reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
20131120_075459.jpg

20131120_075606.jpg

Odnośnie kuchni... to udało mi się też zrobić zdjęcie, więc wgrywam.
Ewa86 jak chcesz to mam bardzo dobrego stolarza z Kalwarii Zebrzydowskiej, ma lata doświadczeń, robi z dobrych materiałów i w rozsądnych cenach.
 

Załączniki

  • 20131120_075459.jpg
    20131120_075459.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 45
  • 20131120_075606.jpg
    20131120_075606.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 43
mlodamama - szlwia niewskazana do picia (zwlaszcza w okresie laktacji bo ją hamuje) ale do plukania nie powinna byc problemem
jaspis - to skoro już zerkasz to pozapisuj sobei linki do kilku dan ktore ci odpowiadaja to bedziesz miala na troche "spokoj" - wiadomo tez bedzie co tzreba kupic na "zaś"; megi-pegi ma tez super przepisy tylko troche zajęło mi odszperanie jej bloga
megi-pegi- może dasz linka w stopce?
 
ale mam dzis dzień: otworzyłam Kurczkowi serek, zjadl lyzeczke, ja reszte, potem chcial gofra zjadl gryza ja reszte, chcial chrupek zjadl 2 a ja 20, potem zupe chciał zjadl 3 lyzki a ja reszte z miski- dobrze ze malutko nalałam, oprocz tego zjadłam swoje sniadanko bułke z szynką, wypiłam kawe z mlekiem i herbatę, dupeczka rośnie.............
 
Flower... próbowałam już wstawić link do swojego bloga w stopce, w celach promocyjnych :) ale chyba jestem jakimś analfabetą, nie mam pojęcia jak to zrobić, nie poradziłam sobie z tym.
Może któraś mi pomoże :)???

Mamusiusynka... u mnie po synu dojada mąż, właśnie ze względu na dupeczkę :)
 
Ostatnia edycja:
Hej,
ja tak na chwilke dzis,
mlodamamusiu ja tez tak mialam i oolecam na patyczek-wacik i zwykla wode ultreniona potrzymac, boli straaaaasznieeeee, ale tak pare razy i przed snem i mnie przechodzilo....jezeli to to;-)


mamusiasynka wspolczuje, biedny kurczaczek....

co do ruchow, mnie moja tak skopala dzisaj w nocy, ze mnie nawet bolalo i klulo, bo gdzies w nerwa...tak zaczela kolo 2-giej, zasnelam po 5-tej, a te bole klocia i ten bol z nocy na dole pojechalam dzis oczywiscie sprawdzic do mojego doktorka, nie dalam sie zbyc dzis, ale.....no bardzo mily dzis nawet byl sprawdzil, szyjka zamnknieta, moja gwiazdeczka jescze na koniec skopala tez dopplera i tak to ja czesto czuje, ale czasem np rano troche i dopiero wieczorem, wiec tez zalezy, ale raczej ruchliwa dziewuszka;-)

ktoras z Was sie pytala o to jaki mam cisnieniomierz, przepraszam, nie pamietam kto- ja mam Omron HEM-7203, dosc dobry, kupilismy nawet niedawno, na wizycie sprawdzalam na swoim tez i wyszlo u lekarza wyzsze, takze miezy dobrze, dlatego mam ta wizyte u specjalisty, zeby zadecydowal czy mam , czy nie mam nadcisnienia, bo mnie jak w domu mierze wychodzi niskie .

nieznajoma 3 mam kciuki tez, na pewno wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ozilla ja musze mierzyc i zapisywac bo u lekarza cuda mi wychodzą czyli 150/100 a w domu mam normalne......chodze do lekarza z kartka z zapiskami jak mi wychodziło.......
 
reklama
Czarnyloczek Gratuluje udanej wizyty, duze twoje maleństwo już jest!!! :-D

marcia30 Strasznie ladne te rysunki w pokoju twojej corki! :tak:

krysina od jakis 3 dni moje maleństwo kopie mnie tak 3-4 razy dziennie przez jakis czas. Najbardziej czuje wieczorem albo w nocy jak się przebudze.

susi ja od niedawna uzywam thermomixu i jestem nim zachwycona! :-D A jak robisz te lody?
Super te twoje motywy. Chyba zrobie tez jakis motyw w salonie i naszej sypialni hehe Jak szalec to szalec!;-)

ewa86 Podoba mi się pomysl susi z bonami. A jeśli szukasz czegos w atrakcyjnych cenach to polecam zakupic taki bon na takich stronach jak groupon.pl, gruper.pl czy mydeal.pl duzo takich rzeczy kupowalam i zawsze bylam zadowolona! :tak:

jaspis mi tez sowki się podobaja, ale u nas chyba będzie motyw z Kubusiem Puchatkiem, bo już mam firanki od mojej mamy w kubusia Puchatka. A jeśli nastepne dziecko okaze się chłopcem to kubus Puchatek tez będzie mogl być. ;-)
Zazdroszcze ze się moglas wyspac. Ja dzis się obudzilam o 5 i do 7 lezalam i nie mogłam zasnąć, a moje maleństwo szalalo, a potem do 10:30 spalam jeszcze. :sorry2:

mamusia synka DUZO ZDROWKA DLA KURCZACZKA!!!

mlodamama21 Wspolczuje tych aft!

flower188 dobrze wiedziec na przyszłość z tymi domowymi wizytami!

nieznajoma1991 Do któregoś tygodnia można czuc ruchy gorzej lub lepiej, bo maleństwo moglo się na przykład odwrocic w strone kręgosłupa i wtedy nie będziesz tych ruchow czuc. Ale dobrze, ze jedziesz sprawdzic! Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

kainkas Zdrowka zycze dla Hani!

Mrówka Ja tez mam taki plan, żeby wszystko wyspraztac i wogole, ale u mnie to będzie musialo poczekac na poczatek roku, bo wtedy remont się skonczy (mam nadzieje).

Ozila Ja od 14 tygodnia ciazy musze zapisywac pomiary 4 razy dziennie i dzisiaj ide jeszcze na echo serca z wiazku z cisnieniem, ale wazne ze z malenstwem jest wszystko dobrze!

Wczoraj mnie strasznie nie miłosiernie zaczal kluc krzyz, albo cos kolo krzyza, ze nie mogłam sobie miejsca znaleźć, bo obojetnie jak bym nie siedziała czy nie lezalo to bolalo. Masakra jakas. :baffled: Dzisiaj na razie w porzadku, zobaczymy co będzie pozniej…


Milego dnia wszystkim zycze i trzymam kciuki za wszystkie wizyty!!!
 
Do góry