reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Bozego Narodzenia, dziewczynki! Duzo zdrowka i radosci, a w Nowym Roku niech Wam sie spelnia wszystkie Wasze marzenia!!! Dla Was i Waszych malych i duzych najblizszych!


images

 
reklama
Hejka:)
pisze z kom. znow nie mam netu i moze to byc nawet dwa tyg.
ja u lekarza w koncu nie bylam bo nie bylo miejsc. ale juz po bolach. w czwartek wieczorem zaczelam krwawic jak mordowana swinia :-D i tak do tej pory. czyli jakby nie bylo wina w niezachodzeniu jest gdzies po mojej stronie. dawno juz takiej @ nie mialam, widac ze macica sie oczysza na maxiora!

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
 
chciałam wcześniej popisać, ale po prostu czasu miałam jak na lekarstwo :-(

ta próbna matura mi zabrała 90% czasu :wściekła/y:

mojej Pyzuni zaczęły ruszać się 2 ząbki, więc przeżywa i od już niepamiętnych czasów potrzebuje się przytulić do mamusi ;-)
teraz ucięła sobie drzemkę, a A. wyskoczył po %%%%, więc mam kilka chwil

właśnie keksik mi dochodzi ;-) piernik już mam - udał się, bo już próbowaliśmy :-D uszka ledwo uchowałam, bo zrobiłam tylko trochę, a jak tylko się upiekły, to mi podbierali:-p
barszczyk został do przyprawienia i tradycyjnie sałatka jarzynowa
reszta ze sklepu :sorry2: trudno

dobrze, że prezenty popakowałam na początku grudnia, to mam z tym chociaż spokój :happy2:



Wszystkiego Dobrego Dziewczyny i na Święta i po Świętach i na cały Nowy Rok !!!!!

Niech Nam Wszystkim spełniają się marzenia !!!!
 
i ode mnie
wesołych i zdrowych świąt

ech, a u nas młody się rozłożył, aż dziś mu A. powiedział "chłopie zdrowiej, bo jak jesteś chory to jesteś nie do zniesienia.... zupełnie po tatusiu"
 
Dziewczynki wpadam na chwilę życzyć Wam dużo radości na każdy dzień, dużo miłości, przyjaźni i prezentów, dobrego żarełka w Święta i przede wszystkim spełnienia najbardziej skrywanych marzeń:):-)

Wybaczcie że ostatnio mnie mało ale zalatana jestem strasznie..:no:
 
Gdzie są wszyscy???Hello!!!!
Dorotka odezwij sie bo sie martwię -wiem że byłaś w szpitalu :no:
Mou a Ty jak???Straszne te Twoje krwawienia....
Fiolecik jak się czujesz??
Mary-Beth miło Cię znowu widzieć - widzę po suwaczku że obie podzielamy los aniołkowych mam:no:
Ullana ja przez mój zapiernicz w pracy, siedzenie po godzinach i jak zwykle imprezę przedurodzinową ograniczyłam się tylko do zrobienia sałatki i ryby:cool: Podziwiam takie kucharki jak Ty - szczerze to ja nienawidzę gotować a i tak Wigilię i Świeta spędziliśmy poza domem
 
cześć kochane,

a no byłam w szpitalu, na domiar złego koniec roku to jakaś cho.lerna lawina nieszczęść...już mam dość, tłumaczę sobie, że wszystko po to, by w nowym roku było już tylko dobrze...po pierwsze w piątek, mój R zasłabł w pracy i była u niego karetka (prawdopodobnie stres i przepracowanie), ja jakieś 10 dni przed świętami zachorowałam i kaszel powodował straszne stawianie się brzuszka, przez ten rwący kaszel dostałam krwawienia (na szczęście nie wielkiego, ale przestraszyłam się na maxa), byłam w niedzielę u mojego gina, specjalnie przyjechał (mieszka blisko kliniki a i do niego ona należy, więc...) zbadał, za darmo zrobił 3D, posłuchałam serducha, potwierdzona Córa, ważyła w niedzielę 740 g...szyjka zamknięta i dłuuugaśna na 5 cm, więc ogólnie ok, a krwawienia już nie ma, ale mam nakaz odpoczywania, nie przemęczania się i nie stresowania...i super, święta leniłam się ile wlazło, a wczoraj wchodzę na konto allegro i ktoś mi się włamał, wystawił voucher za 6300 zł i muszę się wybrać na policję to zgłosić, konto zablokowali, na domiar złego coś mi z pocztą podpiętą pod to konto też pomanipulowali i chodzę wściekła jak osa...jak tu się nie denerwować...naprawdę chciałabym wierzyć, że przyszły rok to będzie tylko uśmiech, szczęście i spełnianie marzeń :-(

miłego dnia
 
hej dziewczyny

ja wczoraj po południu odcięta byłam od neta, a rano biegałam, robiłam zakupy
z badań 4 negatywy - zdziwiona estem bo miałam szczepienie na wzwb, 5. dawkę wzięłam 4 lata temu - heh niby powinnam mieć przeciwciała
ciekawe co na to moja ginka

dotkass ale maskarka, trzymam kciuki za szybkie załatwienie sprawy

ja, wyrodna matka wczoraj i dziś wysłałam dziecko do przedszkola, w sylwestra zresztą tez idzie - sama siedzę w domu, to nie chce mi się nawet gotować, a tak to ma pełne wyżywienie i zabawę, a w domu to by tylko bajki oglądał [ostatnio hit "było sobie życie"]

dziś prawie zemdlałam na wc - dostałam biegunki, tak mnie jelita rwały i było mi strasznie słabo, ale akoś udało się nie zemdleć, położyłam się na podłodze i doszłam do siebie
 
reklama

Dziewczynki, chce Wam zlozyc zyczenia szczescia i radosci w Nowym Roku 2013!!!
:happy2: Niech Wam sie spelnia wszystkie Wasze marzenia, te o dzidzi i nie tylko, niech ten rok bedzie lepszy, zdrowszy, bogatszy, szczesliwszy!!! Szczesliwych rozwiazan i radosci z macierzynstwa dla ciezaroweczek, a dla starajacych sie szczesliwego zajscia i donoszenia!
:tak::happy2::tak:


 
Ostatnia edycja:
Do góry