reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Jestem jestem:-) Na razie bez gratulacji proszę - beta tylko niecałe 9 (myślałam że będzie wyższa), progesteron podwyższony - wskazuje na bardzo wczesną ciążę albo.......Będę musiała powtórzyć badanie w poniedziałek i jeśli przyrośnie czterokrotnie to będzie dobrze :-) Na razie więc że nic niewiem bo już jedną ciążę straciłam w 8-9 tygodniu i mam bardzo sceptyczny stosunek - nawet nie umiem się cieszyć..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Enya - bierz lutkę od dzisiaj. Profilaktycznie. No a wynik ujemny uznaje się jak jest mniejszy niż 5 więc..... :-) :-) :-)

Dotkaa - w sumie zorientowałam się że wszystkie testy są ok. Tylko przy tych najtańszych trzeba robić naprawdę ze skoncentrowanych siusiów. Wtedy wszysko jest ok.
te ze średniej półki które są naprawdę dobre to "domowe laboratorium"
 
Ostatnia edycja:
Mam nadzieję że tego mogę się trzymać:-):
Dni po owulacji Zakres hCG
10 DPO ---- 5 - 50
12 DPO ---- 10 - 100
14 DPO ---- 20 - 200
16 DPO ---- 40 - 400
18 DPO ---- 70 - 800
20 DPO ---- 140 - 1600
22 DPO ---- 180 - 3200

Przepraszam Was za mój wisielczy nastrój ale teraz znowu cholernie się boję że to za mało i będzie lipa...I wstrzymuję się do poniedziałku z gratulacjami...albo w sobotę jeszcze pojadę - tak, myślę że pojadę w sobotę:-) To już będą 2 dni różnicy więc powinno się podwoić..
 
Enya - w zależności kiedy była implantacja. Fakt jest taki że to ciąża. Bardzo wczesna, i jeszcze się wstrzymamy z gratulacjami dla Twojego spokoju :tak: ale lutkę powinnaś brać na 1000000% i to dwie tabletki na pewno. Właśnie dlatego że raz poroniłaś. To standardowe działanie w kolejnej ciąży, że trzeba brać lutkę. Nie zaszkodzi Ci w żaden sposób a będziesz spokojniejsza.
 
enya, ja wierzę, że będzie dobrze...bo jak by inaczej, udało się Wam to najważniejsze, teraz się nie stresuj...

jak to z tymi testami owu? pomożecie?

TESTY OWULACYJNE 30 SZT + 8 ciążowych GRATIS (2190090330) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Ja jestem zadowolona:-) A te testy ciążowe faktycznie mają czułość koło 10 bo jak ja mam koło 9 i bladą krechę to by się zgadzało...:-) Co do testów owulacyjnych, muszę przyznać że testy z apteki są lepsze, przynajmniej dla mnie, na tych co kupiłam ciężko byłoby mi stwierdzić kiedy owulacja (dla mnie nigdy do końca nie były pozytywne), gdybym nie wiedziała na bank że była.

CIĄŻA!!200 GR ZIOŁA SROKI+5 TESTÓW OWULACYJNYCH (2096672584) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A to zioła z testami owu (myślałam że kupiłam tu ciążowe):-)

TESTY CIĄŻOWE 10 SZTUK W 24 GODZINY WYSOKA CZUŁOŚĆ (2242574219) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mam nadzieję że Ci pomogłam, ale Ty teraz to kupuj testy ciazowe a nie owulacyjne bo coś czuję przez skórę że będą Ci bardzo potrzebne:-)
 
reklama
enya, właśnie przeglądałam testy u tego sprzedawcy (ciążowe) i się zastanawiałam, ale u mnie zboczenie zawodowe daje się we znaki i strasznie przycinają na przesyłce :szok: (wiem poprostu ile przesyłka kosztuje+ koperta), ale i tak pewnie zamówię u nich, zastanawiałam się właśnie na d zestawem testów owu+ ciążowe...no nic, może kupię ciążowe, a jak @ się pojawi zamówię owu :sorry:
 
Do góry