reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Karolina pierwsze kilka dni mierzylam rtęciowym ale normalnym bez 2miejsc po przecinku i teraz elektronicznym tez normalnym nie wiem mam kupowac ten z 2miejscami poprzecinku? bo juz sama zgłupiałam...


Ewa to mamy prorocze sny.. jejku tak bym chciała zeby ten moj sie spełnił:)
 
reklama
Siwa, cały cykl powinno się mierzyć jednym termometrem. Stąd może jakieś zawirowania. Ja bym Ci radziła zamówić sobie w internecie ten Microlife albo coś podobnego. Ja mu wierzę ;)

Aha - nam się dziś w końcu udało pobrać mocz Frankowi, więc sen się spełnił. Oby wszystkie inne też ;)
 
gratulacje złapania moczu:) my kupilismy takie saszetki i tak łapałismy siku:)


no ale tamten sie stłukł.. wiec nie mialam innej mozliwosci a nie wiem czy teraz opłaca mi sie kupywac ten termometr.. bo cicho wierze ze nastepna @ bede miala za jakis rok
 
My też do woreczka. Franek bez pieluchy się blokuje i za chiny nie chce nasikać bezpośrednio do kubka :)

Siwa, ja bym kupiła tak czy tak, ale ja stosuję NPR jako metodę regulacji poczęć, więc termometr przydaje mi się zawsze :) A jak będziesz planować trzeciego Maluszka? Będzie jak znalazł ;)
 
Spróbować nie zaszkodzi a jak może pomóc to dlaczego nie? Kiedy testujesz bo się doczekać nie mogę?? :-p
jak na razie to nie mam kiedy kupic testu ;-) hehe siedze w pracy do 15.30 potem szybko po dziecko, dzis szybko na basen, po basenie szybko do domu bo mam korepetycje a potem to spać, a jak nie mam basenu to korepetycje mam od razu po pracy i moze mi sie uda jutro kupic, to najwcześniej w czwartek bym mogla zatestowac - ale chyba tak czy inaczej 17. rano bedzie dobrym dniem - moja siora ma urodziny i chyba pojade samochodem, jakby były dwie krechy to by mi nawet szkoda nie było, ze drinka nie obalę...


Kiedyś słyszałam, że elektronicznym to sobie mogą w Brukseli mierzyć a najdokładniejszy i niezawodny jest rtęciowy, Myślę. że tylko dobrej jakości elektroniczny jest w stanie dobrze zmierzyć (zrób sobie 4 pomiary pod rząd dam sobie rękę uciąć, że wyjdą cztery wyniki:-D)
Fioletowa jeszcze kilka dni. Nie mogę się doczekać. Pokaż linka do Twojego wykresu. Coś czuję w kościach, że będzie kurdupelek

widziałaś link? ja mam microlife, ale ostatnio też mi pokazuje różne wyniki przy kilku pomiarach... ale różnice nie są duże, a że mierzę w ustach, to drugi pomiar jest już "przewietrzony" bo mi ciężko wytrzymać bez gadania... ;-) [w sumie ze 2 dni miałam tak, że było kilka pomiarów]

Fioletowa, Tobie to faktycznie pięknie rośnie :) Popatrz, jakie to jest względne wszystko - Ty masz dziś 36,73 i się cieszysz, że tak dużo, a ja wczoraj miałam 36,75 i martwiłam się, że temp. spadła ;)

ano względne, ja się troszkę nakręcam że to nisko jak na ciążę... no ale wzrost widać jak na dłoni...
ja w sumie mierzę drugi miesiąc dopiero, a poprzednio używałam innego termometru, no i pod koniec cyklu się zdenerwowałam i przestałam mierzyć... więc nawet nie mam porównania czy to normalne u mnie ;-)
tylko spokój nas uratuje
i tak już nic nie zmienię - tylko poczekać mi zostaje...
 
kurde musze odejsc od tego kompa i wziac sie za jakies sprzatanie i moze jakis obiad.. chodz tak mi sie nie chce.. najchetniej to przespałabym tydzien i 4 dni i zeby wstac i zatestowac od razu ateraz tak sie ten czas bedzie ciągnął...

fioletowa, ewa ja to sie juz nie moge doczekac jak wpadniecie na forum z wielka radoscia ze II krechyy :)
 
Witam :)
Amna Gratulacje :)

A my dziś byliśmy na konsultacji z Kubusiem. Nie ma mowy o astmie (póki co), nie ma żadnych objawów a testy poprostu wskazują uczulenie (a i tak zrobione były za wcześnie). Pani dr była baaardzo zdziwiona. Oni w tej poradni alergologicznej chyba juz u wszystkich widzą astmę. Także na razie się nie przejmujemy tylko obserwujemy. Ale dzięki temu rozpoznaniu dostaniemy szczep na pneumokoki za darmo.

Fioletowa kiedy testujesz?
Pajka a my chyba równo w tym cyklu idziemy oby na wrześniówki
Ewa to ja chromolę tą dietę
 
reklama
Do góry