reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa, ale z tego, co piszesz, to Wy chyba od niedawna próbujecie? No to jaki problem? O problemie to można mówić, jak się całe lata nie udaje. Głowa do góry - będzie dobrze :) Maluszek już czeka w blokach startowych, żeby wskoczyć na swoje miejsce i ładnie sobie rosnąć przez 9 miesięcy :)
 
reklama
no my teraz 2 cykl...bo D musial dojrzeć do mysli o 2 dziecku :) ja juz chcialam od września wiec on z 2miesiecznym opoznieniem:) no ale ja naleze do takich glupich bab ze jak cos sobie ubzduraja to bardzo tego pragną... bardzo chcialabym zeby teraz nam sie udalo..



edit:
ide robic jakis obiad bo oszaleje i zglupieje juz do reszty przez czytanie tych porad objawówciaży szyjki sluzu i reszty... pewnie wejde dzisiaj z 200 razy na forum bo sie uzależniłam od was.. :)
 
Ostatnia edycja:
Kurcze, Dziewczyny, chyba nie wytrzymam i polecę jutro na betę...:/ Podbrzusze mnie od wczoraj swędzi tak, że normalnie zaraz zwariuję...:/ I ta temperatura... Jeśli jutro będzie ciągle 37, to idę oddać krew. Chcę to już mieć z głowy, do niedzieli padnę ze stresu :/ Myślicie, że w 28 dc beta będzie wiarygodna? Temp. wzrosła w 17 dc, ewentualne zagnieżdżenie było chyba w 24 dc.
 
Ewa - po zagnieżdżeniu beta wychodzi już po dwóch dobach. Także jutro beta musi wyjść na 100% :tak:
Fioletowa - ja swojemu M mówię o tych wszystkich mierzeniach, o śluzach. Ale na pewno nie mam zamiaru mu pokazywać jak to się odbywa... choć by bardzo czasami chciał... hi hi :-D
Siwa - ja anty brałam kilka ładnych lat. Przestałam kilka miesięcy po tym jak poznałam obecnego mojego lubego. Po tym nie stosowaliśmy żadnych zabezpieczeń, bo chcieliśmy jakiegoś fajnego potomka :-) I po serduszkowaniach na żywioł, bez żadnej wiedzy owulacyjnej itp. tak tylko sobie żyliśmy z dnia na dzień, i się niczym nie przejmowaliśmy ( a wtedy do serduszkowanie to dzień w dzień było) a jak!!! :-) i co? i dzidzia się pojawiła po 4 latach dopiero!
Teraz - czyli 10 miesięcy temu zdecydowaliśmy się na kolejne. Byłam pewna, że rach ciach, nawet pierwszy cyk - zaopatrzona w testy owulacyjne - i się uda. A tu leci 10 miesiąc.
Ja mam wyniki mega idealne. M ma wyniki na granicy normy, ale jednak w normie. Nie odebrałam jeszcze najnowszych wyników spermy po przyjmowaniu witamin na plemniorki. Ale zaraz zadzwonię i dam znać. Dajcie mi ze 30 min, a napiszę jak ostatnie wyszły.
Tak więc - nie jest tak łatwo wcale zajść w ciążę - wiem coś o tym... Więc się nie smutaj, bo to norma niestety, nawet jak wszystko jest w porządku z partnerami.
 
Witam sie i ja :-)

Ja dopiero teraz mam chwilę bo rano miałam naukę jazdy a pozniej farbowałam włosy koleżance.

Wczoraj doczekałam sie męża i go bzzzyyyknełam :-D teraz niech sie dzieje wola boska!

Mouse ja tez uważam że opieka super i ta karta menu rewelka :-p chociaż u mnie i tak była cesarka :-(
Ide chłopu obiad robić a niech ma :happy:

lolcia my chyba testujemy w tym samym czasie czyli ostatniego grudnia? trzymam & za wszystkie dziewczyny
 
Ostatnia edycja:
Siwa wg mnie owu mialaś wczoraj albo przedwczoraj... skok tempki moze wskazywac, ze juz była ale musisz potwierdzić jeszcze dwoma tempkami

Fioletowa u Ciebie cieżko z zaznaczeniem granicy bo masz dużo tempek zakłóconych... dlatego zaklocone powinno się omijać,...

 
Hejka ja dosłownie na sekundkę :tak:
Siwa przepraszam, źle to ujęłam ;-) Chodziło mi o to, że bardzo mocno w ciebie wierze w tym cyklu i chciałabym już ten 24 grudnia i ci gratulacje składać :tak:
Magduś dzięki i odwdzięczam się tym samym :tak:
Lecę napiszę więcej później papatki :-)
 
reklama
Do góry