reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

witam sie

no ja na nogach dopiero od 20 minut smyku pospal a ja razem z nim :) zaraz zabieram sie za porzadki wiec malo mnie dzisiaj bedzie :)

Mou ladnie zaczyna to wygladac tylko my tak mamy ladne wykresy a fasolki brak :( oby sie to zmienilo :)

Fioletowa
taki spadek to nie spadek :p
 
reklama
Fioletowa 17 grudzień

Ewa 18 grudzień

Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 31 grudzień

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Iza :)


no to lista uaktualniona:)
 
Witam się
Lolcia Zbynio juz lepiej dziś w nocy juz nie gorączkował i tylko 2 razy sie obudził ale śpi ze mną teraz jak jest chory a M u niego w pokoju:(

MOU i to jest niestety minus tego że się nie ma tv w sypialni Zbynio wstaje kładzie się i włącza bajki a ja jeszcze moge pospać dopiero jak mu zaburczy w brzuchu to mnie budzi mama co na śniadanie no i muszę wstać bo tego nie przeskoczę bo jak nie wstane to sam idzie robić sobie śniadanie i robi sobie kanapkę ale unikam tego jak ognia nie dość że kuchnia w opłakanym stanie to jeszcze nożem sie posługuje a to mnie przeraża.najlepiej jak robi sobie piknik rano wyciąga mi wszystko z lodówki nawet zupe jak jest w garnku:baffled: i układa na kocu potem mnie woła i mówi mama piknik :-)dzieciaki potrafią zaskoczyć:-)

parę dni temu zdechł nam chomiczek kupiłam mu jak miał 3 latka jakoś specjalnie sie nie przejął powiedział że teraz musimy kupić psa czasem tylko mówi że tęskni za bąblem no i jak sie modli to jak mu się wymknie że proszę o zdrowie dla bąbela to mu sie smutno robi:(
Fioletowa trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wieści:)

u mnie tempa skoczyła ładnie ale jestem troszkę przeziebiona to pewnie dlatego no i pobolewają mnie jajniki to pewnie się zbliża@ona zawsze wpada bez zapowiedzi tak jak moja teściowa:angry:
 
mou ja mam problem z tą granicą, nie wiem czy dobrze ustawiłam ??? czy może jednak następnego dnia?
jak to jest? kompletnie się nie znam...

Chyba musimy poczekać na Pajkę, to pomoże z tą granicą. U mnie jest dość wyraźna. I teraz nie wiem, czy nie powinnaś ustawić od owu tej granicy, bo faza wyższych temperatur jest fazą lutealną, czyli po owulacji. A u Ciebie owu była 21dc. Ja bym ustawiła więc tę granicę u Ciebie na 22dc. Niech się jeszcze znawczyni Pajkaa wypowie :-)

Ola - może i dobrze że nie mamy, bo ja jestem taki leniwiec, że bym leżała cały dzień w tej sypialni i wstawała tylko żeby wylać z nocnika i coś dać dziecku przegryźć. Najlepiej pudełko cukierków... i dziecka nie ma :-D nie no, żartuję. Ale przez telewizor w sypialni już w ogóle bym się zrobiła totalny leń... :tak:
... co do takich pikników, to tylko na to czekam... ufff, mam nadzieję że się nie doczekam :-D


aha - pospałam chwilkę, udało się :) tak na jedno oko. Ale moje kochanie było bardzo wyrozumiałe, i tylko pytało się co jakiś czas :mamo, śpisz?"
 
Fioletowa, nie wiem, jaki to spadek, bo nie widzę Twojego wykresu, ale nie ma się co nakręcać ani w jedną, ani w drugą stronę. Tylko spokój nas może uratować ;)

Tak teoretyzuję, a sama się codziennie rano potwornie stresuję przed każdym pomiarem. Ale powiem Wam pocichutku, że mam ogromną nadzieję na ten cykl. Gdyby mi teraz temp. spadła, to by było przegięcie. Nigdy jeszcze nie miałam tak ładnego wykresu. Chciałabym jutro pójść na betę i mieć to już z głowy, ale Mąż mnie namawia, żeby poczekać...

Wykres sobie rysuję na papierze, więc wypiszę Wam moje temperatury. Na papierze zaokrąglam do 0,05 stopnia.

Więc tak:
12 dc: 36,5
13 dc: 36,55
14 dc: 36,5
15 dc: 36,5
16 dc: 36,45
17 dc: 36,7
18 dc: 36, 85
19 dc: 37,05
20 dc: 36,95
21 dc: 36,9
22 dc: 37
23 dc: 36,9
24 dc: 36,75 (zagnieżdżenie???)
25 dc: 37,05
26 dc: 37,05
27 dc: 37

Jeszcze 3 dni...
Poza tym w zasadzie żadnych objawów. Tzn. jakieś są, ale ja sobie nie ufam ;) Z obiektywnych: dziś zaczynają mi się wypełniać piersi, ale nie bolą. No ale to może być równie dobrze objaw @.
 
Ewa - oby to jednak fasolka była, a nie @. Bardzo fajne, wyraźne temperaturki masz :) piękny skok na owu. Co do implantacji, to z tego co się orientuję, to skok konkretny bierze się pod uwagę jeśli różnica wynosi 2 kreseczki. No ale.... :rofl2: niech to będzie implantacja! będziesz mogła wtedy fluidki wysyłać :-)
Też bym chciała taki ładny wykresik mieć... hlip hlip :( ale nie dane mi to w tym cyklu. Ja naprawdę czuję się osłabiona. Dziś kilka razy już skręciłam w którąś stronę, prawie lecąc na podłogę. eeech. dlatego coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to jest jedyny powód tych niskich temperatur. Nawet teraz zakręciło mi się w głowie tak, że głowa mi leciała na stół.
Nie wiem czy nie zadzwonić po M, chociaż nie... bez sensu. Za dwie godziny kończy dziś. Nie będę go martwić. A poza tym mamy się spotkać w mieście. Może spacer na świeżym powietrzu mnie trochę orzeźwi.
 
MOU no z tym telewizorem to racja człowiek jest bardziej leniwy nie płakała bym jak bym nie miała go sypialni:)

Dziewczyny od wczoraj swędzą mnie sutki
:szok: wczoraj lewy a dzis prawy i są nieco bardziej czerwone ale to może że jestem przeziębiona a o siarze juz nie wspomnę ale ją mam ja juz od 2 lat ja Zbynia karmiłam do 18 miesiąca potem juz mi zanikło i pojawiła sie znowu jak sie zaczęłam starać ponad 2 lata temu a może to swędzenie od leków bo wzięłam całą garść wczoraj i dziś aby mnie nie rozwaliło na Święta
M dostał termin egzaminu na prawo jazdy zdaje 9 stycznia ale jest posrany hehe prawie 8 lat go namawiałam na to prawo jazdy a jak przyjechałam z Francji i zarobiłam kasiurke poszłam zapisałam i nie miał wyjścia bo dla mnie facet bez prawa jazdy to nie facet
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzien Dobry Witam Sie:)



Aleksandra
ciesze sie ze ze Zbysiem juz lepiej :)

Lolcia A czemu ty masz zamiar wariowac przeze mnie? ja najchętniej dzis bym zasneła i nie wstawała do wigili a juz nie bede wspominac jaki D jest ze swirowany... nagle dni nam sie tak ciągną moze w weekend uda sie zapomniec bo jade do Rodziców bo mam szkole.. i jazdy ;D


Fioletowa ty nie panikuj ! bo kopne w pupke :) nie nastawiaj sie zle bo jak by ci spadła tempka do 36,3-4 to ja rozumiem a ona tak malutko spadła.. wiec niunka nosek do góry :)


Mou u mnie sie nie sprawdza telewizor młody bardziej lubi rozrabiac jak spie bo czasem sie drzemne jak on juz wstal to zastaje w domu mega wielki bałagan :dlatego jak on wstaje wole sie podnieśc i zrobic kawke zasiąść do kompa i wpaść do was :)


Pajkaa Ale nam ładna liste zrobilaś :)


Ewa ale masz piękną tą tempke:) jezu oby owocna byla:) w niedziele testujesZ?


ja juz sie nie moge doczekac kiedy moj termometr przyjdzie:) jak myslicie jak dalam jakąs tam e przesyłke i dostane eska ze czeka na mnie na poczcie to ile ona moze isc?


edit: co do objawów to ja mam hmm jak to ujac wklesnięte sutki.. lekarka mi kiedys powiedziala ze z tym nic sie nie da zrobic.. a od wczoraj ały czas stoja.. sa na wierzchu gdzie nawet jak karmiłam kacpra to takie nie byly.. i badz tu człowieku mądry i sie nie wkręcaj...
 
Ostatnia edycja:
Do góry