reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

hej wszystkim Jestem mama Tymka który w marcu będzie miał 3 latka o Tymka staraliśmy się 3lata!!! w miedzy czasie 2 razy poroniłam TYmek urodził się za wcześnie tak chcielibysmy o rodzeństwo dla Tymka STARAMY SIĘ OD 3 MC I CO nic boje się że nie zajdę wiecie co ten strach zawsze zostaje Pozdrawiam
 
reklama
hej Tymuniek :)

hehe jaki zbieg okolicznosci wczoraj z moim D rozmawialismy na temat tego czy synkowi nie dac na imie Tymek :) ale jednak nie chodz bardzo poodoba nam sie to imie:)

staramy sie staramy i nie maco sie załamywac bo sie uda :) mierzysz tempke robisz jakis wykresik? :) kiedy testujesz to Cie Pajkaa na liste wpisze:)


Witamy w naszym gronie wyczekującym II kreseczek :)
 
CZesc!

Melduje sie,z nowym cyklem i z tego co zauwazylam,nie sama go rozpoczelam...niestety...

Ale ja Wam chcialam powiedziec,ze zamykam wszystkie zakladki z forami, musze wytchnac,dac sobie czas, sprobowac skoncentrowac wszystkie swoje sily na czym innym, bo te starania mi na lep juz siadaja:(( Tak wiec,odezwe sie,jak juz cos sie bedzie dzialo!Nie miejcie mi tego prosze za zle.

PAjkaa, co do listy, to ja powinnam testowac okolo 10 stycznia 2012
 
wiecie co, to jakieś przekleństwo chyba - znów - tydzień do testów [no mniej więcej] i kolejny ząb mnie boli.... przysięgam, że jak dostanę @ to idę je wyrwać wszystkie...
 
Ana, doskonale Cię rozumiem. Ja też się odforowuję, jeśli tym razem się nie uda.

Przechodzę dziś od stanu euforii do zwątpienia ;) Nie wiem, czy ta moja wyższa temp. nie jest związana z... przeziębieniem. Od 4 dni mam katar i suchy kaszel. Jest już zdecydowanie lepiej, ale dotąd temp. w dzień mierzona pod pachą to było 36,6, a dziś nagle 37,2...:/ Jeśli mam po prostu stan podgorączkowy, to te poranne 37 nic nie znaczą...
 
Ja do tempki nie mam cierpliwosci :( ale moze z wasza pomoca jakos sprobuje ale od nastepnego cyklu chyba ze dostane piekny prezent na gwiazdke, ja bede testowac hmm 25.26 mysle i bede wtedy w zakopcu :) u mamusi hehe. 
Trzymam kciuki za mierzenie tepmki mnie ona wyprowadzila zrownowagi jak spadla ostatnim razem... 
Teraz tylko badanie sluzu i testy owu a owu mialam 2 dni temu, kusi mnie czy sobie nie zorbi za 5 dni tych testow bo podobno tez potwierdzaja ciaze :) ale trzymam sie jakos ehhe, mysle ze bedzie dobrze
 
Tymuniek witaj i rozgość się ;-) O ile wcześniej urodził się twój synuś? Mój też wcześniak :tak: Życzę ci abyś szybciutko zaciążyła :tak:
Fioletowa łącze się w bólu. Mnie od 2 dni tak ząb męczy że mam go dość. Boli tylko przy zimnym i jak schodzę po schodach ale za to bardzo, bardzo, bardzo :-D Jak mi nie przejdzie to w przyszłym tyg idę do sadystki :sorry2: Po co nam te zęby, hym? :-D Do czwartku jakoś wytrzymam - chyba :-D
Ana rozumiem i nie pozostaje mi nic innego jak życzyć ci abyś szybko zobaczyła 2 kreseczki :tak:
 
Karolina 5 grudnia II KRESECZKI :):)

Amna 11 grudnia II KRESECZKI :):)

Fioletowa 17 grudnia

Ewa 18 grudnia

Siwa 24 grudnia


Lolcia styczeń

Pajkaa 4 styczeń

Ana 10
styczeń

Iza :)






Kariin witaj :) pisz z nami częściej i napisz kiedy testujesz :)

Lolcia ja uwielbiam Cobena :) mam wszystkie jego książki :) chcialam też sagę kupić, ale M się zbuntował

Ewa zaciskam kciuki za zagnieżdżenie :)

Karolinka łapię fluidki:)

Siwa jeżeli będzie rosła tzn, ze była owu jak nie to kiepsko to wygląda... i ja tez mam ten termometr jest rewelacja mam go 5 lat i nic się z nim nie dzieje :)

Iza no w tym samym czasie razem z Aną :) kiedy testujesz??wpiszemy na listę :)


Tymuniek witaj wśród staraczek :) podaj datę testowanka:)

Ana zapisalam :):) ja jestem tak napalona na grudzień :) nie wiem czemu:) Ana :)
:(:( smutno bez Ciebie mi tutaj będzie :(:(:(

Kariin ja zaczęłam mierzyć bo chciałam zawsze wiedzieć kiedy nawiedzi mnie @ i tak zostało do dzisiaj :-p

Fioletowa jak beta????????





 
reklama
Hej weszłam poczytałam troszke dziewczyny co wy z tymi zębami kurcze i mnie zaczną boleć jakiś wirus grudniowy wszystkich bolą zęby i moja siostra umiera z bólu i jest na antybiotyku:(

Uciekam spać męczący dzień Zbynio cały dzień 39st 40st koszmar nic nie pomagało ani kąpiel w zimnej wodzie ani czopki dopiero jak sama na własna ręke dałam mu pyralginę to spadła do 38 ale tylko na godzinkę poszłam do lekarza i dostał antybiotyk i kazała podawać tą pyralginę Ci lekarze :angry: kurde musisz być sama lekarzem w końcu znasz swoje dziecko najlepiej !!!!!ja jej mówię że on nie przyjmie mi nic w płynie jak ma kaszel bo zaraz zwraca a ona przyjmie przyjmie no normalnie zabić ale miałam kurwice dopiero jak jej powiedziałam HALO czy pani mnie słucha to zareagowała wrrrryyyy mam nadzieje że jutro bedzie mu troszkę lepiej i szukam innego pediatrę

Miłej nocki i przytulanek:))))
 
Do góry