reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

NikolaA jak dlugo sie ja bierze na wywolanie?Bo ja dokladnie nie pamietam czy bralam 5dni czy 10.Wiem ze @ przychodzila potem juz w trakcie brania,albo dzien po odstawieniu.Jak dlugo ty bralas?
Nasze swieta tez nie wypalily jak powinny i tez humor mi nie dopisuje....ehh,swieta poza Polska to nie to samo:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane!
a ja uwielbiam święta, i było super, tylko męża brakowało niestety... Bo w pracy był... Ale jutro już razem świętujemy. Szymek był cudowny, odpoczłęam, nażarłam się oczywiście! :) Dziś poza moimi rodzicami i bratem były moje babcie, jutro już tylko rodzice, brat i my, więc tak "na luzaka" :)

Testu jutro nie robię - zrobiłam dziś bo się doczekać nie mogłam i dupa, jedna kreska bez żadnych cieni, nitek itd. No nic, zobaczymy co będzie za kilka dni, ale ja się już przyzwyczaiłam do myśli, że to znów mi się @ spóźnia... No a apteki pozamykane i nie ma gdzie kupić...
I jestem zmęczona więc odpoczywam :) z serniczkiem mamy roboty :D
 
Kochanie a Ja własnie miałam napisać czy test bedziesz robić jutro, tak wiec czekamy jeszcze, oby tak małpa nie przyszła a ujawniła sie fasoleczka !!!!!!!!! ja robie we wtorek test jeszcze rano(zostały mi 3 jeszcze wiec wykorzystam)
Ja tak samo uwielbiam święta, lubię spotkać sie z rodzinką pośmiać sie itd :) Miło zawsze jest, :) Tym bardziej ze z siostrą widuje sie 2 razy do roku tylko na świeta !!!!!!

Ja oczywiscie jeszcze zjadłam kolacje w domu i jeszcze ptasie mleczko dorwałam :szok:aaaaaaaa no i na wage dziś stanęłam , ojjjjjjj brakuje juz minimalnie do 60kg :(((:)wściekła/y: po świętach dieta pójdzie w ruch czuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja dopiero drugie danie robie po kościele była u nas rodzinka siedzieli dość długo wiec wszystko w proszku a jak zjemy to znów jedziemy do nastepnych i jutro bede padac na ryjek normanie.............po za tym pogoda u nas burzowo deszczowa taka nie wyjściowa.........
kasiurek
buziak
kasik
ja biorę 10 dni 2 x na dzień rano i wieczorem
mamuśka ja nie nawidze świąt od zawsze po prostu meczą mnie a wczoraj wiele sie stało aż skoda mi gadać po prostu są chyba rodziny i rodziny i tyle .......
rysica przykro mi wiem że teraz najgorsze jest brak @ taka stagnacja i zawieszenie
 
reklama
Cześć Kobitki :) Wesołych Świąt :)
Dawno mnie nie było hi hi ...
U nas brak świąt w tym roku - nawet jajka nie zjadłam, tylko sernik upiekłam i tyle - co wcale mi nie przeszkadza, bo my w te święta malowaliśmy kuchnię. Zaczęłam malować przedpokój ale kolor wcale nie kryje i muszę z niego zrezygnować niestety - a fajny taki - rudo-pomarańczowy. Tylko na niektórych ścianach go chciałam, a tu cóż... będzie zmiana :)
A ja już jestem po jednym teściku owulacyjnym - dzisiaj, i niestety nic na razie (ale to dopiero 7 dzień cyklu, ale ja wolałam zacząć wcześniej bo miałam króciusieńką @) ... Zrobię kolejny jutro. Mam jeszcze 13 sztuk :)
Buziaki !!!

Rysica
- a zrób ten test kilka dni wcześniej... a nie 14. Bo może masz owulację nawet w 10 !!! U mnie jak na razie też nie ma drugiej kreski... a po 20 minutach pojawia się właśnie taka cieniusieńka jak włosek, taka ledwo ledwo... ale taki wynik jest nieważny, negatywny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry