reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlpesze w Nowym Roku, spokoju, szczęścia i wiele radości, by wszystkie smutki odeszły wraz z 2012 rokiem a w 2013 zaskakiwały nas tylko szczęśliwe chwile...jak co roku każdemu życzę "oby nie był gorszy", tak w tym roku te słowa zmazuję raz na zawsze i życzę, by ten rok był lepszy od wszystkich poprzednich
144533_nowy_rok_2013.jpg
 
reklama
Hejka w Nowym Roku, dziewczynki!

Mili - wielkie gratulacje narodzin synka!!! No i sliczne imie! :tak: Bardzo mi sie podoba i moj synek (o ile sie w koncu doczekamy drugiego babla) tez tak dostanie na imie! :-)

Enya - nie zagladalam tu juz jakis czas, ale zycze Ci jak najbardziej, zeby udalo Ci sie donosic te ciaze do konca i urodzic zdrowe malenstwo! W koncu sie uda i mam nadzieje, ze to "w koncu" wlasnie sie dzieje!

Dotka - oby ten rok byl juz duzo lepszy!

Fioletowa - duzo zdroweczka!

Pozdrawiam Was!
 
Witam was ponownie kobitki, po dlugiej nieobecnosci.
Od forum musialam odpoczac gdyz nie potrafilam sie z nikim normalnie komunikowac co bylo spowodowane mojej babci powazna choroba do ktorej rowniez i nie mam jak pojechac i z nia posiedziec ale jakos doszlam do siebie.
Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie spowrotem do siebie.
 
Moja babcia ma raka z przezutami jak i lekarze nie chca podjac sie leczenia chemia gdyz przeszla zawal serca i ponoc chemia moze ja wykonczyc.

A co tam u was nowego? cos sie pozmienialo? :-)
U mnie to jedynie to ze powinnam byc w 12 tygodniu ciazy a lekarz okresla ciaze na koniec 14 tygodnia i tego nie rozumiem ciutke ale moze przy nastepnym usg ktore bede miec 7 stycznia sie wyjasni bardziej :-)
Pozdrawiam :happy2:
 
reklama
hej dziewczyny

witaj Zoi
myślałam co u ciebie... wiesz, na tym etapie różnice "wieku ciąży" mogą się ujawniać - ważne żeby dziecko rozwijało się równomiernie

enya trzymam kciuki bardzo mocno

mili gratuluję :-D

ja dwa dni netu nie miałam, więc dopiero teraz życzę wam noworocznie wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń, zwłaszcza "tych marzeń"
 
Do góry