reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikola dlatego jeszcze sie nie nastawiam ze to dziecko, zrobie bete i pójde prywatnie i bedzie wiadomo, maaaaaatko lekarz mnie wyklnie ze po 6 tygodniach znów w ciązy jestem :szok:ale nie ja pierwsza nie ostatnia , po za tym teraz dla mnie najwazniejsze aby bylo dobrze jak sie okaze ze to ciąża
 
reklama
Nikola dziękuję :*:*:*:*
jeszcze musze popracować nad opiłowywaniem ;) bo skórki nadpiłowałam i pieką grrrr
aaaale się wybawiliśmy dziś! Cudnie było aż przyszłu chmury i d...a
ale Szymek już ładnie siusia sam :D i na spacerku też woła :)
 
Ostatnia edycja:
Rysica przykro mi, nasteonym razem bedzie ok:) A jesli moge spytac...dlaczego jesli nie kolejny cykl to dopiero za rok?
Klaudusiu witamy! Dopiero popatrzylam na Twoj sukak, jeszcze jeszcze przed terminem, ciekawe ile maly by wazyl gdyby urodzil sie w terminie;) wstaw fotke!! karmisz piersia? Moja znajoma urodzila 10 dni temu maluszka, ma coreczke 1,5roczna i mowila, ze nawet nie probowala karmic piersia bo nie ma na to czasu przy dwojce dzieci.
 
Ollena - bo wtedy mi dziecka do żłobka nie przyjmą, bo za małe będzie, a niestety będziemy musieli je oddać do żłobka, bo obydwoje pracujemy. A tu przyjmują TYLKO od września. Niestety nie mamy nikogo, kto by mógł z maluszkiem siedzieć...
 
Ollena to tej znajomej córka( 1,5roku) to taka niedobra ze ona sie nie zdecydowała karmić ????????Gdybym teraz urodziła to myśle ze bym nie miala problemu karmić bo Jaś jest dzieckiem które sie potrafi sobą zająć, ale to zalezy od dziecka oczywiscie, jednymi trzeba zajmowac sie cały czas, cała uwaga musi byc skupiona na dziecku a inne bawi sie samo itd
 
moja Wiki była i jest strasznie róchliwym i absorbującym dzieckiem ale ja bym sie butą nie bawiła uważam że dużo wiecej roboty jest z karmieniem butlą niż cycem przeciez jak sie butlą krmi to tez dziecka nie rzucisz czy odstawisz od butelki trzeba jeszcze bardziej uważać zeby sie dzieckonie przykrztusiło trzeba miec cały czas wzrok na dziecku ....... nie dla mnie to troszkę wymówka ze strony tej dziewczyny oczywiście nie potepiam jej że karmi butlą to jej sprawa i jej dziecka ale myśle że napewno nie w braku czasu czy absorbującym pierwszym dziecku tkwi przyczyna nie karmienia piersią....
 
Hejka,
Rysica :-( a moze powtorz test za kilka dni jak @ nie przyjdzie,dopoki jej nie ma,nadzieja jest;-)
Klaudusiu Tez czekam na fotki:-),szybciutko wyszlas ze szpitala,gratuluje jeszcze raz:-) A jak starszy przyjał braciszka?
A ja zabieram sie za ciasta- bede robic lodowca i kaszaczek.:-)Moja znajoma urodzila w Szwecji coreczke 5kg:szok: nie pozwolili jej na cesarke-bo jest młoda,zdrowa i ma rodzic SN.Cała popekala i musieli ja zszywac:-(Biedna nacierpiała sie.
 
Kasiik a jednak mój przepis sie przydał ????????? :))))))))))))Napisz czy smakuje !!!!!! :))))
Łoooooo matko wspólczuje tej dziewczynie, dziecko duże wiec nie dziwie się ze ją "rozerwało" :(((((((( szoook, !!!!!!!!!!!!!!

Klaudusia jejuś ale śliczności ,!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale bym zacałowała Go !!!!!!!!! Dobrze ze Wiki nie buntuje sie i nie jest zazdrosny oby tak było juz :)))))))) NO i parte fajnie króciutko :))))))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Tak w skrócie:
rodziłam bez znieczulenia, parte trwały 10 minut, oni poród liczą od skurczy które są co 3 minuty więc wyszło 2h 35min, karmię tylko piersią i mam zamiar robić to nadal, bo całkiem inaczej jest niż z Wikim (który nie bardzo umiał łapać cyca). Niestety moje piersi nie są stworzone do karmienia więc nie jest łatwo.
A Wiki? Hmm... W jego oczach jak na razie widać zachwyt, szuka małego jak go nie widzi u mnie na ręku, nie jest o mnie zazdrosny.
Ogólnie jest ekstra.
 

Załączniki

  • Zdjęcie826.jpg
    Zdjęcie826.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 29
Do góry