reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rysica chyba juz smacznie śpi !!!ja nie mogę zasnąć tak sie zaczęłam stresowac jutrzejszym testem, ale teraz mam przeczucie juz ze bedzie negatywny na 99% !!!!!!!!!!!! Wiec Ja wam mówię jestem tego pewna!!!!!!!!!!!!
NO ale dobra nie smęce juz, ide spać szybciej minie ta nocka !!!!!!!!!!!!!!!
Paaaaaaaaaa.......;) Dobranoc :************
 
reklama
PADAM!!! Ale jak już zaczęłam, to i skończyć musiałam!
Wyszło tak :
DSC05355.jpgDSC05353.jpg
Jestem zadowolona, ale na maxa zmęczona już. Lece spać, a jutro odezwę się, mam nadzieję, że z dobrymi wieściami!!! :)
Mamuśka, jestem z Tobą! Pamiętaj!!!
Też jutro rano wstanę, bo z koszyczkiem będziemy szli wszyscy razem zanim mąż do pracy pójdzie.
Dobranoc laski!
 
201104231281.jpg

Więc jednak mamy prezent na święta !!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Boje sie baaaaaaaaardzo, ale musi być dobrze !!!!!!!!
Poza tym nie nastawiam sie aż tak bardzo, bo różnie może być !!!!!!
Zrobiłam dwa na wszelki wypadek, za pare dni znów zrobię, bo jak widać ta druga kreseczka jasniejsza !!!

Rysica trzymam kciuki &&&&&&&&
Pazurki piękne !!!!!!!
 
czesc dziewuszki ja czytam na bierzaco co piszecie ale nie mam czasu pisac bo ciagle cos robim na dworze jak to moj Kacper mowi nie mozna marnowac tak pieknej pogody :)
Mamuska gratulacje ale Ci sie trafił zajączek :)
dziewczyny zyczy Wam duzo zdrowka i spelnienia marzen
 
Mamuśka23 Gratuluje:-)
I na twoim miejscu poszlabym jeszcze na bete-upewnic sie ze jest wysoka.Ostatnio czytalam troche o tym na necie-i znalazlam takie cos
U większości kobiet poziom HCG powinien się obniżyć do poniżej 5mIU/ml w ciągu 4-6 tyg. od zakończenia ciąży. Poziom ten jest indywidualnie bardzo zmienny i zależy również od poziomu jaki osiągnęło HCG w momencie zakończenia ciąży.
Ale mam nadzieje ze to Ciebie nie dotyczy.I przepraszam z wyskoczylam z takim czyms,ale lepiej to sprawdzic-tym bardziej jak udalo Ci sie tak szybko zajsc znowu w ciaze.Trzymam za Ciebie baaardzo kciuki i mam nadzieje ze to znowu fasolka sie u Ciebie zagniezdzila:tak:;-):tak::-)
 
Dziękuję dziewczyny, ale jak pisałam nie nastawiam sie , bo nie czuje sie w ciąży, wiec to po prostu może byc reszta po tamtej ciąży, ale bete zrobie na pewno ;) we wtorek :) I sie okaże czy jest wysoka czy niska!!!!!!!!!!!
Zrobie jeszcze rano we wtorek test :)

Rysica kobietko napisz juz jak Twój wynik, bo ja czekam niecierpliwie !!!!!!!
 
reklama
Do góry