reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
u mnie oficjalnie koniec swiat wróciliśmy z ostatniej pielgrzymki już nikt nie przyjdzie do nas ....jestem strasznie zmęczona przeżarta ogólnie na nie
kasiurek to ja wolałabym nie obchodzić i robię to tylko ze względu na Wiki
mou to trzymam kciuki za staranka i oby skończyły sie II kreseczkami na koniec!!!!
 
MOU - bo ja sobie tak na luzie do tego cyklu podeszłam, nie liczyłam za bardzo poza tymi trzema dniami bo wtedy na kalendarz spojrzałam :p ale przytulanko było często, co dwa dni, i ja miałam przynajmniej nadzieję, że już po tych tabsach mi się unormuje. a tu dupa!
I wkurzyć się tylko można, bo już tyle razy odstawiałam tabsy i zawsze wszystko było jak w zegarku, a teraz nagle mam problemy :/

u nas dzisiaj faaajnie było :) tak na luzie :) i na spacerku byliśmy i super pogoda była - cieplutko, ale słońce było przyćmione, zero wiatru i super fotki Szymkowi porobiłam :D:D:D
 
MOU - bo ja sobie tak na luzie do tego cyklu podeszłam, nie liczyłam za bardzo poza tymi trzema dniami bo wtedy na kalendarz spojrzałam :p ale przytulanko było często, co dwa dni, i ja miałam przynajmniej nadzieję, że już po tych tabsach mi się unormuje. a tu dupa!
I wkurzyć się tylko można, bo już tyle razy odstawiałam tabsy i zawsze wszystko było jak w zegarku, a teraz nagle mam problemy :/

u nas dzisiaj faaajnie było :) tak na luzie :) i na spacerku byliśmy i super pogoda była - cieplutko, ale słońce było przyćmione, zero wiatru i super fotki Szymkowi porobiłam :D:D:D

A ja sobie tak ostatnio czytałam... i znalazłam super informację :-D Według wszelkich badań i statystyk, kobieta jest tak naprawdę płodna przez 4% CAŁEGO SWOJEGO ŻYCIA !!! No i jak tu my się martwimy ??? Po co ??? Czytałam też mądrą wypowiedź lekarza, żeby jak już się stosuje testy owulacyjne, to tuż przed stosowaniem, tuż przed 14 dniem ( w większości przypadków, czasami nie, bo Ty chyba miałaś wcześniej ) żeby się nie "przytulać" jakieś 4-5 dni wstrzemięźliwości ( czyli w Twoim przypadku, nie "tulankować" się już od 9 dnia cyklu ) - a wtedy "robaczki" są jak perszingi, i potrafią - tak silne przetrwać do 72 godzin. I później po 12 godzinach jak test pokaże owulację - jeszcze raz to samo z mężem. Ale po tym pierwszym razie już nie :) doiero wtedy kiedy na teście pokaże się owulacja :) Powodzenia... he he ja to samo zastosuję - wydaje się baaardzo rozsądne :tak:


A tak w ogóle to Dobrej Nocki : Bo na nas juz czas... na przytulanko wlasnie hi hi... PaPAPa (sorka, zjada mi polskie znaki, z systemem cos nie tak)
 
Ostatnia edycja:
MOU - no to my tak mieliśmy - 6 dni nic, bo najpierw mąż pracował i zmęczony był, a potem ja miałam grypę żołądkową i przytulanko było w 13 dc... Ale jak widać po testach nic z tego nie będzie :/
 
reklama
witam wszystkie!!!!!
oj wszystkie chyba odsypiają moja mnie już o 7 obudziła wstawaj mam bo już dzień
mou własnie najgorsze jest to że jesteśmy najmniej płodnymi zwierzętami na ziemi to smutne niestety serce nie zawsze słuch rozumu i ciężko właśnie to sobie wytłumaczyć
rysica no w twoim tak jak i w moim to złośliwość ja przed staraniami całeżycie regularnie nigdy nie maiłąm żadnych cudów atu bach pierwszy miesiąc starań i bach wszystko sie posypało
pajaka witaj w gronie obrzartych
mamuśka jak tam robiłaś tego testa pobiegłaś na betkę
 
Ostatnia edycja:
Do góry