reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Mój już śpi, ja jeszcze pranie robię i zastanawiam się jak my się jutro ubierzemy... Muszę coś poprasować, ale nie mam siły :/ zmęczona jestem i jakoś się dziwnie czuję :/
 
kurde fajnie ze wam sie udaje dziewczyny ...u mnie w tym cyklu tez raczej dooopa ..owulki nie ma i chyba nie bedzie skok jakis byl ale ...no coz ...trzeba czekac 2 tydnie na okres i tyle ,od nowa
 
Ja juz naszykowałam ubrania dla nas na jutro, bo po 12 jedziemy na domy spotkać sie rodzinką, w poniedziałek do tesciowej i moich rodziców :) Tak wiec 2 dni nie bedziemy sie nudzić, moja siostra przyjechała z dzieciaczkami wiec jaś bedzie mieć radochę :)))))))))
Mnie sie tak nie chce kąpać :szok: ehhhhhh... objadłam sie jak głupia dziś, a to jeszcze 2 dni na domach na wyżerce to na bank bedzie juz ponad 60kg po świętach :(((((
 
Mnie i Szymka mąż jutro do rodziców zawozi i jedzie do roboty niestety, tata mój nas do domu odwiezie pewnie jak zwykle ok 19, a w poniedziałek mąż ma wolne ale też u rodziców będziemy bo teściowie w Szklarskiej Porębie! :) także też nie będę się nudzić ;)
 
dziewczyny co kupujecie dzieciakom na zająca?

ja kupiłam dinusia :) u mnie zaączek zawsze jest :)

Zobacz załącznik 348290

Więc jednak mamy prezent na święta !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Boje sie baaaaaaaaardzo, ale musi być dobrze !!!!!!!!
Poza tym nie nastawiam sie aż tak bardzo, bo różnie może być !!!!!!
Zrobiłam dwa na wszelki wypadek, za pare dni znów zrobię, bo jak widać ta druga kreseczka jasniejsza !!!

Rysica trzymam kciuki &&&&&&&&
Pazurki piękne !!!!!!!

gratuluję :)

Mamuśka, GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, żeby tym razem było wsio ok!!!
U mnie nic!!!!!!!!!!! ani @ ani II, tylko jedna I :confused2:
Jak mi się znowu tak @ przesunie to się wścieknę, zostało mi jedno podejście, jak nie to za rok :/

My już byliśmy z koszyczkiem, bo mąż już do pracy pojechał i musieliśmy zdąrzyć szybko obrócić, dlatego wcześniej nie miałam chwili by wejść.

tulam:/

Robiłam 15, 16, 17 dc, (albo 14, 15, 16 bo ja zawsze chwilę po północy robiłam) wszystkie negatywne, ale z lekką kreską - chociaż 15 (14 tuż po północy) wyszła PRAWIE jak ta testowa, stąd mój wniosek, że owulkę miałam 14 dc w dzień (nawet tak poczułam jakby kłucie w jajniku), i ten hormon wtedy już spadał po północy... później testów nie robiłam bo nie miałam a mąż akurat pracował i Szymek był chory więc nie mogłam kupić...
Oj, dziewczyny, nie ma co gdybać, teraz to już tylko czekać... i liczyć na cud ;)

Edit: zaraz mnie za czubka uznancie, ale zerknęłam teraz na test (zapomniałam go z półki w wc zdjąć i wyrzucić głupia) i myślałam, że się przewidziałam, ale jest taka cieniusieńka kreska, bardzo blada. W sumie mąż mi coś tam na śpiącego bąknął o jakiejś kresce, ale ja nic nie widziałam (czyżby to przez to, że wtedy miałam okulary?) i wkurzona powiedziałam tylko "kreska sreska, pewnie taka jak wtedy kreska widmo" rzuciłam test na półkę i poszłam spać... teraz w soczewkach (w nich lepiej widzę)patrzę a tak faktycznie coś jest... pod słońce tym bardziej... a to ten test mniej czuły... nie wiem, sprawzdę w poniedziałek i tyle... marudzę i wymyślam chyba :/
już mi na mózg i na oczy pada :-D

no to nadzieja jeszcze jest:) trzymam kciuki:) pazurki śliczne

dziewczynki życzę Wam

Z okazji Świąt Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać
i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

bo jutro mnie juz nie bedzie na BB :)
zmykam wziać kąpiel bo wysprzatałam całe mieszkanie, bylamz małym na spacerze, u teściów,upiek;lam ciasto M teraz prasuje wiec ja sie wygrzeje w wannie i do łóżeczka bo jutro rano muszę wstać
 
oj ja byłam na sprzątaniu tego kościoła wrr wróciłam o 20 zanim z wiki sie odrobiłam to już 21...szczerze to powiem wam ż nogi to mi do du... wchodzą a kręgosłup zaraz strzeli na połowe ulożyłam wie w dość wygodniej pozycji w łóżeczku z lapkiem nawet trzęsienie mnie nie ruszy.... matko jutro znów gonitwa rano kościól potem do teściów ale za to w poniedziałek nie wyściubiam noska z domku....dla wiki mam ubranie idzie w tym co dziś do świecenia była wyglądał ślicznie wiec niczego nie zmieniam ja chyba też w tym samym poparaduje ....

rysica oczywiście jest jeszcze nadzieje... ale tym testem sie nie sugeruj jak jest cienka jak włos to raczej wyszła po czasie a dlaczego badałam wszystkie te testy porównując je z pozytywem Wiki który ma 4 lata i przy niej była też bledsza dużo kreska ale gruba natomiast przy ty co po czasie jest owszem bledsza i widoczna alle właśnie dużo cieńsza ja już mam metede ma bys tej samej grubości i sprawdzana tylko o czasie..... widocznie biedaczku masz takiego pecha do testów jak a może fasoleczka czego ci z całego serduch życzę:-)


ogólnie co do mnie to ja straciłam nadzieje chyba całkiem nie wiem czy po prosu jest sens sie starać wiem ale chyba nie jest mi dane podwójne macierzyństwo
pajaka dzięki za życzenia i nawzajem wszystkiego dobrego ...p/s dobrze masz z prasującym meżem mójj to ledwo wie jak żelazko do kontaktu właczyć
 
Ostatnia edycja:
Ogladam Ile wazy kon trojanski, siedze i rycze na tym filmie, swietny...
Poza tym jutro dzien dobrego jedzonka i laby:) chociaz licze na ladna pogode i jakas wycieczke.:)
Zajaczka u nas nie ma i nie bedzie, nie znamy takiej tradycji;)
 
Nikola - właśnie ogółem to ona takiej samej grubości co testowa, ale tak jakby z lewej miała margines :D kurcze nie wiem jak to wyjaśnić. Wiem, że ten test nie przesądza wyniku, ale skoro nie ma @ dalej, to może faktycznie coś się jeszcze wykluje i za dwa dni będzie już widoczna ;)
 
reklama
ollena oglądałam ten film świetny:-) te z sie poryczałam
rysica właśnie u mnie niby cała widoczna była ale kolorek już nie był na całej grubości... i oczywieście tak ja wcześniej pisałam u ciebie jest nadzieja i trzymam kciuki!!!!!!!!!!!

spadam spać bo już mi sie oczy zamykają dobranoc
i Weszołych Świąt smaczego jaka mokrego dyngusa
 
Ostatnia edycja:
Do góry