reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
W te święta magiczne - życzenia ślę liczne. Pachnących jodełek, z ogromem światełek. Olbrzymich prezentów, od wesołych elfów. Pod obrusem sianka, a za oknem bałwanka.

Wszystkim staraczkom życzę II kreseczek, a szczęśliwie zaciążonym - NAJPIĘKNIEJSZYCH DZIEWIĘCIU MIESIĘCY :-D
 
witam sie ... masakra jakas tak objedzona jestem :D



Siwa 26 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Mou 19 styczeń



nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012
 
Witam się Świątecznie :-) Miki mnie dziś rozwalił. Wczoraj broił do 22.45 a dziś pobudka o 7.25 a miałam nadzieję na sen do 8-9 godz :-D Marzenia :-D Ja też objedzona bo wigilie zaliczyliśmy aż 3 a wczoraj imieninki teścia :-D
Mou przykro mi, że @ przylazła. Mam nadzieję, że to już po raz ostatni przed dłuższą przerwą :tak:
:tak:
Siwa jak sytuacja? :tak:
Życzę wam miłego dnia kochane :tak:
 


Kariin 28 grudzień

Lolcia 3 styczeń

Pajkaa 6 styczeń

Ana 10 styczeń

Roseann 14 styczeń

Fioletowa 17 styczeń

Mou 19 styczeń

Siwa 20 styczeń



nasze cieżaróweczki od listopada 2011
biggrin.gif


Amna - sierpień 2012
Karolina - sierpień 2012
Ewa - sierpień 2012
 
hej dziewczyny

siwa szkoda - bo widzę na liście pajki :-(

u nas net w domu ledwo dolił, zobaczymy jak będzie teraz
święta, obżarstwo i mam nowy zwrot "ciąża spożywcza" ;-)
ojciec puszczał jakieś kabarety i jak to usłyszałam to padłam ze śmiechu :-)
 
Cześć :-) Jeszcze śpicie?? :-p U mnie dzień porządków bo mimo spędzenia świątecznych dni na obcych chatach to się nazbierało i prania i kurzu troszkę to trzeba ogarnąć królestwo :-D Poza tym mam 26dc ostatni dzień z lutką i teraz tylko czekam na @ i będę robić hormonki. Teoretycznie zaliczę @ w sylwestra ale co tam ;-)
Siwa tulę mocno. Bardzo mi przykro bo byłam pewna, że to twoja chwila - dalej masz szanse na wrzesień więc czeka cię pracowity miesiąc :tak:
Pajkaa pamiętasz umm rayan? Odezwała się kilka razy u nas a też na sierpień się załapała :tak:
No to lecę do pracy miłego dzionka :-)
 
witam sie

Lolciu no pamiętam to super:):)

Mou tulam z powodu @

Siwa
również tulam z powodu @

mnie dzisiaj mało będzie ogólnie złapalam dola świątecznego :/ wiem, ze się nie udalo w tym cyklu i mam dość starań :/
na dodatek zaczęły mi się problemy z sercem na nowo więc będę musiała pewnie zawiesić starania...
 
reklama
Witam sie dziewczyny po Swietach!
Wpadalm na chwile,bo szukam wsparcia:( Spojrzcie na moj wykres,cuda wianki sie dzieja za mna i to teraz jeszzce jak mam plodne dni juz chyba...:(((
 
Do góry