reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

A co do rehabilitacji to lepiej prywatnie wydac te pare groszy niz czekac miesiacami. Jestem w tym na bierzaco bo tato sie rehabilitowal cale lato.

MOU no jak wolisz, ja mam opory zebym TAM palaec wkladac a co dopiero inne obce ciala..
 
reklama
ollena to jak ty zaszłaś w ciążę??? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


TO BYŁO ŚWIETNE !!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D
aż się szpinakiem zakrztusiłam !!!
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
 
Mou wątpię, zeby to bylo z implantacji ja miałam bardzo malutkie plamionko prawie niewidoczne, ale w dniu spadku, prędzej jak tam grzebalaś to mogło pojść jakieś naczynko i stad krew
 
cześć dziewczyny !! podczas mojej "wyliczonej" owulacji mój narzeczony skończył we mnie. za pare godzin jak się okazało pojawił się u mnie śluz baardzo płodny. za dwa dni to powtórzyliśmy. Miesiączke powinnam mieć w czwartek/góra piątek i nie ma. Zrobiłam test dzisiaj... Jedna kreska. Od kilku dni jestem zdołowana, śpiąca, mam jakieś upławy ;| mleczno żółte ale nic mnie nie swędzi nie boli nie piecze. Naawet mnie nie bolą piersi a zawsze przed miesiączką mnie bolą bardzo, zaczynam mieć wrażliwe sutki.. czy test się może mylić?
 
cześć dziewczyny !! podczas mojej "wyliczonej" owulacji mój narzeczony skończył we mnie. za pare godzin jak się okazało pojawił się u mnie śluz baardzo płodny. za dwa dni to powtórzyliśmy. Miesiączke powinnam mieć w czwartek/góra piątek i nie ma. Zrobiłam test dzisiaj... Jedna kreska. Od kilku dni jestem zdołowana, śpiąca, mam jakieś upławy ;| mleczno żółte ale nic mnie nie swędzi nie boli nie piecze. Naawet mnie nie bolą piersi a zawsze przed miesiączką mnie bolą bardzo, zaczynam mieć wrażliwe sutki.. czy test się może mylić?

rozumiem, ze cykle masz zawsze regularne? u mnie tescior wyszedł pozytywny dopiero 7 dni po terminie@ więc moze się mylić najpewniejsza jest beta hcg
 
Przeważnie mój cykl trwa 30 dni. Najdłużej trwał 32. Ale zawsze wiem kiedy mam dostać okres bo się czuje taka "pełna" i później to ze mnie uchodzi, takie dziwne uczucie. A teraz nic. W dzień potrafię dużo spać nawet 3h. Niby o 5 rano wychodze z psem na dwor zeby się załatwił, ale wracam do wyrka i spie dalej wiec raczej nie przez to jestem niewyspana... jak go nie było to w pracy usypiałam. A od jakiegoś tygodnia mam mega doła, płacze o byle co... Którąś z was oszukał test ciążowy?

(dodam że ostatni okres dostałam 10 sierpnia, i zawsze przed okresem jestem sucha. a teraz to podczas seksu jest mi tak dobrze jak nigdy mi jeszcze nie było haha . mogłabym to robić cały czas)
 
reklama
Do góry