciuki :)

u mnie 5 lat od poznania będzie w lutym, jesteśmy razem od 14 lutego więc fajnie by było jakby Pola się urodziła w Walentynki , mimo, że za tym świętem nie przepadam

wizytę mam w ten czwartek i już mi się wmawia, że mam szyjkę skróconą plus jeszcze obciążenie glukozą;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
mamusia synka sama się boję, bo na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że do długich nie należy ;/ ale badał tylko ręcznie, nie przez usg więc nie wiem ile mam dokładnie chociaż mam nadzieję, że będzie dobrze bo czuję się lepiej niż w 20 tyg. brzuch mi się aż tak nie spina... czasami trochę pobolewa jak na okres ale bardzo słabo
 
Do góry