reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
monisia, zaczęłam robić te butki na szydełku i rzeczywiście są łatwe, tylko muszę kupić sobie mniejsze szydełko, bo ja mam 10 a lepsza byłaby 6 i wtedy zrobię raz jeszcze.
 
monisia sasia i mamusiasynka, no ja tez te pomiary robie w domu i chodze z kartka;-) zobacze co mi a specjalistka od cisnienia w przyszla srode powie i zrobi, bo mam juz umowiona wizyte znia, moze tez jakies inne badania...hm zobaczymy, ale ja mysle, ze a nie mam wysokiego.

jeszcze czarnyloczekgratuluje wizyty tez!

I zdrowka dla reszty dzieciaczkow chorych tez!

a ja obecalam, ze tez dodam zdjecie kuchni, taka sobie, ale juz byla zanim sie wprawdadzilismy, najbardziej to mnie ten bialy piekarnik wkurza i juz sie nie moge doczekac, kiedy na srebrny zmienimy chociaz, ale jest rozmiarowo idealna jak dla mnie i otwarta na jadalnie i salon i rozmieszczenie super, takze nie jest tak zle, wolalabym coprawda sama wybierac i miec biala...na nowa szkoda kasy na razie:-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 44
  • image.jpg
    image.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 36
Ostatnia edycja:
Monisia ja właśnie też muszę zrobić echo i ekg serca bo tym skoku tętna do 200 tydzień temu:-(

No i czeka mnie glukoza we wtorek, ale M ma wtedy wolne na szczęście bo będę musiała tam siedzieć dwie godziny:-( i pewnie będzie krążył pod ośrodkiem z Miłoszem:)
 
Megi Pegi- ta soda oczyszczona rzeczywiście pochodzi od Perfekcyjnej ;) zasypałam materac, teraz czekam 2 godziny. Korzystam z weny póki ją mam;) a taki odkurzacz to też by mi się przydał,bo kurz po zbijanych kafelkach i szlifowanych ścianach będzie pewnie siadał jeszcze długo... Mi jeszcze też wypadnie małe malowanie (1 ściana) w pokoju dzidziusia-ale narazie muszę wymyślić jakiś fajny sposób żeby go urządzić. Póki co ogarniam resztę mieszkania ;) a przed świętami będę leżeć ;D
mamusia synka- biedny ten Twój mały...ale czasami antybiotyki tak działają że rozstrajają układ pokarmowy...
monisia- pewnie-przed końcem remontu nie ma sensu-syzyfowa praca,z której nic nie ma. U nas już na szczęście po więc korzystam z weny i z tego,że jako tako jeszcze sie ruszam ;)
jaspis - może to i jakiś tam syndrom, nie wiem- po prostu nie lubię syfu mieć w mieszkaniu i wolę wykorzystać chwilowy przypływ energii:-)
 
Nieznajoma trzymam kciuki. Czekamy na info!
Lodówka side by side jeśli ktoś potrzebuje dużo miejsca w środku to nie polecam- wąskie półki. Ja mam taką z Whirlpoola czarną- była najtańsza z czarnych. Swietną sprawą natomiast jest kostkarka do lodu.
Afty Zdecydowanie gencjana zwana inaczej piokataniną lub fioletem!
Antybiotyk i nabiał lub wapno- nie można tylko z niektórymi antybiotykami (tetracyklinami), które dość rzedko się stosuje, a u dzieci właściwie w ogóle.
Mamusia synka- tzw. efekt białego fartucha:-)
 
monisia, ja mam red heart, jak pani z filmu, bo bardzo ją lubię, tylko na pewno nie love, nie pamiętam jaki to rodzaj dokładnie, bo kupowałam rok temu jak robiłam sobie czapkę w paski. Na pewno był to jakiś akryl, bo w miarę dobrze się pierze.
Mąż do mnie dzwonił zapytać co robię, powiedziałam,że buciki i mnie ochrzanił, że ciągle coś wymyślam zamiast leżeć.
Idę zrobić zdjęcia śpiworka, który uszyłam w poniedziałek to wam wrzucę. Ma kształt syrenki :-D
 
reklama
Do góry