reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Rysica u mnie tez troszkę słoneczko sie pokazuje, i nie jest zimno :)
A do Zoo wybieramy sie może na urlopie mojego czyli w lipiec-sierpień albo może jak sie zrobi bardziej ciepło to w któryś weekend może w maju ;)Więc bardzo chętnie wpadniemy jesli sie zgodzisz ;) I do Zoo razem sie wybierzemy :) Było by miłe, i może zarazisz mnie brzuszkiem (bo napewno niedługo bedzie fasolka u Ciebie ) :p
 
reklama
No własnie aby nie padało tylko Rysica :) Zdjęcia świetne, jeszcze jak byłam w ciązy to tez bylismy tam, ale było zimno, zmarzłam troszkę i jakoś z tego mi sie nie chciało oglądać tych zwierzątek, ale teraz to przede wszystkim dla dziecka bedzie radocha ;)))))))) Ja mam przy żyrafie i przy kotkach fotki tylko hahah,
ja1.jpgja2.jpg haha jeszcze blondi !!
 
Dzień doberek !
Mou, Kasiik - póki nie ma @, wszystko jest możliwe jeszcze!
Mamuśka - kiedy do ZOO chcesz jechać dokładnie? To może razem się wybierzemy :D:D:D:D A potem do nas na pazurki - ZAPRASZAM BAAARDZO SERDECZNIE i już mi się mordka cieszy :D:D:D Tak, ten zestaw co pokazywałam, ale mi odpisali, że odbiór osobisty jutro, więc jutro pojedziemy - dobrze, że mąż ma wolne UFF :D
No to jutro na Must Be The Music będę pazurki robić :D:D:D:D
Nikola, Ollena - buziak :* :)
IzulQua - tak, zdecydowanie ten sam typ muzyki lubimy :D Ja bym chciała częściej na koncerty chodzić, ale niestety nie mam z kim małego zostawiać. Ale, już się z Gadziem dogadałam, że jak plenerek w Wawie będzie, to jedziemy z Szymciem i się z nimi spotkamy :D

a pogoda u nas CUDNA!!! Błękitne niebo i pełnia słońca :D

Ojj fajnie się masz ;)

No, ja już się wyrobiłam ze wszystkim. Obiad tylko mam wstawić o 13.40 hehe ;) Chętnie bym spać poszła bo ostatnio coś się w ogóle nie wysypiam.. ;/ Ciągle zmęczona chodzę.. Wiecie co? Na szyi w okolicach węzłów chłonnych zrobiła mi się taka grudka.. Nie wiecie co to może być??
 


Ojj fajnie się masz ;)

No, ja już się wyrobiłam ze wszystkim. Obiad tylko mam wstawić o 13.40 hehe ;) Chętnie bym spać poszła bo ostatnio coś się w ogóle nie wysypiam.. ;/ Ciągle zmęczona chodzę.. Wiecie co? Na szyi w okolicach węzłów chłonnych zrobiła mi się taka grudka.. Nie wiecie co to może być??


A może jesteś po prostu przeziębiona i przewiało Ci jajnika skoro tak boli...??? Gorąca kąpiel na noc i aspirynka :)
 
Dołączam do Waszego szacownego grona :) termin rozpoczęcia staranek został ustalony na pół roku, czeka mnie więc czas przygotowań i fizycznych i psychicznych :)
 
Dołączam do Waszego szacownego grona :) termin rozpoczęcia staranek został ustalony na pół roku, czeka mnie więc czas przygotowań i fizycznych i psychicznych :)

Witam bardzo serdecznie :))))))))))) I juz teraz zyczę powodzenia :))))))))))))
pól roku to troszkę czasu wiec napewno bedziesz bardzo dobrze przygotowana :)
a dlaczego własnie az tyle ???????
 
Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :-D Mąż rozkręca firmę, za dwa, trzy miesiące będzie wiadomo jaki ma zysk. Miałam tez kłopoty ze zdrowiem(wkleiłam post do tematy "intymnie") lekarze kazali poczekac z ciążą rok, minęło dopiero pół ;)
 
reklama
Aha , no wiec wszystko jasne :) Wiec oby firma przynosiła zyski i aby te pół roku szybciutko zleciały !!!!!!!!:) Ale najgorsze jest właśnie to czekanie !!! Bo wiadomo ze trzeba jeszcze tyle poczekać i nie ma innego wyjscia !!!!!!!!!!! a jakie to sprawy zdrowotne jesli można zapytać???


Doczytałam juz co przezyłaś !!!!!!!!! I jestem w ogromnym szoku :szok:
Ja cię kręce, nie moge uwierzyć ze takie coś mogło sie porobić przez jedną wkładkę, która przeciez jest bezpieczna !!!!!!!!!!!!! Na prawde przeżyłaś sporo, i jedną noga byłaś juz na tamtym świecie, aż mnie dreszcze przechodzą , Po tym co napisałaś JA NIGDY SIE NIE ZDECYDUJE NA WKŁADKĘ, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najważniejsze ze nie wycieli Ci macicy i na pewno zajdziesz w ciążę, trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry