reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Cześć dziewczynki

chcialabym się z Wami pożegnać tak na stałe...

niestety problemy osobiste nie pozwalają mi na "siedzenie" na BB przez co będę sporadycznym gościem na BB...

mam nadzieję, ze nie będziecie miały mi to za złe...


za wszystkie Was trzymam mocno kciuki, zeby w końci każda z Was urodziła zdrowego dzieciaczka a wcześniej zobaczyła upragnione II kreseczki

Mam nadzieję, ze się na mnie nie pogniewacie

Pewnie na FB już też mnie nie będzie także jakby coś walcie na PW

BUZIAM WAS WSZYSTKIE I POWODZENIA!
 
reklama
Pajeczko :-( strasznie mnie zasmutałaś...szkoda...oby problemy się szybciutko rozwiązały...przytulam

enya, mój też na baterie, ale baterii już dawno w nim nie ma, było tak, że podbieraliśmy z pilota ;-):-p:-D

u nas gorąc, na chwilę weszłam do domku, bo prażę się i prażę, już powoli się hebanię ;-) chciałabym mieć jak mój mężulek i Amelcia, Oni jak wyjdą od razu na brąz się opalają, a ja muszę znieść najpierw wygląd buraczany (aczkolwiek nie zupełnie czerwony na szczęście, ale podchodzący pod czerwień) :sorry:
 
Ostatnia edycja:
pajkaa :-( ale kiepski news...
mam nadzieję że sytuacja się odmieni i wrócisz, a jak nie to na fejsie się jeszcze spotkamy...

mou trzymam kciuki...
 
Pajkaa no co Ty??? Jestem w szoku - może właśnie powinnaś z nami zostać, to Ci jakoś pomożemy??? Ja wiem jak to jest mieć taki okres w życiu że odechciewa Ci się wszystkiego i szukasz pomocy. Ale jeśli nie to rozumiem....Trzymaj się, pamiętaj że teraz jesteś w dwupaku i musisz uważać na siebie:happy:
 
witam po majóweczce i ja...
ależ było cudnie:)

a wy jak tam? wypoczęte?

pajka szkoda.... :( życzę ci aby ułożyło się wam pomyślnie
 
Witam się kochane....
Nie jest dobrze u mnie :-(
Mam tak do doopy wyniki że muszę iść do szpitala. Dziś chcą mnie wziąć, ale nie zgadzam się na weekend. Muszę szlafrok jakiś kupić najpierw i nową piżamkę... a nie tak na wariackich papierach!
Mam mieć transfuzję krwi - tak mam kiepskie wyniki!
Ale jestem wku.... :wściekła/y:
No i się poryczałam jak do mnie lekarka zadzwoniła...

... sprawdziłam normy:
bo wynik podali mi poziomu hemoglobiny i norma to 12-16 dla kobiet a ja mam... 6,8!!! Jeszcze trochę i braknie mi krwi!!!
 
Ostatnia edycja:
Pajka trzymaj się! oby się wszystko dobrze ułożyło.
Mou rozumiem że pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, ale może jak Ci krew "naprawią" to i dzidzia się pojawi :tak:
 
MOU... :( zmartwiłaś mnie... dabaj o siebie i mykaj do szpitala jak trzeba. zrobią ci co trzeba i bedziesz sie lepiej czuła. ściskam mocno
 
reklama
No i niestety nie mogę się wymigać od transfuzji! wrrr. Muszę pojechać - zrobić z siebie wampira i wyssać krew przystojnemu lekarzowi he he. Ale lekarka mi powiedziała że mogę się nie zgodzić zostać na weekend i wrócić w poniedziałek rano. Ale ważne żebym dostała dzisiaj krew.
No to ja mykam pod prysznic i jadę wyssać z kogoś krew. Dam znać co i jak jak już opróżnię pojemniczek hi hi ... Swoją drogą ciekawe jak długa taka transfuzja trwa???
Trzymajcie kciuki!
 
Do góry