reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Dzięki Kinga... oby :-)

i po kolejnym badaniu. A teraz najgorsze - zaraz mnie uśpią do badania całej długości jelit!!!! Ku... ale się boję!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
reklama
dzielna bądź :) to dla twojego dobra.

Ja narazie znikam
ładna pogoda
Fiol wstał.. musze go przyszykować bo na dwór idzie
 
Cześć kochane,

kinia, jeżeli chodzi o serduszka to tak się zdarzyło, mieliśmy poprostu maksymalną ochotę na igraszki :-):tak:, testów owulacyjnych nie robię :no:...narazie trzeci cykl z mierzeniem temp. a prierwszy badając szyjkę i biorąc castagnusa i wiesiołka...jak przez rok nie będę mogła zaciążyć przy obserwowaniu siebie to wtedy zacznę się martwić ...dobrze że u Ciebie dziś już lepiej

Mou, napewno zaskoczysz szybciutko jak uzupełnią Ci krew...daj znać jak już będziesz po badaniu

Buziam Was mocno
 
Zlitowali się nade mną i zrobią mi to badanie za tydzień lub dwa... bo się wystarczająco już wymęczyłam. I zdążę się przygotować psychicznie. Jutro mnie chyba wypuszczą. uffff
 
hej laseczki

Fiol wstał.. musze go przyszykować bo na dwór idzie

heh zawsze gdy piszesz "fiol" to myślę że to do mnie, bo mi czasem wołają fiolka, a czasem fiol, a czasem fioletka ;-)

Zlitowali się nade mną i zrobią mi to badanie za tydzień lub dwa... bo się wystarczająco już wymęczyłam. I zdążę się przygotować psychicznie. Jutro mnie chyba wypuszczą. uffff

mou zdrówka życzę

a młody heh - wszystko w normach oprócz morfologii: hgb, hct,mcv, mch, mpv i neu% za nisko, a limfocyty za wysoko
zaraz siadam sprawdzać co to może być, ale myślę że to po miesiącu chorowania... ech w poniedziałek znów do lekarza...
 
Ostatnia edycja:
fioletowa, mam nadzieję, że to osłabienie organizmu te wyniki, cały czas zdrówka dla Arturka

Mou, kochanie wylecz nam się porządnie, a że nie będą Cię męczyć to super, chociaż nie wiem czy wolałabym mieć to wszystko za sobą, czy mieć czas jak piszesz na przygotowanie się psychicznie...tak czy inaczej zdrówka Ci życzę i oby szybciutko skończyli wszystkie badania i zabiegi :tak:
 
Mou może nawet lepiej, że nie zaszłaś w ciążę, Boże jakie by były cyrki gdybyś miała tak niską hemoglobinę...........teraz nam się porządnie wyleczysz, wyjdziesz na prostą i dawaj:D

Fioletowa, a skąd te badania? Wiem, że Twój maluch chorował ostatnio...a dzieje się teraz coś niedobrego?

Dotkaa bardzo się cieszę, że do staranek podchodzisz na luzie, ja jestem raczej tym typem osoby, która przeżywa strasznie jak nie jest tak jakbym chciała, chociaż uczę się, uczę się cierpliwości......


Kiniu i zobaczysz na Ciebie przyjdzie pora:) no wierzę w to, inaczej być nie może..... Z resztą jesteś młodziutka kobietka...

Ja dzisiaj zdycham, Boziu tak wczesnie mnie te mdłości dopadły i to chyba ze zdwojoną siłą...
 
młody jak brał leki na ospę to mu się język zrobił żółty, tak "niezmywalnie"
i doczytałam na ulotce, że jeden z nich podwyższa enzymy wątrobowe, a dr google mówił że żółty język to albo wątroba, albo anemia

a teraz poszperałam i dwa, czy trzy wyniki mogą być po ospie jeszcze nie ok, a reszta może wskazywać na niedokrwistość... no ale młody cały kwiecień chorował, a te wyniki to w sumie ledwo co poza normami.. ważne że wątroba ok...
 
milusia, współczuję mdłości...może herbatka imbirowa trochę je zniweluje...przytulam, co do mojego podejścia, nie jest tak do końca na luzie, tzn, co m-c mam stresa pod koniec cyklu...ale wiem, że natura radzi sobie sama, i bez wspomagania do pewnego czasu dlatego daję jej czas :tak:

fioletowa, anemia z osłanbienia i od leków, spokojnie młody organizm zwalczy szybciutko :tak:
 
reklama
Do góry