reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witam się z rana dziś tempa spadła zobacze co dalej Zbynio juz lepiej nie gorączkuje uff

dziś ide na jakieś zakupki świąteczne M w domu ma wolne to ja mam wolne i mogę poszaleć po sklepach puki są promocje:) już nie długo choinkę trzeba ubierać pewnie jakieś lampki trzeba dokupić

MOUSEFISH Ja tam uważam że dupa nie szklanka a to beztresowe wychowanie to lekka przesada!!!!!!!!!

Miłego dzionka dla wszystkich :)


he he - dobre :) ale mimo wszystko postaram się nie dawać jej klapsów. Dziś zasłużyła bez dwóch zdań. W sumie to już wczoraj zasłużyła. Babcia też miała jej dosyć. Jak nigdy.
Bezstresowego wychowania nie stosuję, ale klapsy też nie są fajne. Przeprosiłam niunię. Niunia przeprosiła mnie że była niegrzeczna. Wytłumaczyłam jej że nie lubię dawać jej klapsów, i pocałowałam w dupencję na przeprosiny. Jak to zrobiłam niunia powiedziała że już nie boli, i dała mi buziaka :) Nie mam sumienia na klapsy - absolutnie nie mam...
mimo że był skuteczny :-p


Tak sobie popisuję na wątku o clo, i powtórzę się i tutaj.
Mam ciążę urojoną, na maxa urojoną. Chyba sobie w łepetynkę strzelę!
 
reklama
jeju napisalam posta 6666 masakra :p:p


Fioletowa 17 grudnia

Ewa 18 grudnia

Mou 22 grudzień

Siwa 24 grudnia

Kariin 28.grudzień


Lolcia styczeń

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10 styczeń

Iza :)




Lolcia którego stycznia Tobie przypada testowanko????

Mou ja mam tak samo jak Sebcio dostanie w pupe mimo pampka nic nie czuje przecież to ja mam takie wyrzuty sumienia, ze szok, ale czasami trzeba chociaz tez nie jestem zwolenniczką tego typu rozwiązania

Masz mega dziwny wykres Mou takiego jeszcze nie miałaś chyba

Aleksandra a co tam kupujesz??

ide zjeść śniadanie całą noc bylo mi niedobrze...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Pajkaa - no nie miałam takiego! jestem w kropce bo nie wiem o co chodzi.
Wejdź sobie na wątek o clo i poczytaj co tam nabazgrałam o mojej ciąży urojonej. No szok. Nie dosyć że wykres dziwny to objawy jeszcze dziwniejsze...

ho ho - Pajkaa - nowy image...
 
Ostatnia edycja:
dzien dobry witam sie :)

dzien zaczełam od mega wielkiego bólu podbrzusza... masakra jakas uiteraz godzine zamawiałam rzeczy na allegro nie mato jak byc wygodnym i prezenty na allegro kupowac:D kupilam 35 par skarpetek i zamówilam te testy co ty Pajkaa i termometr jak ma Ewa chyba :) z niecierpliwoscia czekam na przesyłke.. juz oczywiscie po owu wiec zaczyna mi sie wlączac nerwówka przed testem ja niewiem dzisiaj juz taki stresik a co dopiero bedzie przed wigilia masakra jakas...;/


Fioletowa głowa go góry moze jest jeszcze za wcześnie i wykryje dopiero pod koniec tygodnia? nie ma sie co martwic :) a tempka widze dalej ladnie w górze wiec poki nie ma @ jeest nadzieja:)


Aleksandra
jak zbysiu? lepiej juz troszke?


Ewa trzymam bardzo mocno kciukaski i odmawiam zdrowaśki :) ale bedzie prezencik:)

Mou my sie chyba nie znamy a wiec witam widac ze stary bywalec jestes :) az ja z ciekawosci wejde i poczytam;)

Pajkaaa Smacznego ! :)
 
Ostatnia edycja:
wiem wiem poczytałam ty sie nie przejmuj jamialam gorsze objawy miesiac temu i chore zachcianki haha jadlam parówki z nutella i tosty z serem szynka i nutella nawet mialam@ ale nie taka normalna i wkrety a daj spokoj mysl o fasolce to juz jakis obłęd w mojej głowie o niczym innym nie mysle.. a juz nie bede wspominac co sie ze mna dzieje jak widze ciężarna albo w markecie przechodzimy kolo malutenkich ciuszkow no dramat... :(


yyy..mi tempka nie rośnie? wiec co owu nie bylo? a powinna byc hmm poniedzialek..
 
Siwa - no nie, parówki z nutellą... :baffled::baffled::baffled:
problem jednak w tym, że pierwszy raz mam taki dziwny spadek na wykresie. Zobacz sobie moje wcześniejsze. Zaraz po owu miałam wszystko tak jasne i przejrzyste, że bardziej czytelne być nie mogły. A w tym jest zupełnie inaczej. Do tego doszły te dziwne sytuacje z odczuciami, których wcześniej nie miałam w żadnym cyklu. Nawet w pierwszych cyklach staraczkowych kiedy to powinnam szaleć na tle objawów. Wtedy szalałam tylko z testami owu i testami ciążowymi, które robiłam w hurtowych ilościach. Ale odczuć tego typu o których piszę nie miałam odkąd zaczęliśmy starania, czyli od 10 miesięcy. To dla mnie nowość. Oby owocna ta nowość była :-D
 
Mou a moze ten cykl specjalnie taki dziwny zebys juz mogła myslec zesie udalo :) i daje o sobie znac:) wiec głowa do góry :d



jem sobie sniadanko co nigdy nie jem śniadan :) dzisiaj pierwsze co sie obudzilam D juz kawe pił a ja do niego ze głodna jestem to sie w taki szok wbił ze nie mogł uwierzyc w to co mowie bo ja nigdy rano nie jem :) moj pierwszy posilek to zazwyczaj obiad
 
reklama
ale mam wqra - w robocie mnie wszystko denerwuje, mam ochotę zrobić jazdę każdemu, kto mi się pod rękę nawinie...
mam dość, potrzebuję przerwy, a żeby było weselej, to jeszcze w sobotę mamy iść do roboty...
jedyne co jest ok, to to że zęby przestały mnie bolec...
 
Do góry