reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Hej dziewczeta:-)
Mamuska23 Super,tez mysle ze to nowa fasolka:) Gratuluje,mysle ze beta tez to potwierdzi.

A u mnie nadal brak @,temp dzis rano 36.9,wczoraj 36.6,tyle ze dzis mierzylam o 7.30 wczoraj o 8.30.Jest to jakas roznica?Budze sie gdy mała mnie budzi,i wtedy mierze temp,codziennie w innej porze-bo Maja roznie sie budzi.

Ollena Mi to sie chce dziennie po kilka razy:zawstydzona/y: i zawsze tak mialam,z moim bylym mezem byly tez przez to zgrzyty-bo mu sie rzadko chcialo-bardzo rzadko-a ja po prostu moge zawsze.Z moim obecnym partnerem dopasowalismy sie pod tym wzgledem idealnie;-) I tak zazwyczaj co drugi dzien teraz jak sie staramy-ale zdarzaja sie dni,co codziennie sa przytulanki-nawet po 2 razy:-D
 
reklama
Racja. Do 3 roku życia wiele, wiele produktów jest bardzo uczulających dla dziecka. Najbardziej wiarygodnym testem w tym wieku jest dieta eliminacyjna (to nie tylko test, ale sposób na pozbycie alergii) To radzi każdy lekarz.
A jak już ma jakieś czerwone zmiany, najfajniejszym sposobem żeby nie swędziały to kąpiel w gencjanie ( woda musi być różowa)

P.s Właśnie jestem po teściku owulacyjnym, i jak już dwa wcześniej robiłam i nie było drugiej kreseczki (no raz ale taka prawie pod lupką he he) a dziś - w siódmym dniu pojawiła się taka ledwo widoczna, ale jednak :) Czyżbym miała jednak wcześniej owulację ? Np. za 3 dni??? Kto wie :)
 
Ostatnia edycja:
Mou- życzę Ci aby to spóżnione jajeczko wykluło sie i Tobie :) Powiem szczerze ze jednak do dzis sadziłam ze to resztki hormonów, bo nie czułam sie na ciaze, no ale mdłosci juz sa wiec beta to teraz formalnosc, ale mam nadzieje ze bedzie ładnie wysoka:)

słuchajcie a moge np od dzis brac luteine? czytałam ze jak nie ma ciazy wywołuje okres a jak jest ciaza to podtrzymuje ją, moja kolezanka ma pudełko na zbyciu luteiny i mysle czy by nie brac juz teraz zanim pójde do lekarza !!!!!!!!!!!!! a od lekarza pewnie zjebkę dostane, ale to juz od innego zaufanego jak cos , nie od tej z przychodni, !!!!!!!!!!!


Kasiik luknęłam zdjęcia Mai i Wasze przy okazji :) fajna z Was rodzinka, a malutka przesłodka !!!!!!!!A w Jej oczkach to nie jeden "popłynie"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mamuśka - ja bym poczekała na betę.... Poza tym, Ty poprzednim razem nie miałaś problemów z podtrzymaniem ciąży, to było zupełnie co innego... Lepiej kwas foliowy sam łykaj, jakiś olej z wątroby rekina (omega3) ale z takimi lekami jak luteina, to lepiej poczekaj na opinię lekarza... ??? To moje zdanie, tylko moje, i niczego nie sugeruję :) TAK CZY SIAK JESTEŚ ZAFASOLKOWANA :) :) :) I tym razem na 9 miesięcy !!!!!!!!!
 
Jestem w gorącej wodzie kąpana,po prostu, a teraz po prostu boje sie zeby znów cos sie nie stało, dlatego pomyslałam o tej luteinie , do lekarza pójde w następnym tyg, jak juz bedzie przyjmować, bo jak juz iśc to do tego gdzie bede chodzić do końca a on sie dobrze opiekuje ciążą i ma świetny sprzęt co ważne !!!!!Kwas łykam ciągle!!! :)
Mou wiec niedługo owulka :) wiec bedzie sie dziać :)
 
mamuśka a ja ci inaczej napisze sorki ze może tak trochę dosadnie ale wiesz jestem szczera i najlepszej przyjaciólce bym to doradziła trzymam mocno za ciebie kciuki wiec słuchaj ja uważma że jeszcze dziś powinnaś sie udać do gina nie watpie w twoją fasolkę bo już na pewno sie kluje ale twoja ciąża w tym momencie jest z definicji zagrożona tym bardziej bym się martwiła ponieważ nie miałaś robionego usg po łyżeczkowaniu lepiej dmuchać na zimne niż potempluć sobie w brodę nie znaczy to że wróże ci jakieś złe rzeczy wrecz przeciwnie wierze że bezproblemowo donosisz ciąze ale mnim zdaniem naprawdę konieczna jast natychmiastowa wizyta u gina mam nadziej że cie nie uraziła ani zdenerwowałam bo nie to było moim celem ale dzwon szukaj gina nawet w innym mieście i za każde pieniądze.....ale oczywiście to twoja decyzja i zrobisz jak uwazasz!!!!
mou ja np mam cały cykl tą druga widoczną w owulacyjnych jak miałm owulkę to od razu było widać bo testowa była ze 2 razy ciemniejsza niz kontrolna
 
Luteina nie zaszkodzi, sama bralam 2 razy na wywolanie @. Zaszkodzic w niczym nie zaszkodzi a moze pomoc:-)
kasik zazdroszcze takiego libido. My na poczatku zwiazku tak mielismy, ze nawet kilka razy dziennie i dzieki temu powstal Patryk;-) Teraz juz tak latwo nie bedzie, bo ja sie zmusic nie potrafie, nie ma takiej opcji. :-(
 
Luteina nie zaszkodzi, sama bralam 2 razy na wywolanie @. Zaszkodzic w niczym nie zaszkodzi a moze pomoc:-)
kasik zazdroszcze takiego libido. My na poczatku zwiazku tak mielismy, ze nawet kilka razy dziennie i dzieki temu powstal Patryk;-) Teraz juz tak latwo nie bedzie, bo ja sie zmusic nie potrafie, nie ma takiej opcji. :-(

To masz tak samo jak ja... bo my już 9 lat razem, przez pierwszych 4 to jak dzikie króliki - Zawsze i ... no może nie wszędzie he he he ale kilka razy dziennie to tak :)
A teraz to mi się tak nie chce że hej :) Za to mój dalej może zawsze i o każdej porze :)
Może dlatego my z kolei - nie mogliśmy się zaciążyć na początku, bo nie nadążał z produkcją plemników, później zwolniliśmy, to się udało :) No i może teraz, jak nadąża z produkcją... :-D to też się uda ... Choć przyznam, że poprzednia noc to mnie trochę rozochociła hehe :) (mój tak czekał na tą noc, że nie wytrzymał długo - więc ja nie przeżyłam kulminacji że tak powiem he he) ale orgazm nie wpływa dobrze ponoć na poczęcie :) (oczywiście kobiecy he he )
(muszę sprostować - brak orgazmu u kobiety, i przytulanko tuż przed owulacją , anie po - zwiększa szanse na dziewczynkę) a ja bym bardzo chciała dwie niunie :) A ogólnie orgazm ułatwia zajście - w ogólnym znaczeniu :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja z moim teraz od samego początku jakoś tak nie szaleliśmy mój ma nieco mniejsze libido ode mnie aczkolwiek nie zawsze teraz nos troszkę obje chyba przytłacza sytuacja szczególnie mnie i chyba dlatego mam mniejszą ochotę ale bez staranek jestem bardzo jakby to ująć jestem zmysłowym stworzeniem :-D ollena cięzko cos poradzić bo tak naprawde to nie da sie nigkogo zmusić czy nakłonić może po prostu testy owulacyjne i róbcie tylko w te dni co trzeba a nie co dwa dni przecież czasem wystarczy raz a dobrze;-)
 
Do góry