reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

oj ja byłam na sprzątaniu tego kościoła wrr wróciłam o 20 zanim z wiki sie odrobiłam to już 21...szczerze to powiem wam ż nogi to mi do du... wchodzą a kręgosłup zaraz strzeli na połowe ulożyłam wie w dość wygodniej pozycji w łóżeczku z lapkiem nawet trzęsienie mnie nie ruszy.... matko jutro znów gonitwa rano kościól potem do teściów ale za to w poniedziałek nie wyściubiam noska z domku....dla wiki mam ubranie idzie w tym co dziś do świecenia była wyglądał ślicznie wiec niczego nie zmieniam ja chyba też w tym samym poparaduje ....

rysica oczywiście jest jeszcze nadzieje... ale tym testem sie nie sugeruj jak jest cienka jak włos to raczej wyszła po czasie a dlaczego badałam wszystkie te testy porównując je z pozytywem Wiki który ma 4 lata i przy niej była też bledsza dużo kreska ale gruba natomiast przy ty co po czasie jest owszem bledsza i widoczna alle właśnie dużo cieńsza ja już mam metede ma bys tej samej grubości i sprawdzana tylko o czasie..... widocznie biedaczku masz takiego pecha do testów jak a może fasoleczka czego ci z całego serduch życzę:-)


ogólnie co do mnie to ja straciłam nadzieje chyba całkiem nie wiem czy po prosu jest sens sie starać wiem ale chyba nie jest mi dane podwójne macierzyństwo
pajaka dzięki za życzenia i nawzajem wszystkiego dobrego ...p/s dobrze masz z prasującym meżem mójj to ledwo wie jak żelazko do kontaktu właczyć

dobre :)) nie no ja sie ciesze , ale w sumie spróbowalby nie prasować :D ja całe mieszkanie wysprzątalam... wiec mial tylko wyprasować :) ale pochować rzeczy muszę juz ja :D no nie mozna mieć wszystkiego :D
 
reklama
Kartka Wielkanoc 2008.jpgZ Okazji Swiąt Wielkiej Nocy zycze Wam zdrowia,szczescia,smacznego jajka i mokrego dyngusa!:-)
 
Dziewczynki moje kochane Z okazji Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów oraz tych upragnionych fasoleczek !!!!!!!:-):-):-):-):-):-)


Jaśko dostał od tatusia na zajaczka gitare grającą i duży samochód zdalnie sterowany, a Ja takiego misia z prezentem w rączce ( śmiałam sie ze chyba w środku test z II kreseczkami ) :-D:-D:-D


My wczoraj zaczeliśmy oglądać "nie zadzieraj z fryzjerem" to w połowie usneliśmy,obudzilismy sie po 2 w salonie, przeszliśmy do sypialni ale po tej sofie z salonu nie czuje szyi i kregosłupa, odzwyczaiłam sie tu spać a teraz bede cierpiec ;(((((((( :( :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Rysica Ja ciągle 3-mam kciuki za Ciebie kochanie !!!&&&&&&&&:-D:-D:-D Zobacz załącznik 348489
 
Hej,a jak myslicie,moze wezme luteine podjezykowa,zawsze moja Gin w Polsce mi dala na wywolanie @ jak dlugo nie przychodzila-tak tez wyklucze ciaze.Tylko nie pamietam jak dlugo ja sie bralo.Mam jeszcze cale opakowanie w domu.Tutaj u Gina nie mam nawet co sie pytac o Luteine bo mi nie da.Nawet nie chciala mi zrobic badania Prolaktyny po obciazeniu bo stwierdzila ze jak normalna mam w normie to tez ta bede miala ok.Wogule tutaj opieka jest gorsza niz w Polsce jesli chodzi o kobiety w ciazy.Moja siostra w 1 ciazy dostala plamien-poszla do gina-to kazali jej czekac na efekt-powiedzili poroni albo nie.Poronila,Ja w Pl poszlam z plamieniami-dostalam Luteine na podtrzymanie- dzieki temu ciaza przebiegla prawidlowo i mam coreczke;-)
 
Kasiik Ja ostatnio czytałam własnie o luteinie i jesli jest ciąża to pomaga w jej utrzymaniu a jesli jej nie ma to wywołuje @, powiem szczerze ze nie wiem czy tak można brac bez konsultacji z lekarzem, musisz to wyczytać może w necie, tak serio to ja sama myslałam o niej ale luteina jest chyba na recepte a w domu nie mam ! a czytałam ze są bardzo duże rozbierzności w cenie, ze dopochwowo kosztuje sporo wiecej niz ta w tabletkach pod język ale taką tez można brac dopochwowo !! A Ty jaką masz dopochwową???
 
A ta pod język faktycznie taka nie dobra ???????? i coś wyczytałam ze są po niej mdłości, zresztą tak jak od dopochwowej !!:(
 
Jest niedobra to fakt-i troche to trwa zanim sie rozpusci,ale ja nie mialam zadnych mdlosci po niej.Do smaku tez sie przyzwyczailam,kiedys czesto mi ja Gin przepisywala.
 
witam ja wóciłąm w fatalnym humorze szkoda gadać po prostu "super świąteczna atmosfera"
kasik w tej sytuacji co ty jesteś pewnie że weź lutkę napewno nie zaszkodzi bo jesli fasolka jest to tylko może jej pomóc a 40 dni to już anomalia wic też możesz wziaść lutka to pierwsza pomoc przy wywołaniu @ i podtrzymaniu ciązy to nic innego jak progesteron... mnie ginka zaleciła w sytuacji jak nie maiłam @ 10 dni 2 razy dziennie pod język to standard w takich sytuacjach... co do ubocznych skutków to nie ma żadnych u mnie jak tylko zatrzymywanie wody i większy PMS w smaku rzeczywiście nie dobra ale cóż da sie przeżyć....
 
reklama
Ja tak samo jestem, łojjjjjj objedzona na maxa, ruszać sie nie mogę, mały zadowolony wywściekał sie na całego, a ja przez cały dzien usypiałam , nawet w aucie przysypiało mi sie - koszmar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikola- a czemu fatalny humor??? Denerwują Cię święta czy coś sie konkretnego stało ??????
 
Do góry