reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

a ja właśnie czytam o tym jak się robi akrylkiem pazurki :D:D:D:D
się nakręciłam, zamawiam ;) ten zestaw do robienia akryli - na święta będę ładne miała - a że mam do tego smykałkę, to... już się nie mogę doczekać! :D
Lil_maja mogłaby się naprawdę odezwać...
 
reklama
rysica nie to agnieszka.kk miała jechać do hiszpanii agnieszka2 maiła na solinę ale dopiero w maju
ja też spadam do spania
dobrej nocki pa
 
rysica nie to agnieszka.kk miała jechać do hiszpanii agnieszka2 maiła na solinę ale dopiero w maju
ja też spadam do spania
dobrej nocki pa
aaaaaa gapa ze mnie :/ no to nie wiem...

a ja zamówiłam ten zestaw do akrylu i mąż powiedział, że pojedziemy jutro odebrać JUPIII :D:D:D:D Powiedział, że już się nie może doczekać, żabym go pazurkami podrapała, bo on to uwielbia :D
 
I Ja witam porannie :p
Mou buziak :******
Rysica kochanie jak sie zrobi ciepło jedziemy na wycieczkę do Zoo z małym do Warszawy wiec Ja wpadam do Pruszkowa na pazurki i kawkę :p hehe :p Super ze zamówiłaś sobie , i ten co pokazywałas??????????
Kasiurek co sie dzieje ??????????
 
Witam i ja, u mnie bez zmian,@ nadal nie ma i duzo sluzu.Ale juz czekam na @.Robilam 3 testy,1 w 28dc,drugi w 32dc i ostatni w 34dc.Wszystkie negatywne.:-( I chcialabym juz dostac @,zeby zaczac nowe staranka,niewiem dlaczego tak sie spoznia,nie wierze ze przez Castagnus-zawsze mi super pomagal,i cykle byly regularne.Moze dzs przyjdzie...
 
A ja już powinnam jeść jak głupia wszystko co mi w rękę wpadnie (tak 3 dni ZAWSZE przed @ mam), ale tak nie jest... a tu 3 dni zostało... Może się okazać Kasiik że mi też się spóźni... :wściekła/y:
 
reklama
u mnie szaro buro i ponuro
kasiurek
a co sie dzieje????
kasik chyba tu wszystkie dziewczyny przy pierwszych staraniach świrowała @ to po prostu psychika ja bym ci poleciła betę bo testy to czasem o du... roztłuc....
mou mamuska buziak
 
Do góry