reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Ollena - Czerwone winko, lekka kolacja i już :) :) :)

MOU sex ma byc przyjemnoscia, az tak to ja sie nie bede poswiecac zeby orgazmu nie miec ;)))

Dobre dobre he he :) Ale ja to wczoraj z chęci, a nie z prokreacji :-D zostałam wykorzystana he he he ... bo właśnie nie miałam ;( ... a to tylko moja wina, bo jak mi się rzadko chce, to mój luby niestety nie jest już takim długodystansowcem po takiej abstynencji :-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Haha moj tez ;-) Ale najpierw mnie zaspokaja a pozniej sam konczy, taki hojny jest ;-)
A winko to mnie usypia i dziala w odwrotna strone ;-) czyli...bez kija nie podchodz;-))
 
Zamierzam kupic sobie testy owulacyjne na nastepny cykl-tyle ze niewiem kiedy mam testowac,cykle mam takie dlugie:( Bede probowac tak od 16dc,moze trafie;-)ale narazie czekam jesze na @.
Od 3 dni biore Luteine,mam pytanko do Was-moze ktoras z Was wie czy mozna Luteine laczyc z Castagnusem-bo narazie odstawilam Castagnus.Lutke wezme przez 10dni do 3maja,i jak @ dalej nie bedzie to zatestuje ostatni raz 4 maja.
 
kasik chyba można ja łacze z bromkiem według zaleceń lekarza, Castagnus chyba nie wiele wiecej robi jak wlaśnie obniża prolaktynę a co do testów to próbowałabym od 14dc już na twoim miejscu a najlepiej zacznij mierzyć tempkę to pomaga
 
Nikolaa Tez zaczne mierzyc-tylko mam elektroniczny,a wiem ze te zwykle sa lepsze-bede musiala zamowic na e-bay.Dzisiaj mialam skok temperatury z 36.6 do 36.9,moze to po Luteinie?
 
ja też mam elektroniczny i radzę sobie na nim widać skoki jest oki

a co do skoku dzisiejszego to na 100% po lutce bo to progesteron i automatycznie podnosi temp...
Klaudusiu hejka Karolek sie odkleił jak tam co u was pisz szybko!!!!!!!!!!!!!!!!!11
 
witam !!!

ale dzis sie wkurzylam przed swietami jakis tydzien dzonwilam do przychodni w sprawie lekarza poinformowala mnie babka ze mam przyjsc we wtorek na 9 50
! nop i dzis moja mama dozwni wiecie ze badnaia ma i kiedy ma przyjsc ona (chodzi tez do tego same lekarza) a oni ze pani doktor jest tylko JUTRO ! no to ja za telefon i doznwie i okazalo sie ze kotras mnie zle poinformowala!!!! kużwa no! i jutro ide do do przychodni i po wizycie albo przed skarbe zloze mam dosc tego dorbze ze mam wolne 4 dni ale wiecie inaczej zpalanowalaym wsyztsko a tak to na koniec drugiego miasta jechac musialam grrrrrrrr
 
reklama
Nikola no teraz mały już spędza maks. 15 minut przy cycu, ściągnie co potrzeba i idzie spać. Teraz obydwoje śpią i mam chwilę wolną. Szczerze nie chce mi się siedzieć na kompie. Jak na razie wszystko jest super (no jeszcze cyce muszą dojść do siebie)
Kasiurek to jak ten lekarz przyjmuje kiedy chce? U nas każdy lekarz przyjmuje w określony dzień a jeśli nie przyjmuje to jest karteczka na drzwiach.
 
Do góry