reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Siwa, najchętniej poszłabym jutro na betę, ale chyba wyjdzie na to, że zatestuję w niedzielę. O ile wcześniej mnie żadnej spadek nie zaskoczy. W każdym razie test kupię dopiero w sobotę, choć już mnie trzęsie ;)
 
reklama
Pajka Mou Fioletowa kiedy byście powiedzialy ze u mnie byla owu? bo ja juz sie kurka pogubilam...
Coś za mało danych na tym wykresie. Nie ma badania szyjki, czy miękka, otwarta, jaki śluz konkretnie. Brak testów owu. Ale według mnie to tylko te 3 dni, 14,15,16dc. bardziej konkretniej się nie da :) najpóźniej 17dc. Może od przyszłego cyklu (chociaż życzę żeby ten był tym udanym) zaczniesz obserwować szyjkę. Ja przede wszystkim po szyjce wiem co i jak.

Po tym moim przespaniu na kanapie tempka była 37.6
Ciekawa jestem jutra :)
 
Ostatnia edycja:
a no trudno :) Więc zawsze musisz przyjmować dzień przed, dzień spadku i dzień po spadku. Takie trzy dni najbardziej płodne. Bez badania szyjki, dopiero po kilku cyklach będziesz wiedziała, kiedy się tego spadku spodziewać.
A jak długie masz cykle?
... acha - dobra, już wiem. Czyli w każdym cyklu serduszkować na maxa od 13 do 17dc. Wtedy na pewno owu nie przegapisz :tak:
 
a wiec powiem tak 31pazdziernika odstawilam anty.. i tamten cykl mialam równióśko jak w zegarku 28dni a przed anty bylo identycznie rowniótkie 28 dni i zazwyczaj rano 28 pokazuje sie @
 
Czyli, dopóki są takie ładne książkowe, to w tych dniach które napisałam sądząc po obecnym wykresie - trzeba obracać odpowiednio męża, a się na pewno uda :tak::tak::tak:
Ja uciekam się szykować na spacerek.
Może uda mi się dzisiaj usiąść jeszcze, ale nie jestem pewna.
Więc PA PA
 
Siwa, śluz Ci się jeszcze pewnie unormuje (choć oby nie miał okazji ;)) - tego płodnego naprawdę nie sposób przeoczyć. A co do szyjki to dla mnie to też jest czarna magia... Już parę razy próbowałam się tego nauczyć i kicha. Ale ja mam bardzo regularne cykle, wyraźne temp. i śluz, znam inne swoje objawy, więc to badanie nie jest mi potrzebne. Po porodzie tylko żałowałam, że tego nie umiem, bo mi temp. świrowała do pierwszej @, ale to trwało tylko 4 mies., więc i tak nieźle ;)
 
reklama
a jak ja mam problem z zajesciem przez to ze brałam niecały rok antY? na dodatek dwa rodzaje do grudnia do marca brałam rigevidon miesiac przerwy pozniej cilest do sierpnia wrześien przerwa i pazdziernik znowu anty i sie wkurzylam i odstawilam.. bo bardzo zle na mnie działały ja juz sama nie wiemco mam myslec mam takie doliny ostatnio ze szok.. a z D nie porozmawiam na ten temat bo on bardzo sie boi ze znowu jedzie I kreska i bedzie miał załamke .. bo widzialam jak przezywał ostatni test.. a wasi M jak do tego podchodza? ja oszaleje...:(
 
Do góry