reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

no tak mi sie humorek poprawil, ze szok :) dostałam premię świąteczną :-pale będę szalała :) M powiedział, ze całą mogę przeznaczyć na siebie :-) jupiiiiiii:-)


ide obiad postawić :) dzisiaj mam królika ehhh tak szkoda mi tego posta pisać bo już będzie 6 667 :-p
 
reklama
gratki pajkaaa owocnych zakupków

6 tys postów - będę ci mówić "królowo spamu" :-p

magdus pisałam że negatywny.... sama muszę poczekać, na ten pozytywny...
 
Wiecie co.... te moje objawy to jakiś chory żart mojego organizmu! śluz mam przy szyjce rozciągliwy, i wydaje mi się że szyjka się otwiera! Czyli pokrywa się ze spadkiem nadchodząca @, ale 9 dni wcześniej!!!???
Pajkaa - dzięki wielkie!!!! teraz się zastanawiam, czy od jutra nie wziąć lutki jeśli tempka nadal będzie niska, i dać szansę - może coś się zalęgnie. Bo jak na razie to wygląda mi na @ baaaardzoooo wczesną. bardzo bardzo bardzo za wczesną! czy to w ogóle możliwe jest?


... aaa no i miłego wydawania kasiory :)
 
Ostatnia edycja:
ooojjj.... test mi owu prawie pozytywny wyszedł właśnie!!! może to druga owu??? dwie kreski prawie identyczne. Powtórzę jutro jeszcze! czyżby drugie podejście w tym cyklu. Ponoć to bardzo żadki przypadek, no ale test prawie że taki jak ostatnio. Tyle że teraz testowa jest jak kontrolna, a wtedy testowa była ciemniejsza. Jutro powtórzę test.
 
Mouse dzieki za tak wyczerpującą odpowiedz :tak: ale te 6 godzin to jakis żart :szok:
fioletowa poczekamy zobaczymy :-p

No to dziewczyny ja dzisiaj biorę mojego M w obroty :-)


no właśnie, niestety to nie żart :-( człowiek to najmniej płodny ssak na ziemi. Jesteśmy płodne tylko przez 4% swojego całego życia... a szanse na zapłodnienie w danym cyklu to zaledwie 20%, do tego szansa na zagnieżdżenie to 40%... statystyki są smutne. Ale widać - oj bardzo widać, że jak się nie chce być w ciąży to się jest, a jak się bardzo chce... to nici z tego.
 
Mou wg mnie możliwe, ze nie miałaś jeszcze owu... a ten skok to było pierwsze podejście, ale do owu nie doszło... o tym by świadczyła Twoja spadająca tempka. Zobacz sobie na moje cykle... ja mam dwa podejścia do owu, ale za drugim razem dochodzi do niej:)
 
reklama
Do góry