reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

wiem wiem ja poprostu oleje ta sytuacje.. bo nie bede wyzywac jej bo nie zniże sie do jej poziomu a po drugie mam do niej szacunek tylko ze względu na to ze to D matka... bo jak by bylo inaczej to bym sobie z nia porozmawiala zupełnie w inny sposob
 
reklama
Hej!
Siwa,przytulam:) Nowy czas-nowe szanse!!:) Ilez razy my to tutaj sobie powtarzamy...

Mam pytanie do Was dziewczyny,ktore prowadzicie wykres on-line. JAk Wy to robicie,ze macie tyle mozliwosci do ustawienia,tzn,zaburzona temp, granica spodziwanego okresu i mase innych,ja nie mam az tyle opcji do wyboru na swoim wykresie...Mozecie jakos poratowac?
 
Siwa, ja linka nie mam,ale szyjki sama sie nauczylam. To wcale nie takie trudne,przynajmniej u mnie. MOja szyjka jest ewidentnie otwarta i mieciutka w dni plodne. Wczoraj mialam ja tak wysoko,ze ledwo siegnelam placem,badam 1 palcem-wskazujacym. Praktyka robi swoje,to napewno musisz poobserwowac i sama pewnie poczujesz roznice.
 
witam

Mou
jak tam sytuacja u Ciebie mieliscie z M iść do lekarza??

Siwa
szyjke zacznij sobie badać od teraz powinna byc niska, zamknięta i twarda
 
Witam się na chwilkę.
Nic mi się nie chce.
Nie chce mi się starać nawet. Ale polecę na żywioł. Ciekawe co z tego będzie.
Siwa - ja nie mam problemu z teściową - ale z rodziną - owszem. Jakieś głupie teorie mają. Tyle że to ja jestem w domu głową rodziny. Według bliskich - powinnam robić jeszcze więcej bo i tak robię mało. Ale powiem Ci szczerze - w dupencji mam opinie innych. :tak: a teściowymi - natrętnymi tym bardziej nie należy się przejmować. O to właśnie chodzi tyranom, żeby wywołać poczucie niemocy. Twojej teściowej się udaje. Nie daj TY się. :tak::cool:

Fioletowa - no ja właśnie pytam, bo mam nerwobóle stwierdzone przez kardiologa. Ostatnio nie zdarzają się, ale jak miałam koszmary na jawie w zeszłym miesiącu (to chyba był powód cyklu bezowulacyjnego) to często jest tak, że jak myślę o tym co się stało, to mam kołatania serca, i poddczas mrugania oczami - w ciemności, mam wrażenie że zapalam sobie światło pod powiekami, a w tym czasie serce wali mi jak oszalałe, takie jakby bululululu ... bulgotanie szybkie.


Dodatkowo - chyba po tym cyklu z clo mam torbiel wielkości hipopotama :-D. Muszę pójść do lekarza - to fakt. Ale czasem - CHOLERKA JAKIE CZASEM????? jak stoję, i np. zmywam, to w pachwinach czuję się jak napompowana do granic. Nie boli nic a nic, ale jestem pełna w pachwinach jak balon Virgin-a!
 
reklama
oki - jestem.
Niestety, rozmowa z lekarzem była do d... tzn, że ja byłam akurat w autobusie, i musiałam dzwonić z autobusu, gdzie musiałam się pytać o wyniki spermy M :-D
Widziałam twarze ludzi które wyglądały tak : :szok: więc zupełnie odpuściłam sobie pytania o moje jajniki.
Ale jutro zadzwonię do poradni i umówię wizytę z moją GP oko w oko.

Co do wyników M, to są ponoć lepsze. Na granicy, ale lepsze od dwóch poprzednich. Tak więc witaminki działają, i trzeba je brać dalej. Więc nadzieja wzrasta.
Teraz żywioł - i czekanie na II - ale już z luzem.
Wczoraj oglądałam program o najstarszych matkach świata. To mnie tchnęło nadzieją. Będę jeszcze ciężarną matką, teraz czy później, ale będę :tak:
 
Do góry