reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Witajcie :***
Nikola ja z chęcią bym odespała ale nie da rady z małym, przed 7 juz pieronek wstał dziś, ale dałam mu jesc dałam nowe zabawki (od siostry mojej dostał) i dziecka nie mialam do 9 wiec ja jeszcze sobie pospałam chwilkę na jedno oko ;)))))))))
Test zrobiony- II kreski, nie wiem czy isc na bete bo mnie dziś strasznie muli, od soboty śpie na siedząco, wiec wydaje mi sie ze to nowa ciąża !!!!!!!!!!!!! Wiec czy jest sens robić bete ??????? moze dla swietego spokoju zrobie !!!!!!!tylko ze bete trzeba robic rano czy o dowolnej godzinie mozna isc????
 
reklama
mamuśka szczerze to bym biegła ile sił w nogach a zaraz potem z wynikami do gina w twojej sytuacji jak najbardziej wskazana jest lutka tak żeby dmuchać na zimne... na betkę można o dowolnej godzinie nie trzeba być na czczo ......
 
Oj Mamuśka 2 krechy !!! ??? Mocne te krechy ??? To super :)

A mnie niunia budzi zawsze między 5-6 więc ja już przyzwyczajona zupełnie do rannego wstawania :)
Za dwie godzinki test na płodność... ale może się okazać że te wczorajsze robaczki :-D:-D:-D mnie zakreskują :tak:może przeżyją do owulacji he he, ale wątpię bo to jeszcze z 5 dni zostało. Chyba że owulacja przyjdzie wcześniej :)

Z kolei moja "zimorośl" ma karę z samego rana. Zabrane zabawki, wyłączone bajki... Dostała Ryż z owocami który uwielbia, i zrobiła z niego nowy obrus w salonie !!! Codziennie coś rozsmarowuje, i codziennie ma mówione, że nie wolno, i rozumie to, tylko jak robi to znowu, to z uśmiechem - czyli wypróbowuje moją cierpliwość :) A moja cierpliwość dziś dobiegła końca, i obiecałam jej godzinę kary. Bez zabawek i bajek. No i oczywiście bez wyrzuconego śniadania he he.. za dużo ma w dupce.
 
Tak zrobię jeszcze dziś!!!! ten gin do którego chciałam iść prywatnie nie przyjmuje cholera w tym tygodniu tylko dopiero pierwsza wizyta w poniedziałek, wiec bede musiała iśc pewnie jutro do przychodni zeby mi juz przepisała lutke ( ale nie wiem czy bedę miec wynik jeszcze jutro ) w takim bądź razie !!!! a potem juz prywatnie!!!!!!!!!!

Mou mnie juz wyszły II kreski w sobote rano( 2 testy zrobiłam ) Te kreski dzisiejsze i sobotnie to takie same, troszkę jaśniejsze od kontrolnej ,
Mój mały ma manie wylewania picia wszędzie i na wszystko, tyle razy co ja mu mówię ze tak nie wolno , ale on i tak zrobi po pewnym czasie to samo :((((
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam sie dziewczynki,
Mamuska jak super z tym testem, biegnij na bete ale mysle, ze wszystko bedzie cudownie:-))
Na szczescie juz po Swietach bo moj maz dostawal malpiego rozumu bez pracy..;)
Od wczoraj u nas brzydka pogoda, dlatego troche pozakupowalismy wczoraj, tzn jak zwykle ja;) Kupilam m.in 2 stroje kapielowe, wiec jestem ustawiona na lato;)
Dziewczyny mam pytanie intymne;)
Jesli nie staracie sie to jak czesto sie sie przytulacie? Moj maz moglby codziennie, a nawet i czesciej, mi chce sie doslownie 3 razy w miesiacu (przy tabletkach anty nie chcialo mi sie WCALE): po @, w czasie owulki i przed @. Tyle. Ja sobie nie wyobraza robic tego co 2 dni i w sumie przerazona tym jestem. Wtedy nie potrafie sie zmusic, jestem sucha i nic z tego nie ma mimo staran meza...
 
mou to uważaj na długopisy kredki i pisaki moja w tym okresie miała manie rysowania po ścianach:-D w sypialni codziennie pojawiał sie jakiś nowe arcydzieło jak tylko sie odwróciłam:-D
co do wylwania i bawinia sie jedzeniem hmmm to też miała taki okres ale jakoś nie specjalnie dużo tego było robione tak z premedytacją wiec nie zwracałam na to uwagi szczególnie i samo z siebie przeszło zresztą tak jak pisanie po ścianach
ollena hmmmmmmmmmmm wiesz nie wie jak ci pomóc mnie sie też nie chce co dwa ale tylko dlatego że trzeba a jak normalnie sie bez starenek kochamy to różnie to bywa ale zazwyczaj też wypada tyle razy co dwa dni z tym ze wtedy jest inaczej w tej chwili teraz mamy poczucie przymusu......
 
Ostatnia edycja:
Nikola - u mnie to koszmar jest, ława, dywan, parkiet, meble to wszystko w plamach po soku albo po herbacie, jak widze ze juz zaczyna zabieram mu i juz , jak chce picie to łapie mnie za rękwe i prowadzi do kuchni i pokazuje ze chce pić wiec mu daje, napije sie i za chwilę od nowa polska ludowa !!!!!!!!!!!!!!!!
Kurcze powinien juz zrozumieć ze tak sie nie robi , bo tyle co ja mu tłumaczę !!!!
U nas dzis pogoda lepsza, wczoraj to do południa zimno i brzydko a wieczorkiem słonce i ciepełko,!!!!

Ollena dzięki, muszę wierzyć ze bedzie dobrze :)
Ja mialam podobnie kiedyś, brak chęci na sex , przy tabletkach jeszcze gorzej było, mój tak jak Twój mógłby ze 3 razy dziennie , ale bez sensu na siłe cos robić, a ostatnio to juz całkiem inaczej było, i to nie ze względu na starania :)


NO i dupka blada , jutro pójde na bete bo dzwoniłam teraz i tylko do 10 sie robi nawet i bete,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mou to uważaj na długopisy kredki i pisaki moja w tym okresie miała manie rysowania po ścianach:-D w sypialni codziennie pojawiał sie jakiś nowe arcydzieło jak tylko sie odwróciłam:-D
co do wylwania i bawinia sie jedzeniem hmmm to też miała taki okres ale jakoś nie specjalnie dużo tego było robione tak z premedytacją wiec nie zwracałam na to uwagi szczególnie i samo z siebie przeszło zresztą tak jak pisanie po ścianach
ollena hmmmmmmmmmmm wiesz nie wie jak ci pomóc mnie sie też nie chce co dwa ale tylko dlatego że trzeba a jak normalnie sie bez starenek kochamy to różnie to bywa ale zazwyczaj też wypada tyle razy co dwa dni z tym ze wtedy jest inaczej w tej chwili teraz mamy poczucie przymusu......

He he :) Ja to arcydzieła mam na każdej ścianie, ale ona już wie, że nie wolno, więc teraz jak wcześniej wspomniałam - mamy mały remoncik - malowanie całego domu, ale już farbami winylowymi :)
Nooo, a każde arcydzieło nazywa "misiem".

Mamuśka - to Ty na 100% masz wyklute jajeczko !!! Prosto w Wielkanoc ha ha ... tak jak ja sobie wróżyłam :) I może mi też się wielkanocnie ( odrobinkę spóźnione ) wykluje !!! Identycznie jak przy niuni :)

Ollena - mi się nic a nic nie chce, dlatego mój jest zadowolony ze starań he he, bo w końcu sobie poużywa :)
 
Mamuśka no to gratuluję chyba jednak coś się kroi :) trzymam kciuki :)

Mousefish widzę, ze Twoja córcia urodziła się w moje urodzinki :D

ja jakaś padnięta jestem... jutro szczepinie Sebka, dzisiejsza nocka niezbyt spokojna... mam nadzieję, ze testy sa do odbioru alergiczne z krwi to moze sie dowiem co mojemu synkowi dolega i nie pojdzie na marne 180 zl :D ogólnie zauważyłam, ze dostawał wysypki po wszystkim co miało malinę i dziką różę... jak wszystko odstawiłam widzę, ze zaczerwienienia nie są tak intensywne...oby do przodu :)
 
reklama
pajka ja słyszałam że testy alergiczne u tak małych dzieci sa wogóle nie miarodajne i nie ma sensu ich robić bo dziecko do drugiego roku życzia cały czas poznaje nowe składniki i na początku każdy może delikatnie uczulać i czasem musi potrwac aż dziecko zakceptuje dany składnik ale tylko tak słyszałam
 
Do góry