reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Mamuśka, GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!! Trzymam kciuki, żeby tym razem było wsio ok!!!
U mnie nic!!!!!!!!!!! ani @ ani II, tylko jedna I :confused2:
Jak mi się znowu tak @ przesunie to się wścieknę, zostało mi jedno podejście, jak nie to za rok :/

My już byliśmy z koszyczkiem, bo mąż już do pracy pojechał i musieliśmy zdąrzyć szybko obrócić, dlatego wcześniej nie miałam chwili by wejść.
 
reklama
Rysica tulę Cię mocno. ale.............. to jeszcze nie jest pewne !!! pamiętasz ze ja tak samo mialam !!!!! zrobisz za pare dni jak nie bedzie @ !!!!!!!!Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&& Nie smutaj bo moze teraz jeszcze test nie wykrył , a poza tym u mnie tez moze nie być ciązy wiec głowa do góry !!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Mamuśka - ja się nie smucę, tylko wściekam :p tragedii nie ma ;) nie płaczę ani nic, nie czuję pustki, tylko gniew grrrrr

aaaa ja kiedyś czytałam, że te sikane testy to wykrywają 25mIU/ml w moczu, a żeby tyle było w moczu to conajmniej x10 musi być we krwii - czyli we krwii powinno być conajmniej 250!!! Więc jak utrzymuje się po poronieniu w okolicach 5 we krwii, to dla mnie to po prostu już znów jesteś w ciąży!!! :)
 
Ostatnia edycja:
Mamuśka - ja się nie smucę, tylko wściekam :p tragedii nie ma ;) nie płaczę ani nic, nie czuję pustki, tylko gniew grrrrr

aaaa ja kiedyś czytałam, że te sikane testy to wykrywają 25mIU/ml w moczu, a żeby tyle było w moczu to conajmniej x10 musi być we krwii - czyli we krwii powinno być conajmniej 250!!! Więc jak utrzymuje się po poronieniu w okolicach 5 we krwii, to dla mnie to po prostu już znów jesteś w ciąży!!! :)

a jakiej czuosci robilas test ? bo moze nie wykryl wczesniej ciazy, najpewniejsza beta
 
Kasiurek - zwykły o czułości 25 mIU/ml, jak robiłam o czułości 10 to mi wyszła druga kreska pomimo braku ciąży więc z 10 mIU/ml nie będę więcej kombinować, jak ciąża jest to i zwykły wykryje, a że później to nic nie szkodzi, a jak ciąży nie ma to nawet i najczulszy jej nie stworzy :p a może okłamać tak jak poprzednio!
Jak nie dostanę do pon @ to zrobię test drugi.
A powiem Wam, że nastawiałam się na negatyw, bo nie mam zadnego objawu ciąży :p więc może dlatego mi nie smutno, że się nie nastawiałam...

Kochane, miłej soboty wielkanocnej zatem, ja lecę z młodym na dwór! :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki wróciłam! Ze swoją pijawką :zawstydzona/y:
Napiszę coś później, bo oczywiście cycolinek beze mnie nie poleży :rofl2:
ja czuję się super, mały je jak opętany ale cyce mu wystarczają. fotki i inne potem.
mamusia gratki! ekstra! trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 

Klaudusiu nasza podwójna mamuśko witaj czekam na relacje i wiesze raz gratki i buziaki

mamuśka
po pierwsze gratulacje a po drugie dwie moim zdaniem bardzo ważne sprawy jak najszybciej beta i potem gin żeby ci dał lutk na podtrzymanie idź do prywatnego niech się dobrze tobą zajmie
rysica oj jak ja dobrze znam ten gniew trzymaj sie!!!!!!!!!!!!

witam pozostałe dziewczynki nie mam siły nadraboać jestem padnięta wczoraj dostałam @ prawie zemdlałam rzygałam cały dzień a jeszcze musiałam robic dziś padam na ryj normalnie na szczęście już wszystko porobione ale jeszcze na wieczór musze iść pozamiatać kosćiół wrrrrrrrrrrrrrrrrrr bo baranowi ksiedzu nie chce sie sprzątaczki zatrudnić oi po nr woła
 
Witaj Klaudusia :* Koniecznie wstaw fotkę malutkiego bo ja nie mogłam odebrac mmsa ;( a wiem ze wysłałaś !!!!!!!! Ucałuj maleństwo :)
Nikola we wtorek robie rano test jeszcze raz i ide na bete od razu (jesli bedą II kreski nadal) Jak beta bedzie wysoka od razu prywatnie sie zgłaszam bo tej babie nie ufam w przychodni juz !!!!!!!!!!
Tylę Cię mocno ze względu na tą @ i złe samopoczucie !!!!!!!!!!!!!
 
reklama
bo ja gdzies czytałam że babka jeszcze w 6 tygodniu po poronieniu maiła 340 a jeszcze ty nie miałaś usg zrobionego!!!!oczywiście ja trzymam kciuki i wierze że to dzidzia i życzę ci jak najlepiej !!!!
 
Do góry