reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
No dokładnie ;))))))) Ciekaw czy sobie poradze z tym akrylem, !!!! sie okaze ;)
Nie moge sie doczekać juz jutra, mam na mysli tego testu !!!!
 
Rysica kakao jakie pije? Ja mojego probuje przekonac do prawdziwego kakao, ale nie chce, on w ogole nowosci nie lubi, nawet koktajlu z owocow i kefiru nie tknie. Za to sam kefir na szczescie tak. Tego slodkiego kakao mu nie daje bo to sam cukier i dziecko tylko dlatego pije, ze to slodkie strasznie a zadnych witamin nie zawiera:(
mamuska Twoj jeszcze malutki, niech pije mleko ale oducz go usypiania z mlekiem bo to zabojstwo dla jego zebow. My Patryka zaraz w 8 miesiacu oduczylismy jak tylko 2 pierwsze zeby wyszly. Pil mleko wtedy juz na kanapie po kapieli i pozniej myl zabki, dopiero wtedy lulu:) Mleko robi wielkie spustoszenie w jamie ustnej podczas spania.
 
Mamuska no to ladnie moj zawsze wali po klawiaturze:) oj dyby moja siostra to widziała :D po to jej laptop:p jak nie wie to jest zdrowsza o nerwy :D
moj smyk za to jest bardzo zainteresowany suczką bokserką u mojej mamy :) coś czuję, ze za miesiąc dwa jak zacznie chodzić będzie biedna :) juz mu sie jej uszy podobają jak ją widzi to piszczy i się smieje :) a ona się go boi:)

Ollena moj stomatolog powiedział, ze najgorsze dla ząbków takich maluchów jest mleko mamy...poniewaz cos tam zawiera co moze powodować próchnicę. My myjemy ząbki dwa razy dziennie rano i wieczorem bo Sebul na widok szczorteczki juz otwiera dziobek :)
 
Ollena - w Lidlu kupuję - tylko nazwy nie pamiętam, ono właśnie jest rozpuszczalne ale nie jest słodkie tylko takie jakby właśnie bez cukru było albo z dużo mniejszą ilością.
Kurcze, zastanawiam się co tu porobić ;)
 
To wstaw fotke pazurków :) Ja uciekam z bb dziś, mój przyjechał juz :)
Jutro rano Rysica napisz jaki wynik testu !!!! ja wstanę ok 7 juz pewnie bo mi sie zawsze chce siusiu hehe :)
Trzymam kciuki za Ciebie słoneczko &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Do góry