reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Lolka mój Tymi ur, się na początku 34tyg z centralizacja krążenia mózgowego tzn zatrzymała mu się krew w organizmie i nie dochodziła do końca miał hipotrofie trzeba było szybko robić cc był malutki 1860g ważył leżał 3 tyg w inkubatorku i z waga 2kg wyszedł do domu trochę powoli mi się rozwija Ma orzeczenie o niepełnosprawności ze względu na wzrok sprawy neurologiczne...teraz właśnie w pt mamy bardzo ważna wizytę u neurologa a mały taki chory:-((((

testować będę:może na koniec miesiąca 30grudzień testy kupiłam na allegro opłaca się bo tanie są Polecam
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej laski

po wczorajszym dniu w pracy, urwałam się 10 minut i zaszłam do apteki i kupiłam testy [2]
no i dziś nic...
nie wiem czy za wcześnie czy nie jestem w ciazy... heh mam nauczkę zeby nie testowac przed czasem ;-)
zrobię tego 17 o ile nie dostane @, na ciążę się nie czuję, więc nawet dalszy nieduży wzrost tempki mnie nie pociesza...

pajkaa na bete nie szlam, i na razie nie ide....
 
Hejka.
Nudzi mi się.... nie mam z kim pogadać. A okres przedświąteczny jakiś taki dołujący dla mnie... ech
Widzę że tylko nowe kobitki. I DOBRZE :)
Witam się z nowymi dziewczynami :)
Pajkaa, Fioletowa... dobra, popiszę sobie tutaj jeszcze... chyba że którejś się nowy wcześniej utworzony wątek znudzi i wróci, wtedy ja spadam stąd. :-D (wy wiecie o który mi chodzi...)
 
ja testuje na 2 sposoby pierwsze wykonam owulacyjny hmm tak za 6 dni 20 wsumie potem mam dluga podroz do Polski :( jak owulacyjny wyjdzie dobrze to mam duza nadzieje ze bedzie dobrze :) i zrobie test 28.12 
Niestety nie bde miec netu, wiec nie bede mogla sie ani pochwalic ani dostac wsparcia wrazie kleski ...
Pajaaka mam ndzieje ze dobrze napisalam :) fakt mierzenie tepki pomaga w szybszym odczycie @ ale u mnie to dopiero na pare godzin i to serio, jak mierzylam tem to mialam tak 36,4 do skoku a po skoku36,8 no i pieknie sie to utrzymywalo do @ i spadlo znow do 36,4 i mnie zdolowalo :( dlatego odlozylam to...

Postaram sie pisac czescie, Pytanko nie z fasolka :) jak bedziecie spedzac swieta ?
 
witam sie

i kogo ja tutaj z rańca widzę :-)MOU cieszę się, ze wróciłaś :)kiedy testujesz????

Fioletowa aaa myslałam, ze na becie byłaś

jestem nie do życia... moje dziecko chciało oglądać o 2:30 bajeczki...wyrzucil z sypialni M dosłownie wypchnął go z łóżka darł się tak, ze masakra...Karolina 5 grudnia II KRESECZKI :):)

Amna 11 grudnia II KRESECZKI :):)

Fioletowa 17 grudnia

Ewa 18 grudnia

Siwa 24 grudnia

Kariin 28.grudzień


Lolcia styczeń

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10
styczeń

Iza :)

Mou




 
No wlazłam he he :-)
Dziecko moje doprowadza mnie do szału, a ja jestem dziś jakoś poddenerwowana. Potrzebuję ochłonąć. Od wczoraj moja niunia ma typowe objawy ADHD :-D, nie no, nie ma (chyba) ale od wczoraj dostała szału. Ma mieć to czego sobie życzy zaraz i teraz, i jak tego nie ma to dostaje rzucawki i wrzeszczy wniebogłosy. A mi wtedy ciśnienie wzrasta do 1000000
nie wytrzymałam, i dałam jej klapsa (czego nie robię bo nie popieram) ale od razu się uspokoiła... o dziwo, ale nie zamierzam stosować tej metody nigdy więcej, teraz mam wyrzuty sumienia, ale i spokój.... bo jest teraz grzeczna.
No a testuję za jakieś 9 dni. Miałam plan na 24, ale test powinien być wiarygodny już 22 grudnia. Więc mój termin testowania to 22 grudzień biorąc pod uwagę, że moja najdłuższa fl to 11 dni. Czyli jak z bata strzelił idealnie 22 grudnia powinna przyjść @.
 
reklama
Witam się z rana dziś tempa spadła zobacze co dalej Zbynio juz lepiej nie gorączkuje uff

dziś ide na jakieś zakupki świąteczne M w domu ma wolne to ja mam wolne i mogę poszaleć po sklepach puki są promocje:) już nie długo choinkę trzeba ubierać pewnie jakieś lampki trzeba dokupić

MOUSEFISH Ja tam uważam że dupa nie szklanka a to beztresowe wychowanie to lekka przesada!!!!!!!!!

Miłego dzionka dla wszystkich :)
 
Do góry