reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

enya, normalnie kochanie, jakbym czytała o swoich zeszło cyklowych objawach, z tą różnicą, że u mnie tempka się tak nie pięła w górę, a zeszły wykres był tak pokręcony, że nic nie dało się z niego wyczytać poza zębatym pyskiem potwora ;-):sorry: ...jak okaże się, że Ci sę udało, nie dość, że będę skakała z radości i uwierzę, że mi też może się kiedyś uda to jeszcze się upiję ze szczęścia :-)
 
reklama
witam :)

Juz wrocilam :) tesknilam za wami :) i co tam u was ?? 

ja co prawda nie opalalam sie ale na plazy bylam jak sypal snieg hehe ale i tak fajnie bylo :) 
 
Witam się i ja,


kariin, super, że już jesteś :-) no słyszałam, że nad morzem wigilijnie się na święta zrobiło...hehehe...szkoda, że nie na te co powinno ;-):-p

U nas cudne słoneczko, więc po śniadanku uciekam na ogródek :-)

miłego dnia
 
Mało mnie dziś będzie ale witam się oczywiście :-)

Zaraz wskakuję na orbitreka. Trzeba spalić śniadanko, potem masaż prysznic i spacerek. U nas też piękna pogoda że aż szkoda w domu siedzieć. (ostatnio padało non stop)
 
witam sie dziewczynki

wiecie jak mi sie nic nie chce po tych świętach?? masakra jakas...

czekam na plytkę dla M na rocznicę ślubu :):)

Mou jeszcze nie dotarło...
 
Pajkaa - obawiam się że już nie dotrze. Jeszcze nic nigdy nie zaginęło co wysłałam więc chyba nadszedł ten pierwszy raz... :-( kurde!!! szkoda, miałam nadzieje że Ci się przyda.

a ja jak wyszłam to piękne słoneczko i nagle zaczęło padać!
 
Dziewczynki bo dostaję fioła!!! Wiem że głupia jestem ale zrobiłam teraz znowu test tylko inny z Allegro o i większej czułości i widzę (albo wyobrażam sobie:biggrin2:) leciuteńką, bardzo bledziutką drugą kreseczkę która pojawiła się po 5 minutach. Normalnie albo zwariowałam, albo to prawda:szok: Normalnie tylko pod światło ją widać tzn ja widzę:biggrin2: Zobaczymy jutro....Jezu żeby to była prawda....
 
Enya - no to czekam z niecierpliwością na ten jutrzejszy teścik. Oby była druga kreseczka!!! postaraj się nie pić dużo na noc i zrób testa z pierwszego strumienia. nasiusiaj do pojemnika niewielką ilość dosłownie z tego pierwszego strumyczka :-)
 
enya, zaciskam zatem kciukasy jeszcze mocniej :-)...o ile się da mocniej, bo mogłabym złamać sobie palca, ale co tam, ch... z palcem, byle nasze kciuki pomogły ;-):tak::-), a jakie testy z allegro masz? podeślij linka
 
reklama
enya, zaciskam zatem kciukasy jeszcze mocniej :-)...o ile się da mocniej, bo mogłabym złamać sobie palca, ale co tam, ch... z palcem, byle nasze kciuki pomogły ;-):tak::-), a jakie testy z allegro masz? podeślij linka

Dorcia
ja je kupiłam razem z ziółkami ks. Sroki i było 5 w komplecie. Tylko to są takie paskowe i jak wyschną tak jak teraz po kilku godzinach to już niewiele na nich widać:-) I dlatego nie do końca im ufam:-pAle czytałam opinie dziewczyn w necie i wszystkie były zadowolone. Kurcze nie mogę się doczekać jutra rano...

Na razie nie podziękuję bo testy już niejedną tak zrobiły:szok::szok:A potem był lament...Ale proszę Was o kciukasy!!
 
Do góry