reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no właśnie jak doczytałam o wypadaniu zastawki to się podowiadywałam paru rzeczy

moja kardilog twierdzi, że to co ja mam, to ma sporo ludzi i nawet o tym nie wie, tylko że u mnie się przez przypadek ujawniło... lekarze stwierdzili że mam to albo od urodzenia, albo od wczesnego dzieciństwa [jakaś grypa] a ujawniło się jak miałam jakieś 25 lat...
 
reklama
Witam :-)

Długo się nie odzywałam bo mi net szwankował. Tęskniłyście ?
:))
Ewa gratulacje

Pajka
współczuję problemów ze zdrówkiem. Trzymaj się kochana.

U mnie też coś się popieprzyło :no: dzisiaj 19 dc a ja wieczorem dostałam jakiegoś plamienia :confused: Cholera jeden problem się kończy a drugi zaczyna... nigdy nie miałam żadnych plamień ani okresu co 19 dni. Może powinnam zapisać się do gin . Oczywiści czarne myśli już głowę zaprzątnęły. ehhhhh
 
czesc dziewczyny

Potrzebuje pomocy wczoraj przed pojsciem spac zrobilam siku i na papierze zobaczylam sluz a w nim jakby ,,nitka,, swiezej krwi to byl moj 24 dc nigdy takiego czegos nie mialam? troche sie martwie :-(
 
fioletowa ja chce byc w ciazy to nasz drugi cykl staran ale niestety przed narodzinami naszej corki poronilam w 11 tyg ciazy - puste jajo plodowe :-(niestety strach pozostał. mam nadzieje ze to zagniezdzenie jeszcze 4 dni i testuje
 
Witam sie dziewczynki
jestem zdolowana... @ przyszla.. ale jakos tak nie przejełam sie nia :)

wczoraj uslyszalam od tesciowej tyle wyzwisk tak wymyslne słowa na mnie i na Kacpra ze to jest nie do pojecia.. cała noc nie spałam nie potrafie sie pogodzicx z tym ze ona potrafila takie slowa powiedziec... Kacpra np zwyzywala od bękartow... na mnie stwierdzila ze zyje sobie jak pączek w masle a D na nas zapier... dziewczyny nie mam sily... :(
 
reklama
Witam się po Świętach
SIwa20- ja miałam takie same przeboje z teściową tylko nie wyzywała mi Zbynia bo bym ją zabiła nie gadałam z nią 2 lata trzymaj się tylko żeby D był za tobą to będzie oki niech sobie pogada i spada:)
 
Do góry