reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Suonko, trzymam kciuki!

Moniqaa, widzę, że idziemy łeb w łeb... Tego samego dnia pozytyw i tego samego dnia wątpliwe wyniki :(
Dużo ponad normy są? Ja w poprzednich ciążach miewałam bakterie, ale nigdy nie były leczone antybiotykami. Często właśnie takie cuda wychodzą jak próbka moczu jest zanieczyszczona. Najlepiej powtórzyć włączając posiew. Ja też będę robiła powtórnie badanie moczu.
 
reklama
Mamusiu, tak naprawdę, wszystko można dogadać z lekarzem.

Ada, bierz L4 i nie daj się zbyć, to nie są warunki dla ciężarnej, a zwłaszcza w I trymestrze, który przecież tak osłabia!
Co do blizny to powiem Ci, ze po roku tylko wprawne oko zauważy ;) (przynajmniej tą moją) zresztą całe jest schowana pod bielizną.

Witam nowe ciężarówki!! :)
 
marcia dzięki za stronkę, jednak nie wiem jak z niej skorzystać. Drugą betę miałam 11 dpo trzecią 33dpo czyli po 22 dniach, na stronie wpisuje godziny które upłynęły od ostatniego badania? Tam w pierwszej rubryce można zaznaczyć min 14 dpo...
 
Suonko, przeliczałam Twoją betę na tej stronie. Minus jest taki, że minimum można ustawić 14 dpo, a u Ciebie był 11. Różnica w godzinach to 528. Po przeliczeniu przyrost niższy, ale ciągle w normie, jak na moje oko. Mieścisz się między max a min.

Sama już nie wiem, jak to zinterpretować. Kalkulator pokazuje przyrost niższy, a na dole na wykresie mieścisz się między normami.

Total hCG Difference:2365 mlU/ml (4730%)
hCG Doubling Every:3 days 22.39 hours (94.39 Hours)
2-Day Increase:71 mlU/ml (42%) (lower than normal) - See more at: http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator#sthash.vM4hfdQq.dpuf



 
Ostatnia edycja:
Babygg dziękuje!! Pozostaje mi tylko czekać do soboty i się modlić...

Uciekam dziewczynki i przepraszam, że Wam nie odpisuje ale po prostu nie myślę...
 
Zrobiłam ze sobą trochę porządek, wyczesałam włosy, zrobiłam sobie pięty i wyskubałam brwi, jutro wezmę się za paznokcie w przerwach między rzygami bo zapuściłam się nieludzko :-(
 
Cześć. Nie było mnie parę dni,staram się więc nadrobić Wasze posty.
OneMoreTime...bardzo Ci współczuję.
Dotąd nie miałam żadnych dolegliwości i czułam się super, ale od paru dni nie mogę się pozbierać do życia. Jestem ciągle zmęczona i jak tylko wracam z pracy to padam na twarz, bo na nic więcej nie mam siły. Rano nie mogę jeść...wogóle jakoś nie mam apetytu albo mnie mdli... Robiłam badania, mam chyba za mało czerwonych krwinek, ale wczoraj byłam u lekarza i w sumie nic na to nie powiedział. Serduszko bije. Wszystko narazie wygląda normalnie. Tylko czuję się strasznie...
 
Oj, tak szybko piszecie, że nadrobić się nie da;) Pisałam tu parę stron temu;) Byłam dziś u lekarza i potwierdził 5/6 tydzień. Termin porodu 23 marzec. Na razie dolgają mi całodobowe mdłości, jak za 1 razem, tylko mniejsze. Zobaczymy co dalej:)
 
cześć dziewczyny :]
nieśmiało choć radośnie melduję, że wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że będę marcową mamą. W telegraficznym skrócie- zmęczeni staraniami (w sumie tylko 8 miesięcy) i zdiagnozowaną endometriozą III stopnia, zaaferowani porodem przyjaciółki, jakoś tak zapomnieliśmy o problemie, wyluzowaliśmy i pod koniec czerwca, gdy okres nie przychodził..przyszły dwie krechy na teście :]
08.07 mój ginekolog potwierdził ciążę- był to 5w6d, było widać 2mm szczęścia i serducho :)
kolejna wizyta za tydzień- czyli 1.08, nie mogę się doczekać! :]

pozdrawiam wszystkich i wracam do czytania, jestem dopiero na 28 stronie ;P
 
reklama
Cześć dziewczyny ciesze się że po 2 latach starań mogę dołączyć do przyszłych mam. Termin wypada mu na 15 marca jutro idę na usg zobaczyć nasza fasolke;)
 
Do góry