reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mou dobrze:):)

u mnie dwa cytryniaki się pieką :D cos czuje, ze jeden zjem dzisiaj
:-D


Dobrze że nie cytrynówki :-D niewskazana w Twoim stanie ;-)

Ja ugotowałam dziś schaba w przyprawach. Ostatnio wypróbowałam fajny przepis na schab gotowany (pieczony jest dla mnie za suchy - schab, bo inne mięso nie) i znalazłam taki przepis na idealny. Zrobiłam raz i już zawsze schab będzie u mnie robiony w ten sposób.
Gotuje się go 2 razy po 5 min!!! z zegarkiem w ręku. Przepisy Magdy: Schab gotowany 10 minut!!
 
Dotkass musisz wziąć pod uwagę że dopiero teraz możesz mieć owulację i właśnie masz spadek przedowulacyjny:-). Patrzyłam na Twoje cykle i widzę że też masz cholernie długie, wiec owu w 20dc to bardzo prawdopodobne. Ja teraz po uregulowaniu mam 35-dniowe cykle z owu koło 22 dc, a mój gin stwierdził że tak po prostu mam i koniec. Ważne że owu miałam:-) A miewam na pewno bo byłam prawie rok temu w ciąży tylko poroniłam i wtedy zaszłam w ciążę prawdopodobnie w 40 dniowym cyklu, a poprzedni trwał 50 dni. Tak więc głowa do góry - myślę że za jakieś 2 dni tempka wystartuje Ci w górę i wykresik będziesz musiała zmieniać:-) Ja też tak miałam że wieczorem sexik a w nocy obudził mnie straszny ból podbrzusza - po 1,5 dnia okazało się że pęcherzyk pękł więc to mogł być moment owulacji. Tak więc działaj teraz, działaj :-)Ale by było fajnie jakby nam się obu udało prawie jednocześnie:happy:

Ja dzisiaj też się zabieram do pracy, bo jutro u nas impreza - urodziny mojego męża i córki. Tak więc mam trochę szykowania jedzonka i na zakupy jeszcze muszę jechać;-)
 
Ostatnia edycja:
U mnie chyba raczej nic z tego - dostałam bóli jak na @,kłuje mnie prawy jajnik, tempka spadła i bolą piersi, śluzu mało tylko taki z białymi nitkami. Dziwne tylko że dopiero jest 6dpo a ja miałam zawsze koło 13-14. Ogólnie jest beznadziejnie...

Dziewczynki
Wesołych Świąt Wam życzę, spełnienia marzeń, wiadomo jakich, zdrowych dzieci, pogodnej atmosfery przy wielkanocnym stole i w ogóle wszytskiego naj!!!
 
Hejka
No u mnie jak widac na wykresie.

Enya - zaraz po dupie dostaniesz. Jak możesz przewidywać cokolwiek 6 dni po owu??? Musiałabyś być wróżką a nie jesteś niestety :-)

Jak tam przygotowania idą:-) dziś będę malować jajka z niunią. ale będzie zabawy - już widzę te nowe wzory na suficie he he
 
Mou przykro mi. Tule mocno.
Enya buziaki urodzinowe dla córy :tak:
I dla wszystkich kochanych staraczek życzę radosnych, rodzinnych Świąt, Miłości Prawdziwej i drugiego dzieciątka. Wszak Wielkanoc to Nowe Życie :-)
 
mou, przykro mi- przytulam

enya, nic nie wiadomo jeszcze- głowka do góry:tak:

mój entuzjam też spada, chyba jednak grudzień też nie będzie dla mnie :dry:

więcej już po świętach, bo goście od wczoraj, wpadłam złożyć Wam życzenia Kochane
Życzenia wielkanocne 2012.jpg
 
witam sie

jejku nie mam dzisiaj chwili dla siebie... cos źle sie czuje w klatce boli, ale daje rade
biggrin.gif
babka się piecze, salatki porobione, wszystko na święta gotowe:) M poszedł do kościoła z mlodym poświęcić jajka jak to mówi te w koszyczku i te inne
laugh.gif

a zaraz mykam farbować włoski, coby nie straszyć ludzi w święta:D

dziekuje Wam wszystkim za życzonka :) odezwe się dopiero w poniedzialek wieczorem bo jestem na wyjeździe :)
 
reklama
Ja również składam życzonka świąteczne.
Tym zafasolkowanym zdrowej i donoszonej ciąży a staraczkom dwóch kreseczek :-)

Ja za chwilkę będę piekła sernik. Cyknę fotkę jak już ostygnie bo mam śliczne dekoracje. Niunia będzie dekorowac razem ze mna:-)
 
Do góry