reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Nikolaa Ja postanowilam ze poczekam do wtorku,jak nie przyjdzie,pojde do gina,tam zrobia mi test ciazowy,usg,a jak nic nie wykaze to jeszcze bete.Zawsze robia jak jest podejrzenie ciazy,a moja gin to polka.
 
reklama
kasik to bedzie najlepsze rozwiązanie;-)
mou ale ty moim zdaniem za wcześnie testowałaś jak nie przyjedzie @ to zatestuj bo zamiast jaja będziesz miała już kurczaka na święta
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
kiedy masz dostać @????
 
Ostatnia edycja:
mou to ja na 100% mówie że nie możesz wiedzieć niczego po testach bo ja też za 3 dni testuje i jeszcze sie boje ze bedzie zupełnie nie wiarygodny testy robione przed terminem@ nie dają praktycznie żadnej gwarancji to 99 % co piszą to zawsze po dniu spodziewanej @ a i tak wtedy nie jest 99% tylko koło 90% skuteczności
 
Dziewczyny pomocy...
Miesiac temu mialam taki bol jajnika, dolu brzucha, nawet z tylu jakby nerek ze nie moglam sie podniesc z lozka, wzielam kilka ibupromow (nie na raz) i nic nie pomagalo, dopiero ketonal... Wtedy myslalam, ze juz jestem po owulacji, okazuje sie, ze dopiero przed. Dzis rano wstalam i mam ten sam straszny bol, wzielam panadol i nic, znowu pewnie skonczy sie na ketonalu:( od czego to zalezy ze mam tak bolesna owulacje od dwoch cykli? :(
 
Dziewczyny testy nie zawsze wyjdą przed albo w dzien planowanej @ wiec może bedą juz fasolki w tym miesiącu :))))) Dopóki nie ma @ jest nadzieja, ale ja Wam opowiadałam o mojej znajomej ze tez sie starają o dziecko i ona nie miala okresu ponad 3 tygodnie robiła testy i nic, poszla do lekarza i okazało sie ze nie jest w ciązy dostała lek na wywołanie i teraz czeka na @ a tez jeszcze nie dostała po tych tabletkach, wiec jak komuś sie nigdy nie spóźniał ( jak jej) to coś sie porobiło skoro okresu brak i ciąży brak !!!!!!!!
 
izka ja nie pisłam o Tobie oczywiście bo przecież nie mogłam widzieć jak u ciebie to wyglądało :-) tylko o moich koleżankach które czasem moim zdaniem przesadzały i u mnie wśród mam były dwa obozy odpielchowania podzielone równo pół na pół ........

Rozumiem rozumiem ;) Ja po prostu nic jej na siłe nie daje. Nawet jedzenia. Jak coś jej nie smakuje, to nie je. Aa, tylko pilnuje by słodkie rzeczy (kawałek czekolady, ciastko lub serek) jadła po normalnym jedzeniu a nie przed. Mój chłopak zawsze je na odwrót i jemu też tłumacze że słodycze PO obiedzie a nie PRZED bo mała to widzi i sie uczy.. Hehe. A tak to na luzie wszystko. :)

Izka, no IRA to moja miłość od ho ho hoooo, pierwszej klasy liceum :p Wszystkie ich stare piosenki znam na pamięć, mam wszystkie ich albumy, IRA, Mój Dom, 1993 - oryginalne kasety mam :D
Też czasem z nimi gadałam, ale niestety jak dawali sporo koncertów po come backu - to ja nie mogłam na nie jeździć, bo mi rodzice zabraniali, że za młoda jestem, więc tylko na te w Wawie jeździłam, a później oni mniej koncertowali, a później Szymka urodziłam :p
ostatnio byłam rok temu na IRA i Carrin akustycznie w Warszawskiej Stodole na Walentynki, a później w Kwietniu w Hybrydach, też na IRA i Carrion, ale już nie akustycznie tylko normalnie :D Kulavik mi zrobiła żółwika ze sceny, a Wojtek Owczarek mi rzucił pałkę od perkusji!!! :D:D:D Wreszcie ją upolowałam ;]

ups - przepraszam za post pod postem :/

Aaaaa! To widze że lubisz taki typ muzyki ;) Ja IRE kocham odkąd pamiętam. Mój tata fun rocka itd hehe. To coś z niego odziedziczyłam. Ja 2 lub 3 lata temu byłam ostatni raz na ich koncercie w Zaborzu koło Oświęcimia. Czy Zatorze? Hmm.. Zawsze mi sie te 2 nazwy mylą..

Ja jutro mam mieć @.. A nic mnie nie boli ani nic.. Katar mnie tylko złapał..

Musze teraz uciekać bo na obiad musze przygotować póki mała śpi, i poprasować sterte ubrań.. W końcu jestem u mojego, a tu dość liczna rodzinka hi hi ;D A wszyscy w pracy..
 
reklama
Dzień doberek !
Mou, Kasiik - póki nie ma @, wszystko jest możliwe jeszcze!
Mamuśka - kiedy do ZOO chcesz jechać dokładnie? To może razem się wybierzemy :D:D:D:D A potem do nas na pazurki - ZAPRASZAM BAAARDZO SERDECZNIE i już mi się mordka cieszy :D:D:D Tak, ten zestaw co pokazywałam, ale mi odpisali, że odbiór osobisty jutro, więc jutro pojedziemy - dobrze, że mąż ma wolne UFF :D
No to jutro na Must Be The Music będę pazurki robić :D:D:D:D
Nikola, Ollena - buziak :* :)
IzulQua - tak, zdecydowanie ten sam typ muzyki lubimy :D Ja bym chciała częściej na koncerty chodzić, ale niestety nie mam z kim małego zostawiać. Ale, już się z Gadziem dogadałam, że jak plenerek w Wawie będzie, to jedziemy z Szymciem i się z nimi spotkamy :D

a pogoda u nas CUDNA!!! Błękitne niebo i pełnia słońca :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry