reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rysica teraz to juz bedzie coraz lepiej, tzn juz jest wspaniele ze nie sika w nocy i w dzien w majty :))))))))) Paczka pampersów bedzie czekać na kolejne juz dzieciątko :))))

Wróciliśmy z zakupów, mały przysypia juz wiec chwilkę odpocznę sobie a potem znów na zakupy, dobija mnie to ze auto stoi na parkingu a Ja latam piechotą wszędzie z małym, trzeba zmobilizować sie i zrobic to prawo jazdy, bedzie łatwiej mi !!!!
Ale nam sie święta piękne zapowiadają, Ja to sie straaaaaaasznie ciesze z tego powodu !!!!!!:))))

Kupiłam małemu dziś blok i kredki :szok: bedziemy rysować dziś, na szczęście salon do malowania to jak sie przydaży próba malowania na ścianie to mi nie bedzie żal , ale i tak teraz nie pozwolę aby sam rysował , tylko razem abym miala na oku na czym rysuje !!!!!!!!!!!!!

Ollena ile Twój Patryk ma lat ????????
Ja sie nie zrywam na nogi jak mały wstaje, zaprowadzam go do salonu, kłade go na sofe przykrywam daje mleko i włączam baje i on ogląda a ja z powrotem na wyrko jeszcze leże sobie pół godzinki :)))))))potem przychodzi i daje mi pustą flaszkę po mleku i brawo sobie robi ze wszystko zjadł :))))))))) KOchane moje słoneczko :*
 
reklama
Rysica no to bosko, ze trzyma cala noc:) Patryk zalezy...jak sie opije na noc to pampers jest 3kg rano, ale dzis np byl suchy, wiec to zalezy:) ja pamietam w dziecinstwie ze 2 razy mame w nocy wolalam na siku na nocnik.Zreszta do dzis wstaje ze 3 razy w nocy.
mamuska Patryk ma 2 lata i 4 miesiace. Tez sie nie zrywam razem z nim, ale wole zeby pospal dluzej bo wtedy ja tez spie a nie tylko leze;) jak juz naprawde nie chce spac, to wlaczam bajke i jeszcze leze. Ale mleka juz rano nie daje mimo, ze sie dopomina bo wole zeby zjadl porzadne sniadanie. Jak pije mleko to tylko podziubie sniadanie i tyle:/
 
Ja małemu daje mleko 2 razy jeszcze, jak idzie spać i jak wstaje, On pije z kaszką wiec jest to sycące dla niego :) Jakos teraz sobie nie wyobrażam jeszcze aby zjadł np 2 kromki chleba na kolacje i poszedł spać, bo wydaje mi sie ze by wstał w nocy i był głowy, za jakis czas napewno juz z mleka sie zrezygnuje i bedzie jadł normalnie ale on ma 1.5 roku wiec za wcześnie zdecydowanie!! :)))))

Pajka na innym starankowym niee, tylko na pażdzierniku i tutaj , :))
Mojemu małemu tak sie podobał laptop ze nie mam paru przycisków wiec trzeba bedzie kupić klawiaturę nową :( a to koszt ok 80zł :(( ale teraz juz nie ma tej fazy, siedzi koło mnie i patrzy co robię albo pokazuje obrazki jakie sie wyświetlają , :)) I gada tak śmiesznie po swojemu :)
 
Szymek nie pije mleka tylko kakao ;) Ale rano właśnie pije - jak wstaje, bo sam chce tylko kakałko i mu to wystarcza, potem ok 10-11 je drugie śniadanie - to co my : kanapki albo jajecznicę, albo parówki itp. Potem ok 15 obiad - zupa treściwsza albo samo drugie danie, potem ok 17 jakiś owoc - gruszka,jakbłko, banan ostatnio, czekamy na laaato :D potem ok 19 kanapki - dwie duże i popija kakałkiem :)
 
To u mnie kochana podobnie je mały, rano mleko (7-8) potem śniadanie z nami, nie zje dużo ale zawsze musi spróbować, a jajecznice to bardzo lubi, potem jakiegoś owoca albo jogurt, idzie spać koło 12, wstaje je obiad(najbardziej lubi zupy, kalafiorową krupnik, jarzynową, rosół) potem ok 16 w zależności co zjadł zanim poszedł spać wiec np jogurt, albo owoc, kisiel, budyń, staram sie urozmaicać mu to jedzonko, przed kolacją to zawsze coś jeszcze złapie( biszkopt albo bułkę) i mleko na sam koniec( On usypia z flaszką- tak sie nauczył) hehe :)
 
Rysica luknij kochanie na ten mój zestaw który wylicytowałam wczoraj ;) Zestaw akrylowy tylko 34zł! GRATISY! ZOBACZ (1559022346) - Aukcje internetowe Allegro brakuje tam nabłyszczacza, ale to dokupię go jeszcze osobno( Ty jaki masz ?? bo ja chce taki aby go nie utwardzać w lamie juz , bo mam żarówki do dupy ) , bo gilotynę, primer , cleaner, to mam w domu, myśle ze za tą cene to taki zestaw bedzie na początek ok co?????
, aha tam są tipsy vampy ale ja poprosiłam czy zamiast nich nie można by było naturalnych dać, i sie Pan zgodził :)
 
Mamuśka - jasne! Ja mam Top Coat - to jest taki właśnie nabłyszczacz co ma konsystencję takiego gęstszego lakieru do paznokci bezbarwnego i zasycha, ale myślę, że równie dobry mógłby być lakier bezbarwny dwie warstwy! :) Fajny ten Primer Pen co jest w gratisie ;)
Jeszcze myślę o płynie do zdejmowania akrylu z acetonem - bo w nim się czyści pędzelki. Albo płynu do czyszczenia pędzelków - bo jest taki, osobny.Pędzelek do akrylu trzeba bardzo dokładnie wyczyścić...
aaa - mam fajny link do porad o tym jak się robi akrylem! :)
KAFETERIA - instrukcja jak nakładac żel i akryl - Forum dla kobiet - 2 strona
na drugiej stronie jest :)

my wrócilismy z rehabilitacji i spacerku - kupiłam Szymkowi czapkę z daszkiem, zajedwabistą, białą w szarą krateczkę delikatną :D i żółtym samolotem dwupłatowym nad daszkiem. Boska jest!!!
 
Dziękuję kochanie, :* Tak właśnie sie zastanawiam nad lakierem ale nie wiedzialam czy tez bedzie dobrze :)
Ja tez muszę kupić małemu taką czape, wiem ze nie bedzie chciał chodzić w niej ale kupić muszę aby zabezpieczyć mu główkę, może sie przyzwyczai !!! Do tej pory tylko zawiązywane musiały byc,!!!! :(((
Kurcze za to Ja dziś jaka senna jestem!!!!! byliśmy 2 razy na dworze, Poszłam na plac zabaw z nim to nawet sie nie chciał bawić, pochodził po trawie i do wózka wskoczył, aż byłam w szoku ze znajomą bo zawsze to ciężko było go oderwać od placu i dzieci!!!!

Warzywa sie gotują, mały rysuje w bloku kredkami ( dziecka nie mam - tak cicho siedzi hihi) Mój kochany juz jedzie, bedzie około 20 :)

Przejrzałam ten link który podałas, kurcze jak przejżyście opisane wszystko krok po kroku, ale teraz wyszło ze nie mam oliwki haha!!!!!!! - dziękuję super tego mi było trzeba, oglądałam tez na you tube jak sie robi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ooo wrzuć linka na you tube! :D
a ja chyba dziś zrobię sobie u stóp brokatem lekko :p tylko nie będe przedłużać, tylko tak cieniutko zrobię brokatem, żeby było ładnie i trwale ;)
 
Do góry