reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Fioletowa no ja całą ciąże na l4 i cały czas pisałam najpierw na staraczkach ale na 2010 rok potem na cieżarowkach i teraz znowu na staraczkach ;):)
 
reklama
Dobry wieczór :)
Siwa20 Zbynio nieco lepiej cały dzień 38st i potwornie kaszle no i nic nie je 2 dzień bardzo nie lubie jak je czekolade na chlebie ale że nic nie je to mu kupiłam ale i przy tym marudzi on ma antybiotyk i musi cokolwiek zjeść,kurcze nigdy nie mam problemów z jedzeniem a nawet odwrotnie zamykam lodówke przed nim bo ciągle w niej siedzi:biggrin2:a ty mmm wcinaj śniadanka oby za dwoje :)mocno mocno trzymam kciuki:)35 par skarpet widze że nie tylko ja je uwielbiam ale 35 par :szok::-)
MOUSEFISH kurcze 6 h masakra niektóre kobiety maja po 5 dzieci jak im sie to udaje przy tak mały czasie :baffled: no tak one nie chcą dziecka a my chcemy i dlatego :-:)-(
Pajka rewelacja z tą premią to szalej szalej a co :biggrin2: a ja pojechałam i nic nie kupiłam jakieś pierdołki poczekam na siostrę to razem poszalejemy za tydzień:) w dwójkę zawsze lepiej:)

Fioletowa człowiek ma za wiele na głowie i tak sie wszystko skumuluje że człowiek w końcu wybucha mam nadzieje ,że juz niedługo bedziesz miała bardzo dużo wolnego.

Kurcze i ja dzis też mam mdłości ale mnie cos już rozbiera Zbynio mamunie załatwił jak zwykle!! nos zapchany głowa boli
:-:)-:)-( obym do świąt pozbyła się kataru bo nie będe czuła moich ukochanych makówek mmmm pyszotka,zmykam kłaść Zbynia papatki i dobranoc duża buzia:)
 
Witam się wieczorkiem ;-) My dziś cały dzień w rozjazdach ;-)
Tymuniek współczuję przejść z synkiem. Mój urodził się w 24 tyg i też mamy orzeczenie. Na całe szczęście młody jest rehabilitowany i mamy wspaniałych lekarzy do dyspozycji i Miki roziwja się na swój wiek korygowany. Tymuś miał retinopatię? Mojemu dostały się dwa lasery bo jeden nie był wystarczający. Mam nadzieję, że twój synek nadrobi wszystko i niebawem będzie na równi z równieśnikami :tak:
Pajkaa ja nie kupuję książek bo troszkę by mnie kosztowały :-p Swego czasu ściągałam ebooki a teraz sobie drukuję :rofl2: Testować będę 31 grudnia ale już teraz wiem, że nic z tego. Coś moja szyjka niezdecydowana. Gratuluję premii i wydaj ją najlepiej jak potrafisz :-D
Fioletowa szkoda, że jedna kreska - oby jednak niebawem wyskoczyły na teście dwie :tak:
Mou witaj ponownie :-) Zaciskam aby to było to :tak:
Aleksandra jak Zbysiu? Cmokam w czółko smyka i zdrówka życzę :tak:
Magduś dorwij dorwij a może akurat będzie szczęśliwe podejście?
Siwa do wigilii to ja przez ciebie zwariuję :-D
No nadrobiłam wreszcie aaa pochwalę się wam, że podjęłam decyzję o zrzuceniu kilku zbędnych kg bo już się źle sama ze sobą czuję - żadnych specjalnych diet po prostu ograniczenie "niedobrych" rzeczy i troszkę więcej ćwiczonek a że wiem na 99% że z tego cyklu też nici to od wczoraj delikatnie sobie ćwiczę. Tylko mojego K musiałam poprosić żeby mnie mobilizował w chwilach zwątpienia :-D
 
Fioletowa 17 grudzień

Ewa 18 grudzień

Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudzień

Kariin 28 grudzień

Lolcia 31 grudzień

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Iza :)


no to lista uaktualniona:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fioletowa, Ty zdecydowanie za wcześnie testowałaś. My jesteśmy w podobnej sytuacji ;) A to oznacza, że niedawno doszło do zagnieżdżenia, to co niby taki biedny test miał pokazać? Mogło się wyświetlić: "Proszę Pani, proszę jeszcze poczekać, bo ja nie nadążam z rośnięciem. Podpisano: Hormon ciążowy" ;)

Mou, z tego co się orientuję, to nie ma czegoś takiego jak dwie owulacje w cyklu. U Ciebie jej pewnie jeszcze po prostu nie było.

***
Ja o objawach nie piszę, bo się nie wkręcam. Wszystko może być urojone, więc patrzę tylko na temp. i @ ;) W każdym razie do @ jeszcze 4 dni, a objawów @ nie mam, co też jest dobrym znakiem ;)
 
A ja spać nie mogę, co się na mnie szybko odbije w postaci niuni, która mnie zmaltretuje jak tylko wstanie, a znając życie to wstanie zaraz... Chyba, że będę udawać że jej nie słyszę... bo niunia moja to woła wszystkich na raz, żeby w końcu ktoś się zjawił, i jestem pewna że sąsiedzi też słyszą jej nawoływania. A jak nie zjawi się ktoś dostatecznie szybko, to mówi że zdjęła sobie pieluszkę, i chce jej się siusiu... no to co robić, trzeba ją zgarnąć, bo co by było jakby w końcu powiedziała prawdę, a nie robiła z matki wariata??? :baffled: :-p
Magduś - faktycznie w tym samym wieku :) i tak, rodziłam w UK, i byłam suuuuper zadowolona. Czułam się jak w prywatnej klinice :tak:
Ewa - ja mam tak dziwny cykl, że wszystko jest możliwe ( i wiem że nie ma podwójnej owulacji) chyba, jeszcze, może jak człowiek trochę zmutuje za parędziesiąt lat to i może będzie miał ze 3 owulacje, albo i wcale :-D:-D:-D (żarcik, chociaż kto wie... kto wie... ) :-D;-)

Mi się wydaje że owu raczej była na pewno. Śluz BJ, szyjka otwarta na pół świata, bóle koszmarne owulacyjne, prawie się słaniałam, a już na pewno nie mogłam normalnie ze spaceru wrócić. Mój M musiał mnie podtrzymywać. No-spa forte, paracetamol, termofor, i dopiero doszłam jakoś do siebie, ale tylko leżałam, bo chodzić aż nie mogłam. Testy owu mega pozytywne. A teraz cisza, nie ma bj. szyjka się jednak nie otwiera, śluz kremowy, tempka poszła do góry. A od przedwczoraj jestem przeziębiona, więc przyjmuję teorię, że jestem osłabiona (bo jestem) i tempka spadła z osłabienia. Ja nie gorączkuję, i gorączki na pewno nie mam. Ale osłabiona jestem.
Dziś tempka poszła do góry. I będę sobie wmawiać, że miałam super wczesną implantację, bo mojej blastocyście nudziło się w jajowodzie i pognała do macicy jakby ją stado diabłów goniło :-D:-D:-D

... nie ma to jak się trochę dla humoru lepszego powkręcać :-)

No to ja uciekam, może jeszcze uda mi się ze 30 minut pospać przy mojej pchełce...
 
Witam się z rana ;-) Młody dzisiaj nie dał pospać a szkoda :-D
Mou my Mikiego bierzemy do siebie gdzieś pomiędzy 5-6 rano i śpi z nami do 8 zazwyczaj a jak się obudzi to też krzyczy te swoje "ej" i zaczepia to mnie to mojego mężusia aż któreś z nas zareaguje :-DDzieciaki są genialne :tak:
Fioletowa mały spadek to nie spadek :tak: Ja ciągle w ciebie wierze :tak:
Karolina a ty masz się tu przynajmniej od czasu do czasu pojawić i zameldować co u ciebie i maleństwa ;-)
 
reklama
Mój scenariusz się niestety sprawdził... :D
nawet się nie kładłam :( oczy mi się zamykają same.
Fioletowa - spadek o jedną kreseczkę się nie liczy :tak:czekamy teraz do jutra jaka będzie tempka. Najważniejsze że cały czas jesteś ponad linią podstawową.
Zaznacz sobie na wykresie granicę wyższych temperatur, a zobaczysz jak ładnie wykresik będzie wyglądał :)
Lolcia, jeszcze gdybyśmy mieli telewizor w sypialni, to żaden problem. Włączyłabym jej bajki, a sama bym spała dalej. A tak musimy zejść na dół, i jedyna opcja to położenie się na kanapie i zmrużenie oka, ale wtedy nie mam nad nią żadnej kontroli, bo to małe potrafi już wszystko otwierać... ja bym usnęła a to niewinne maleństwo zrobiłoby pobojowisko z salonu kuchni i łazienki - daję sobie głowę uciąć, że dorwałaby pastę do zębów i wysmarowała wszystko! tak! ona jest teraz na etapie obsmarowywania wszystkiego. Jeszcze ja bym się w tej paście obudziła, albo co najgorsze związana i obsmarowana pastą! :-D
Ale naprawdę, coraz bardziej mam to w nosie, i chyba się położę na chwilkę... chociaż na chwileckę :sorry2:
 
Do góry